Ivip9 Live Casino Rishikoni - FAQ

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao

FAQ

Nëse keni ndonjë pyetje rreth Ivip9, lexoni pyetjet tona të bëra shpesh për të kuptuar më mirë se si të luani në këtë kazino.

Si të luani në kazino?

Lojtarët duhet të krijojnë një llogari në IVIP9 Casino për të luajtur për para të vërteta. Ky është një proces shumë i thjeshtë që do të zgjasë vetëm disa minuta. Lojtarët duhet të klikojnë në butonin Regjistrohu Tani dhe të plotësojnë të dhënat e tyre personale. Është shumë e rëndësishme të përdorin të dhënat e tyre sepse më vonë ata do të duhet të verifikojnë llogarinë e tyre.

A është IVIP9 Casino një vend i sigurt?

Po, IVIP9 Casino ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar. Kjo mund t'ju sigurojë se mund të depozitoni fonde në llogarinë tuaj dhe të luani për para të vërteta sa herë që dëshironi.

A ofron IVIP9 Kazino një bonus mirëseardhjeje?

Po, IVIP9 Casino ofron shumë bonuse të ndryshme për lojtarët e tyre. Bonusi i parë që lojtarët mund të pretendojnë është bonusi i mirëseardhjes, i cili është shumë bujar dhe mund të rrisë ekuilibrin dhe të zgjasë gjithashtu lojën.

A është kazino IVIP9 në dispozicion në të gjitha vendet?

Fatkeqësisht, IVIP 9 Casino është në dispozicion vetëm në disa vende në Azi.

Nga cilët ofrues softuerësh mund të luaj lojëra në IVIP9 Casino?

Lojtarët mund të gjejnë lojëra në IVIP9 Casino nga shumë ofrues të ndryshëm softuerësh. Disa prej tyre përfshijnë ato në vijim: Microgaming, Playtech, Luaj'n GO, Lojë pragmatike, Lojë interaktive, SBOBET, dhe Lojëra në Azi

Total score7.5
Përfitimet
+ Depozitë dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
+ Promocione të reja mujore për lojtarët
+ Shërbimi ndaj klientit 24/7 me mbështetje të shumë gjuhëve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Bonus të mirëpriturBonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje WeChat
LojëraLojëra (30)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CrapsDragon TigerDream Catcher
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Lotaria
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
ATM
Bank transferCredit CardsDebit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
ShtetetShtetet (4)
Indonezia
Kamboxhia
Singapor
Tajlandë
SoftwareSoftware (10)