Ivip9 Live Casino Rishikoni - About

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao
Total score7.5
Përfitimet
+ Depozitë dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
+ Promocione të reja mujore për lojtarët
+ Shërbimi ndaj klientit 24/7 me mbështetje të shumë gjuhëve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Bonus të mirëpriturBonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje WeChat
LojëraLojëra (30)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CrapsDragon TigerDream Catcher
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Lotaria
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
ATM
Bank transferCredit CardsDebit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
ShtetetShtetet (4)
Indonezia
Kamboxhia
Singapor
Tajlandë
SoftwareSoftware (10)

About

IVIP9 Casino sjell një pamje të re dhe lojëra emocionuese për lojtarët e tyre. Kazinoja është e disponueshme në Azinë Juglindore dhe është përshkruar si një platformë transparente dhe e besueshme. Që nga momenti i lançimit, IVIP9 Casino është vendosur shpejt si një destinacion kryesor për shumë lojëra për lloje të ndryshme lojtarësh.

Lojtarët mund të gjejnë përzgjedhje të ndryshme lojërash në IVIP9 Casino nga ofruesit e programeve të njohura si 918Kiss, Fishing, Spadegaming, Mega888 dhe 918Kiss, vetëm për të përmendur disa.

Kazinoja është e disponueshme në pajisjet celulare dhe lojtarët nuk kanë nevojë të shkarkojnë një aplikacion, ata thjesht duhet të hyjnë në llogarinë e tyre duke përdorur shfletuesin e tyre.

Liçensë

IVIP9 Casino është një faqe e operuar ligjërisht e siguruar nga laboratorët iTech dhe e licencuar nga PAGCOR.

Pronari dhe CEO

Pronari i IVIP9 Casino është WPP Success Enterprise.