Ivip9 - Games

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao

Games

IVIP9 Casino ofron një zgjedhje të larmishme opsionesh me cilësi të lartë për lojtarët që të zgjedhin. Ekipi i IVIP9 Casino ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerëve në industri si Allbet, Evolution Gaming, Mega888, Sexy Baccarat, 918Kiss dhe Pragmatic Play, për të sjellë përvojën më të mirë të mundshme për lojtarët e tyre. Lojtarët që kënaqen duke luajtur lojëra të Kazinosë Live nuk duhet të kërkojnë më tej, sepse do të gjejnë gjithçka që u nevojitet në Kazino IVIP9.

Mundësia për të luajtur kundër tregtarëve profesionistë në kohë reale është përvoja më e mirë e kazinosë. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë po bëhen gjithnjë e më të njohura çdo ditë dhe lojtarët mund të gjejnë gjithçka që kërkojnë në Kazino IVIP9. SA Gaming dhe Evolution Gaming, të dy ofrues me shumë çmime, fuqizojnë lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë në kazino. Lojërat më të njohura të kazinosë live përfshijnë ato në vijim:

  • Baccarat Multiply
  • Bakarat 1
  • Speed Bacarat 1
  • Sic Bo
  • Mega Roulette

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është një lojë fati që anëtarët mund ta luajnë drejtpërdrejt në IVIP9 Casino. Të gjitha bastet vendosen në tavolinë dhe rrota rrotulluese do të tregojë numrin fitues. Lojtarët kanë shumë opsione për të vendosur baste dhe ajo që duhet të mbajnë mend këtu është se disa baste do të ndodhin më shpesh ndërsa të tjerat do të ndodhin më rrallë. Ne i këshillojmë lojtarët të lexojnë për rregullat e ruletit në lidhjen e mëposhtme, përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta.

Baccarat live

Baccarat është një lojë interesante që lojtarët mund ta gjejnë në seksionin Live Dealer në IVIP9 Casino. Rregullat e lojës janë mjaft të thjeshta dhe lojtarët do t'i mësojnë ato në një kohë të shkurtër. Ideja e Live Casino Baccarat është të vendosni një bast në një dorë që është më afër 9, për të fituar raundin. Ne sugjerojmë lojtarët të kalojnë rregullat dhe strategjitë bazë përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Të gjitha rregullat mund t'i gjejnë në linkun e mëposhtëm.

Bingo live

Të luash bingo live mund të sjellë një emocion që nuk mund të krahasohet me asgjë tjetër. Kjo është një lojë interesante që lojtarët mund të luajnë drejtpërdrejt me tregtarët e drejtpërdrejtë në kohë reale. Rregullat janë shumë të thjeshta, por megjithatë ne i sugjerojmë lojtarëve të kalojnë bazat e lojës duke ndjekur këtë lidhje.

Blackjack live

Live Blackjack është një lojë e mahnitshme për lojtarët që janë në kërkim të një sfide. Lojtarët luajnë kundër tregtarit dhe kushdo që ka një dorë që është më afër 21 është fituesi i raundit. Ka disa opsione të disponueshme për lojtarët për të përmirësuar dorën e tyre si goditja, qëndrimi, dyfishimi dhe ndarja. Gjithsesi, ne besojmë se lojtarët duhet të mësojnë rregullat përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Ata mund të lexojnë për rregullat bazë dhe disa strategji blackjack në lidhjen e mëposhtme.

Poker Live

Poker është një lojë e mrekullueshme që është krijuar për t'u luajtur me njerëz të vërtetë dhe jo kundër një kompjuteri. Ndërsa luani Live Poker, lojtarët mund të ndërveprojnë me tregtarin dhe gjithashtu me lojtarët e tjerë. Kjo është një lojë që kërkon disa njohuri dhe është shumë më sfiduese në krahasim me lojërat e tjera të kazinosë live. Ne sugjerojmë lojtarët të lexojnë për rregullat dhe strategjitë bazë për lojën në lidhjen e mëposhtme përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta.

Craps live

Live Caps është një tjetër lojë e njohur e disponueshme në seksionin e Kazinosë Live në Kazino IVIP9. Në pamje të parë, tabela e craps mund të duket e ndërlikuar, por sapo lojtarët të marrin në dorë lojën, ata do të shohin se është një lojë shumë e thjeshtë për t'u luajtur. Ideja është të vendosni një bast dhe të zgjidhni rezultatet e mundshme ndërsa zari hidhet. Lojtarët mund të gjejnë rregullat bazë të lojës në lidhjen e mëposhtme.

Live Sic Bo

Sic Bo është një lojë tjetër që lojtarët mund të luajnë drejtpërdrejt në IVIP9 Casino. Lojtarët duhet të vendosin baste në kombinimet e disponueshme të zareve që janë të përshkruara në tryezë. Ajo që lojtarët duhet të dinë është se disa kombinime ofrojnë shanse më të larta, ndërsa të tjerët kanë shanse më të ulëta për të fituar. Ne sugjerojmë lojtarët të kalojnë rregullat, të cilat mund të gjenden në lidhjen e mëposhtme, përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Bonus të mirëpriturBonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje WeChat
LojëraLojëra (30)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CrapsDragon TigerDream Catcher
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Lotaria
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
ATM
Bank transferCredit CardsDebit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
ShtetetShtetet (4)
Indonezia
Kamboxhia
Singapor
Tajlandë
SoftwareSoftware (10)