Ivip9 Live Casino Rishikoni - Deposits

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao
Total score7.5
Përfitimet
+ Depozitë dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
+ Promocione të reja mujore për lojtarët
+ Shërbimi ndaj klientit 24/7 me mbështetje të shumë gjuhëve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Bonus të mirëpriturBonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje WeChat
LojëraLojëra (30)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CrapsDragon TigerDream Catcher
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Lotaria
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
ATM
Bank transferCredit CardsDebit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
ShtetetShtetet (4)
Indonezia
Kamboxhia
Singapor
Tajlandë
SoftwareSoftware (10)

Deposits

Lojtarët që duan të luajnë për para të vërteta në IVIP9 Casino duhet të krijojnë një llogari fillimisht dhe të bëjnë një depozitë. Depozitimi i fondeve në llogarinë e kazinosë është një proces shumë i drejtpërdrejtë ku lojtarët duhet të shkojnë te arkëtari dhe të klikojnë në seksionin Depozita. Zgjidhni opsionin e pagesës që duan të përdorin dhe vendosni shumën që dëshirojnë të depozitojnë.

IVIP9 Casino ka shtuar disa nga mënyrat më të njohura të pagesës në portofolin e tyre, për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët. Renditja e mënyrave të pagesës është paksa kufizuese dhe kazinoja nuk ofron kuleta elektronike. Gjithsesi, IVIP9 Casino ka shtuar metoda pagese që janë të njohura në mesin e lojtarëve nga Azia Juglindore duke përfshirë Eezie Pay, Help2Pay dhe BSN. Shumica e këtyre metodave të pagesës ofrojnë depozita të menjëhershme dhe depozita minimale që është në dispozicion është vetëm 10 dollarë dhe depozita maksimale është 10,000 dollarë.

Bonusi i depozitës

Lojtarët, të cilët krijojnë një llogari për herë të parë dhe bëjnë depozitën e tyre, kanë të drejtë për një ofertë bujare mirëseardhjeje. Ka shumë bonuse të ndryshme të mirëseardhjes në dispozicion dhe ne sugjerojmë lojtarët të ndjekin lidhjen ku mund të gjejnë atë që është në dispozicion në IVIP9 Casino dhe të marrin një vendim më të informuar më vonë.