Ivip9 - Account

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao

Account

Lojtarët që duan të luajnë për para të vërteta në IVIP9 Casino duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Ky është një proces i thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha e tyre. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të klikojnë në butonin e regjistrimit në faqen kryesore të IVIP9 Casino. Plotësoni të gjitha detajet e kërkuara dhe sigurohuni që të futin të dhënat e sakta sepse më vonë do të duhet të kalojnë procedurën e verifikimit.

Lojtarët duhet të kalojnë verifikimin e llogarisë përpara se të mund të tërheqin fitimet e tyre. Kjo është një kërkesë e rëndësishme ligjore në çdo kazino të licencuar në internet si IVIP9 Casino. Lojtarët duhet të verifikojnë identitetin, adresën dhe moshën e tyre. Për ta bërë këtë, ata duhet të dërgojnë kopje të dokumenteve ligjore për të vërtetuar identitetin, adresën dhe mënyrën e pagesës.

Kjo është vetëm një mënyrë që kazinoja të kontrollojë nëse lojtarët janë ata që thonë se janë. Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar kërkon këto kontrolle për të mbrojtur të miturit nga lojërat e fatit dhe gjithashtu për të parandaluar kriminelët nga pastrimi i parave.

Mbrojtja e të miturve nga lojërat e fatit – Është e paligjshme që të miturit të luajnë bixhoz, për këtë arsye çdo kazino në internet ka 72 orë për të konfirmuar moshën e secilit prej lojtarëve të tyre. Kushdo që nuk arrin të verifikojë moshën e tij rrezikon të ngrijë llogaritë e tij.

Parandalimi i pastrimit të parave – Kriminelët arritën të pastronin paratë në të kaluarën me lehtësi, por në ditët e sotme çdo kazino i detyron lojtarët të vënë bast shumën që depozitojnë përpara se të mund të bëjnë një tërheqje.

Çfarë dokumentesh mund të përdorin lojtarët për të verifikuar identitetin e tyre?

Për të verifikuar identitetin e dikujt, lojtarët duhet të dërgojnë dokumente që tregojnë emrin, moshën, adresën dhe pronësinë e mënyrës së pagesës të përdorur për financimin e llogarisë së tyre. Këto janë dokumentet më të përdorura për këtë qëllim:

  • Vërtetimi i moshës – kjo mund të bëhet duke dërguar një kopje të pasaportës, patentë shoferit ose ID kombëtare.
  • Vërtetimi i adresës – kjo mund të bëhet duke dërguar një kopje të faturës së fundit të shërbimeve ose një deklaratë bankare.
  • Dëshmia e pronësisë së mënyrës së pagesës – kjo mund të bëhet duke dërguar një kopje të pjesës së përparme dhe të pasme të kartës së përdorur për financimin e një llogarie.

Të gjitha këto dokumente mund të dërgohen me email ose përmes faqes së llogarisë sapo një lojtar të regjistrohet.

Procedura e verifikimit mund të zgjasë deri në 72 orë. Gjatë kësaj kohe kazinoja do të kontrollojë të gjitha dokumentet që lojtari ka dërguar. Nëse disa nga dokumentet janë të pavlefshme ose ka një problem tjetër, kazinoja do të kërkojë dokumente të tjera. Për t'u siguruar që procedura e verifikimit të shkojë pa probleme, lojtarët duhet të dërgojnë kopje të vlefshme dhe të qarta të dokumenteve të tyre. Lajmi i mirë është se pasi të përfundojë procedura e verifikimit, lojtarët nuk duhet ta kalojnë përsëri këtë proces. Megjithatë, kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë në çdo kohë.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Bonus të mirëpriturBonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje WeChat
LojëraLojëra (30)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CrapsDragon TigerDream Catcher
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Lotaria
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
ATM
Bank transferCredit CardsDebit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
ShtetetShtetet (4)
Indonezia
Kamboxhia
Singapor
Tajlandë
SoftwareSoftware (10)