Ivip9 Live Casino Rishikoni

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao
Total score7.5
Përfitimet
+ Depozitë dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
+ Promocione të reja mujore për lojtarët
+ Shërbimi ndaj klientit 24/7 me mbështetje të shumë gjuhëve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Bonus të mirëpriturBonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje WeChat
LojëraLojëra (30)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CrapsDragon TigerDream Catcher
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Lotaria
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
ATM
Bank transferCredit CardsDebit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
ShtetetShtetet (4)
Indonezia
Kamboxhia
Singapor
Tajlandë
SoftwareSoftware (10)

About

IVIP9 Casino sjell një pamje të re dhe lojëra emocionuese për lojtarët e tyre. Kazinoja është e disponueshme në Azinë Juglindore dhe është përshkruar si një platformë transparente dhe e besueshme. Që nga momenti i lançimit, IVIP9 Casino është vendosur shpejt si një destinacion kryesor për shumë lojëra për lloje të ndryshme lojtarësh.

Sfondi i plotë dhe informacione rreth Ivip9

Games

IVIP9 Casino ofron një zgjedhje të larmishme opsionesh me cilësi të lartë për lojtarët që të zgjedhin. Ekipi i IVIP9 Casino ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerëve në industri si Allbet, Evolution Gaming, Mega888, Sexy Baccarat, 918Kiss dhe Pragmatic Play, për të sjellë përvojën më të mirë të mundshme për lojtarët e tyre. Lojtarët që kënaqen duke luajtur lojëra të Kazinosë Live nuk duhet të kërkojnë më tej, sepse do të gjejnë gjithçka që u nevojitet në Kazino IVIP9.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve është po aq argëtuese sa të luash lojëra kazino. Për këtë arsye, IVIP9 Casino e ka bërë këtë proces të shpejtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen në llogarinë e tyre dhe të klikojnë në Arkëtar. Zgjidhni seksionin Tërheqje, zgjidhni mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe vendosni shumën që dëshirojnë të tërheqin.

Bonuses

Kazino IVIP9 ofron shumë bonuse të ndryshme për lojtarët e tyre. Nuk ka asnjë kazino tjetër që ofron këtë lloj sasie bonusesh. IVIP9 Casino është në dispozicion në disa vende të ndryshme aziatike dhe për t'i bërë gjërat edhe më argëtuese, ato kanë bonuse të ndryshme për secilin vend.

Account

Lojtarët që duan të luajnë për para të vërteta në IVIP9 Casino duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Ky është një proces i thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha e tyre. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të klikojnë në butonin e regjistrimit në faqen kryesore të IVIP9 Casino. Plotësoni të gjitha detajet e kërkuara dhe sigurohuni që të futin të dhënat e sakta sepse më vonë do të duhet të kalojnë procedurën e verifikimit.

Languages

Një nga gjërat më të rëndësishme që lojtarët marrin parasysh kur i bashkohen një faqe interneti kazinoje është të jenë në gjendje të lexojnë përmbajtjen në gjuhën e tyre. Lajmi i mirë është se klientët në IVIP9 Casino mund ta ndryshojnë gjuhën e faqes shumë lehtë. Këto janë gjuhët e disponueshme në këtë pikë në kazino:

Countries

Kazino IVIP9 fatkeqësisht nuk është e disponueshme në shumë vende. Kazinoja është e disponueshme vetëm në vendet e mëposhtme:

 • Malajzia
 • Singapor
 • Tajlandë
 • Indonezia
 • Kamboxhia

Mobile

Një nga avantazhet kryesore të një kazinoje në internet është që lojtarët të jenë në gjendje të hyjnë dhe të luajnë lojërat e tyre të preferuara ndërsa janë në lëvizje. Kazino IVIP9 sigurisht që ndjek këtë trend, kështu që ata kanë zhvilluar një faqe dhe një platformë celulare për lojtarët e tyre. Platforma është përshtatur në mënyrë të përkryer për telefonat inteligjentë dhe ka një ndërfaqe të thjeshtë dhe intuitive. Për më tepër, lojtarët mund të hyjnë në seksionin e kazinosë live nga pajisja e tyre e dorës.

Tips & Tricks

Lojërat e kazinove në internet janë bërë gjithnjë e më të njohura, gjë që nuk është befasi pasi këto ndryshime kanë përfshirë gjithashtu një rritje të madhe të përdorimit të telefonave inteligjentë. Kazinotë në internet ofrojnë lehtësinë për të luajtur nga shtëpia dhe lojtarët mund të shkëlqejnë aftësitë e tyre pa audiencë. Për më tepër, shumica e lojërave janë të disponueshme në modalitetin argëtues, i cili u lejon lojtarëve të praktikojnë lojën e zgjedhjes së tyre pa pasur nevojë të shpenzojnë paratë e tyre. Kjo është një mundësi e shkëlqyer jo vetëm për të praktikuar rregullat, por edhe për të zhvilluar një strategji për një lojë të caktuar. 

Ka disa këshilla dhe truke që lojtarët mund t'i marrin parasysh kur luajnë lojëra kazino në internet.

Master roulette – Ajo që duhet të dinë të gjithë lojtarët është se ruleta është një nga lojërat më të njohura. Arsyeja pas kësaj është sepse loja u shfaq në shumë filma të njohur që vetëm sa shtuan rritjen e lojës. Ideja e lojës është të parashikohet numri në të cilin do të zbresë topi i bardhë. Rregullat e lojës janë shumë të drejtpërdrejta, edhe pse në pamje të parë loja mund të duket e frikshme. Lojtarët duhet të mësojnë se çfarë baste duhet të vendosin kur vendosin të luajnë ruletë. Ka dy lloje bastesh, baste brenda dhe jashtë. Dallimi kryesor midis këtyre dyve është se njëri ofron një shans më të mirë për të fituar ndërsa të tjerët ofrojnë më pak shanse. Lojtarët duhet të vendosin se çfarë lloj loje u pëlqen të luajnë, nëse duhet të shkojnë për një lojë të qëndrueshme që do të sjellë më pak fitore, apo një lojë më sfiduese që mund të sjellë fitore të mëdha për ju, por kjo do të ndodhë më rrallë.

Master për të luajtur lojëra elektronike – Slot-et janë një zgjedhje shumë e popullarizuar e lojërave online që lojtarët zgjedhin të luajnë. Një nga arsyet kryesore pas kësaj është fakti se këto lojëra janë shumë të lehta. Për më tepër, zgjedhjet që ofron IVIP9 Casino kur bëhet fjalë për lojërat e lojërave elektronike në internet janë masive. Shanset për të fituar një pjesë të madhe marrin gjithashtu një pjesë të madhe të lojërave të lojërave elektronike në internet. Edhe pse loja është shumë e thjeshtë, ka ende disa truke që lojtarët mund të përdorin, të cilat do të rrisin shanset e tyre për të fituar. Lojtarët duhet të zgjedhin gjithmonë lojëra që ofrojnë një përqindje të lartë kthimi te lojtari. RTP e një loje mund të gjendet lehtësisht në çdo lojë dhe sa më i lartë RTP aq më të larta janë shanset që një lojtar të fitojë gjatë lojës. Një tjetër gjë kur bëhet fjalë për lojërat e lojërave elektronike në internet është të kapni të gjitha rrotullimet falas që ofron kazino. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të fituar para pa bërë baste reale.

Responsible Gaming

IVIP9 Casino përdor mesazhe të përgjegjshme të lojërave të fatit në të gjithë faqen e tyre si një mjet për të mundësuar lojtarët të bëjnë zgjedhje të mirëinformuara. Kumari është një industri e madhe në mbarë botën dhe për këtë arsye qeveritë kanë kontroll mbi lojërat e fatit për të mbrojtur qytetarët e tyre. Janë zhvilluar modele të përgjegjshme të lojërave të fatit dhe qëllimi i tyre kryesor është të promovojnë mbrojtjen dhe ndërgjegjësimin për dëmet e lojërave të fatit.

Software

IVIP9 Casino ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë disa nga lojërat më të njohura të kazinosë. Lojtarët mund të gjejnë lojëra nga zhvilluesit e mëposhtëm këtu:

 • Microgaming
 • Toptrend Gaming
 • Betradar
 • Maxbet
 • Lojëra globale
 • Lojëra në Azi

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë ofrohen nga ofruesit e mëposhtëm:

Support

IVIP9 Casino ofron tre mënyra të ndryshme për të kontaktuar me një përfaqësues të kazinosë: Live Chat, Whatsapp dhe Wechat. Lajmi i mirë është se ndihma është e disponueshme edhe në gjuhë të ndryshme, duke përfshirë ato në vijim: anglisht, tajlandisht dhe kinezisht. Lojtarët inkurajohen të kontrollojnë faqen FAQ përpara se të kontaktojnë një përfaqësues mbështetës, pasi shumica e pyetjeve janë përgjigjur këtu.

Deposits

Lojtarët që duan të luajnë për para të vërteta në IVIP9 Casino duhet të krijojnë një llogari fillimisht dhe të bëjnë një depozitë. Depozitimi i fondeve në llogarinë e kazinosë është një proces shumë i drejtpërdrejtë ku lojtarët duhet të shkojnë te arkëtari dhe të klikojnë në seksionin Depozita. Zgjidhni opsionin e pagesës që duan të përdorin dhe vendosni shumën që dëshirojnë të depozitojnë.

Security

Kazino IVIP9 ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar në mënyrë që lojtarët të ndihen të sigurt kur të bashkohen me familjen. Kazinoja është nën krahun e shërbimit më të madh të basteve në Singapor dhe në të gjithë Azinë në përgjithësi, i cili quhet Kazino Online Singapore. Kazinoja është gjithashtu e licencuar nga PAGCOR, e cila është një tjetër dëshmi se ky është një vend i sigurt dhe i sigurt. Sajti përdor gjithashtu teknologjinë më të fundit të enkriptimit dhe në krye të kësaj lojtarët duhet të kalojnë një procedurë të gjerë verifikimi përpara se të jenë në gjendje të bëjnë një tërheqje.

FAQ

Nëse keni ndonjë pyetje rreth Ivip9, lexoni pyetjet tona të bëra shpesh për të kuptuar më mirë se si të luani në këtë kazino.

Affiliate Program

IVIP9 Casino ofron një program shoqërues në të cilin çdokush është i mirëpritur të bashkohet. Partnerët që i bashkohen programit të filialeve do të kenë akses në oferta të ndryshme promocionale dhe sa herë që kanë nevojë për ndihmë, një nga menaxherët e tyre kompetent do të jetë në dispozicion për t'i ndihmuar. Anëtarësimi është shumë i thjeshtë, gjithçka që duhet të bëjnë anëtarët është të plotësojnë një aplikacion me të dhënat e tyre personale dhe të presin miratimin.