Ivip9 Live Casino Rishikoni - Affiliate Program

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao

Affiliate Program

IVIP9 Casino ofron një program shoqërues në të cilin çdokush është i mirëpritur të bashkohet. Partnerët që i bashkohen programit të filialeve do të kenë akses në oferta të ndryshme promocionale dhe sa herë që kanë nevojë për ndihmë, një nga menaxherët e tyre kompetent do të jetë në dispozicion për t'i ndihmuar. Anëtarësimi është shumë i thjeshtë, gjithçka që duhet të bëjnë anëtarët është të plotësojnë një aplikacion me të dhënat e tyre personale dhe të presin miratimin.

IVIP9 Casino është e përkushtuar për të gjetur planet më të vlefshme dhe konkurruese për anëtarët e tyre. Ata përdorin programe të ndryshme duke përdorur mjetet më të mira për ta bërë të gjithë përvojën të jashtëzakonshme. Ekipi i shkëlqyer i profesionistëve do të ndërtojë dhe mbajë një partneritet afatgjatë, sepse çdo filial është i rëndësishëm. Këtu janë vetëm disa nga përfitimet e Programit të Filialit IVIP9:

Markë e besuar – Kazino IVIP9 gjithmonë siguron të maksimizojë komisionin e lojtarit, pasi shkalla e suksesit të tyre përcakton edhe suksesin e kazinosë.

Tarifat e komisionit të lartë – Ajo që i tërheq më shumë partnerët është aftësia për të fituar më shumë për punën e tyre të palodhur. Kjo është pikërisht ajo që IVIP9 Casino përpiqet të bëjë dhe ata duan të shpërblejnë performancën e shkëlqyer. Këtu në IVIP9 Casino, partnerët mund të gjejnë disa nga tarifat më konkurruese të lojërave.

Mjete të shkëlqyera marketingu – Përmbajtje të ndryshme falas dhe mjete reklamimi vetëm sa do t'i bëjnë gjërat më të lehta për partnerët, dhe lajmi i mirë është se të gjitha këto janë të disponueshme në programin e filialeve të IVIP9 Casino. Në këtë mënyrë partnerët mund të maksimizojnë performancën e tyre në mënyrën më të mirë që munden.

Bonus dhe Promocione – Partnerët shpërblehen vazhdimisht për punën e tyre të mirë dhe kazinoja gjithmonë punon për ta bërë çdo përvojë më të mirë.

Opsionet e pagesës – Ka shumë mundësi pagese të ofruara për partnerët, në mënyrë që ata të mund të gjejnë më të mirën për ta.

Si të bashkoheni në programin e filialeve

Partnerët që duan të bashkohen me programin e filialeve duhet të plotësojnë formularin e regjistrimit dhe të pranojnë termat dhe kushtet. Partnerët do të duhet të dërgojnë dokumente të caktuara për të verifikuar aplikimin e tyre. Është shumë e rëndësishme t'i jepni kazinosë informacionin e saktë për këtë arsye. Pasi të miratohet, partnerët mund të fitojnë fitime në disa mënyra të ndryshme.

CPA – Ky është plani më i zakonshëm ku partnerët fitojnë kompensim për gjenerimin e trafikut në internet. Ata do të fitojnë një tarifë fikse për çdo lojtar që dërgojnë dhe që bën një depozitë.

Sistemi i bazuar në të ardhura – Ky model bazohet në referim, dhe sa më shumë partnerët e trafikut të dërgojnë aq më shumë do të fitojnë. Partnerët mund të fitojnë deri në 45% në këtë mënyrë.

Ofertat hibride – Ky është një kombinim i CPA-së dhe ndarjeve të të ardhurave, dhe për disa kjo është marrëveshja më e mirë që mund të marrin.

Total score7.5
Përfitimet
+ Depozitë dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
+ Promocione të reja mujore për lojtarët
+ Shërbimi ndaj klientit 24/7 me mbështetje të shumë gjuhëve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Bonus të mirëpriturBonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje WeChat
LojëraLojëra (30)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CrapsDragon TigerDream Catcher
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Lotaria
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
ATM
Bank transferCredit CardsDebit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
ShtetetShtetet (4)
Indonezia
Kamboxhia
Singapor
Tajlandë
SoftwareSoftware (10)