Ivibet Live Casino Rishikoni

Age Limit
Ivibet
Ivibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Paysafe Card
Trusted by
Curacao

Ivibet

Bixhozi është plakur ndryshe gjatë epokës së ndërprerjes së teknologjisë. Kemi parë kumarxhinj të lëvizin nga kazinotë me tulla dhe llaç në komoditetin e shtëpive të tyre, falë qindra faqeve novatore të kazinove në internet. Shumica e platformave ofrojnë si baste sportive ashtu edhe lojëra kazino. Ivibet është një mundësi e shkëlqyer. U lançua në vitin 2022 dhe është në pronësi të TechOptions Group BV, një kompani kazino e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave Curacao.

Duke qenë pionier nga entuziastët e pasionuar të basteve sportive që kërkojnë të krijojnë një libër sportiv të fundit me shërbime të shkëlqyera të basteve, Ivibet është e specializuar në bastet sportive. Sidoqoftë, do të habiteni nga koleksioni i gjerë i lojërave të kazinosë të mundësuar nga ofrues të njohur softuerësh. Në këtë përmbledhje të drejtpërdrejtë të kazinosë, ne do të zhytemi në seksionin e tregtarëve të drejtpërdrejtë dhe do të shohim se çfarë ofron Ivibet.

Pse të luani Live Casino në Ivibet Casino

Me një kategori të veçantë të lojërave të kazinosë live, Ivibet ofron një përzgjedhje mbresëlënëse të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Variacionet e drejtpërdrejta të lojërave të kazinosë të disponueshme në këtë kazino përfshijnë ruletë, blackjack, shfaqje lojërash, baccarat dhe poker. Këto lojëra mundësohen nga studiot kryesore të lojërave, si Evolution live, Vivogaming, Pragmatic Play live dhe Spearhead. Ivibet ka një proces të thjeshtë regjistrimi me 2 hapa që mund të përfundojë në pak minuta.

Duke përdorur teknologjinë më të fundit, Ivibet krenohet me një platformë inovative dhe të bazuar te klientët. Është shumë e lehtë për t'u aksesuar nga pajisje të ndryshme. Lojtarët celularë gëzojnë gjithashtu një aplikacion inovativ celular me një ndërfaqe intuitive të përdoruesit. Ivibet mbështet pagesat me kriptomonedhë në krye të shumë opsioneve bankare konvencionale. Së fundi, kjo kazino ofron shërbime të besueshme dhe të përshtatshme për mbështetjen e klientit.

About

Ivibet është një faqe e re e kripto-bixhozit që ofron shërbime bastesh sportive dhe kazino. U lançua në vitin 2022 dhe është në pronësi dhe operuar nga TechOptions Group BV Është një kompani motër e Hell Spin Casino. Ivibet është i licencuar dhe i rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Curacao. Të gjitha pagesat në këtë platformë trajtohen nga TechOptions (CY) Group Limited, një agjent pagesash.

Games

Megjithatë, pa ndonjë bonus premtues të kazinosë, lojtarët gëzojnë një përzgjedhje të mirë të tregtarëve të drejtpërdrejtë në Ivibet. Çdo lojtar do të marrë një pjesë të tortës duke filluar nga titujt e ruletit live deri te shfaqjet e shumta të lojërave. Seksioni i kazinosë live është ndarë në kategori që lojtarët të lundrojnë lehtësisht te tregtarët e drejtpërdrejtë. Lojtarët mund të përdorin gjithashtu opsionin e kërkimit për të gjetur lehtësisht lojërat e tyre të preferuara të kazinosë live.

Blackjack live

Lojtarët veteranë në Ivibet Casino vizitojnë shpesh seksionin e blackjack live për një përvojë emocionuese të kazinosë. Lojtarët duhet të përdorin aftësi dhe strategji të zgjuara për të qëndruar përpara tregtarëve të drejtpërdrejtë. Qëllimi është që gjithmonë të keni një dorë më të fortë se tregtari, por të jeni 21 vjeç ose më poshtë. Disa nga titujt live blackjack përfshijnë:

 • Lightning Blackjack
 • Një Blackjack
 • Blackjack i gravitetit
 • Blackjack rus i zi
 • Blackjack Azure

Ruletë e drejtpërdrejtë

Seksioni i kazinosë live në Ivibet dominohet nga lojërat e ruletit live. Ka një lojë të thjeshtë dhe një përvojë emocionuese të lojës. Rrotullat e larta dhe llojet e tjera të lojtarëve janë të mirëpritur. Thjesht filloni duke mësuar bazat e ruletit. Titujt kryesorë përfshijnë:

 • Ruletë PowerUp
 • Ruletë Rrufeja
 • Mega Roulette
 • Ruletë me top të dyfishtë
 • Ruletë e menjëhershme

Baccarat live

Bacarat live është një lojë letrash me aksion me ritëm të ngadaltë. Disa nga variacionet e tij synojnë rula të lartë. Keni sharmin tuaj me fat dhe një strategji fituese për të qëndruar fitimprurës në këtë kategori. Ekzistojnë disa alternativa bastesh të disponueshme për çdo variacion baccarat. Zgjedhjet e njohura përfshijnë:

 • Pa Baccarat me shpejtësi komunikimi
 • Lightning Blackjack
 • Shtrydhje e kontrolluar e Baccarat
 • Fiesta Baccarat
 • Baccarat i personit të parë

Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

Lista e disponueshme e lojërave të kazinosë live nuk përfundon me blackjack, ruletë dhe baccarat; lojtarët gjithashtu mund të gjejnë zgjedhje interesante në shfaqjet e lojërave dhe seksionet e pokerit. Pokeri ka ekzistuar prej kohësh dhe është shumë i zakonshëm në mesin e lojtarëve me përvojë. Epo, provoni shfaqjet e lojës live për një shans për të fituar një fitore masive. Lojëra të tjera përfshijnë:

 • Monopol Big Baller
 • Sweet Bonanza Candyland
 • Ultimate Texas Hold'Em
 • Pokeri i Karaibeve
 • Jacks ose më mirë

Bonuses

Lojërat nuk mund të bëhen më të mira pa u erëzuar me bonuse fitimprurëse dhe promovime të rregullta. Lojtarët e rinj në Ivibet kanë të drejtë për një bonus bujar depozite në 2 depozitat e para. Lojtarët e tjerë mund të gëzojnë gjithashtu bonuse të tjera të mira, të tilla si bonusi i Rifreskimit të së Premtes dhe Beteja e thesarit të Vikingit, midis promovimeve të tjera të rregullta të disponueshme në Ivibet Casino. Fatkeqësisht, tregtarët e drejtpërdrejtë janë anashkaluar në këto oferta. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve të bonuseve të disponueshme.

Payments

Ivibet Casino ofron opsione të shumta bankare të siguruara duke përdorur teknologjinë moderne të kriptimit SSL dhe muret më të fundit të zjarrit. Lojtarët mund të kryejnë depozitat ose tërheqjet e tyre duke përdorur transferta bankare, karta debiti/kredi, kuleta elektronike ose opsione të njohura të kriptomonedhave. Depozitat kanë zero vonesa, me kohën e përpunimit të tërheqjes të përcaktuar nga mënyra juaj e tërheqjes. TechOptions (CY) GROUP LTD është agjenti i pagesave për kompaninë mëmë. Disa nga mënyrat popullore të pagesës përfshijnë:

 • Visa/MasterCard
 • iDebit
 • Neteller
 • Bitcoin
 • Ethereum

Monedhat

Ivibet Casino e kupton nevojën për të miratuar opsione të larmishme të monedhës. Shumica e lojtarëve të saj janë të vendosur në vende të ndryshme me nota të ndryshme tenderi. Megjithëse lojtarët mund të ndryshojnë nga një monedhë në tjetrën, ata që marrin pjesë në bonuset e mirëseardhjes mund ta bëjnë këtë vetëm pasi të kenë përfunduar fazën e parë të bonusit të mirëseardhjes. Depozita minimale është 10 €, ndërsa tërheqjet ditore janë të kufizuara në 4,000 €. Disa nga monedhat e disponueshme përfshijnë:

 • EUR
 • USD
 • CAD
 • PLN
 • JPY

Languages

Pavarësisht se është një kazino e re, Ivibet Casino krenohet që është një markë globale. Ai mbështet një gamë të gjerë gjuhësh që lojtarët e tij përdorin shpesh. Platforma përkthehet automatikisht në bazë të vendndodhjes së lojtarëve. Në shumicën e rasteve, platforma është kryesisht në anglisht. Megjithatë, lojtarët mund të kalojnë lehtësisht midis gjuhëve të mbështetura. Gjuhët e tjera përfshijnë:

 • portugeze
 • italiane
 • polonisht
 • kineze
 • norvegjeze

Software

Lobi i madh i kazinosë i Ivibet Casino rezulton nga një partneritet i suksesshëm midis ofruesve të shumtë të programeve kompjuterike. Sidoqoftë, vetëm një pjesë e fuqisë së lojërave të kazinosë live. Këto lojëra priten nga kroupierë të jetës reale dhe transmetohen në ekranin tuaj në kohë reale dhe me cilësi të lartë. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë ofrojnë një përvojë realiste të kazinosë më afër një salle kazinoje me bazë tokësore. Lojtarët gjithashtu mund të ndërveprojnë mes tyre ose me tregtarët e jetës reale përmes një veçorie të bisedës live.

Lojtarët celularë mund të kapin të gjitha veprimet në aplikacionet celulare ose shfletuesit celularë. Ivibet është optimizuar duke përdorur teknologji moderne për të qenë i aksesueshëm në pajisje të ndryshme. Disa nga studiot e lojërave që do të shihni në seksionin e kazinosë live përfshijnë:

 • Pragmatike Luaj Live
 • Evolution Live
 • Ezugi
 • Jeto më mirë
 • Vivo Gaming

Support

Shërbimet mbështetëse janë shtylla kurrizore e të gjitha operacioneve të një kazinoje në internet. Ivibet përpiqet të bëhet një destinacion kryesor për të gjithë lojtarët në internet. Ai ofron shërbime të jashtëzakonshme të mbështetjes së klientit përmes kanaleve të ndryshme për të akomoduar lojtarë të ndryshëm. Për shembull dhe ndihmën në kohë, ju mund të angazhoni agjentët mbështetës të Ivibet nëpërmjet objektit të bisedës live. Përndryshe, ju mund të kontaktoni ekipin mbështetës me email (support@ivibet.com) ose formularin e kontaktit në internet dhe merrni një përgjigje brenda 24 orëve.

Pse ia vlen të luash me tregtarët e drejtpërdrejtë të Ivibet Casino?

Asnjëherë mos gjykoni një libër nga kopertina e tij, kështu thonë ata. Sa e vërtetë është kjo deklaratë, ju duhet të vendosni! Nga pamja, Ivibet e përshkruan veten më shumë si një libër sportiv sesa një kazino në internet. Sidoqoftë, ato ofrojnë një koleksion mbresëlënës të lojërave të kazinosë, duke përfshirë një përzgjedhje ekskluzive të titujve të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Lojërat mundësohen nga studiot e lojërave të nivelit më të lartë si Pragmatic Play live, Evolution live dhe Vivo gaming. Megjithëse lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve të bonuseve të disponueshme në Ivibet Casino, lojtarët do ta kenë rehat duke eksploruar lojërat e ndryshme të disponueshme në këtë kazino. Ai gjithashtu mbështet opsione të shumta pagese, duke përfshirë pagesat e njohura kripto. Së fundmi, kazinoja Ivibet kërkon të ripërcaktojë përvojën në internet përmes shërbimeve të dedikuara dhe të jashtëzakonshme të mbështetjes së klientit.

Gjithmonë luani kumar me përgjegjësi.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (7)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Franceze
Gjermane
Hindi
Hungareze
Italiane
Japoneze
Polake
Portugeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (4)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje WeChat
Mbështetje telefonike
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Coinspaid
Credit Cards
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MiFinity
Neosurf
Paysafe Card
MonedhatMonedhat (12)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (4)
Brazili
Filipinet
Kanadaja
Portugalia
SoftwareSoftware (26)
1x2Gaming
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Apex Gaming
Apollo Games
Aspect Gaming
Atmosfera
BGAMING
Blueprint Gaming
CQ9 Gaming
Cozy Gaming
Edict (Merkur Gaming)Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
EzugiFuture Gaming Solutions
Hacksaw Gaming
HoGamingIgrosoftMicrogamingNetEntPlaysonPlaytechPragmatic Play
Quickspin
iSoftBet
SportiveSportive (31)
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Boks
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Galike Hurling
Hendboll
Hokej mbi akull
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
MMA
Motorsport
Regbi
Shigjetat
Skijimi
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Volejbolli
Çiklizëm