Ivip9 Live Casino Rishikoni - Support

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao
Total score7.5
Përfitimet
+ Depozitë dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
+ Promocione të reja mujore për lojtarët
+ Shërbimi ndaj klientit 24/7 me mbështetje të shumë gjuhëve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Bonus të mirëpriturBonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje WeChat
LojëraLojëra (30)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CrapsDragon TigerDream Catcher
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Lotaria
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
ATM
Bank transferCredit CardsDebit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
ShtetetShtetet (4)
Indonezia
Kamboxhia
Singapor
Tajlandë
SoftwareSoftware (10)

Support

IVIP9 Casino ofron tre mënyra të ndryshme për të kontaktuar me një përfaqësues të kazinosë: Live Chat, Whatsapp dhe Wechat. Lajmi i mirë është se ndihma është e disponueshme edhe në gjuhë të ndryshme, duke përfshirë ato në vijim: anglisht, tajlandisht dhe kinezisht. Lojtarët inkurajohen të kontrollojnë faqen FAQ përpara se të kontaktojnë një përfaqësues mbështetës, pasi shumica e pyetjeve janë përgjigjur këtu.

Funksioni Live Chat është ai më i përshtatshëm që lojtarët zgjedhin të përdorin. Ata mund të bisedojnë me një përfaqësues të Kazinosë dhe do të bëjnë gjithçka në fuqinë e tyre për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje ose për të zgjidhur çdo problem që lind. Funksioni i bisedës së drejtpërdrejtë është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme malajisht, anglisht, tajlandisht, indonezisht dhe kamboxhiane. Lojtarët gjithashtu mund të kontaktojnë kazinonë duke përdorur numrin e tyre të telefonit +60103105676, mbani në mend se mund të aplikohen tarifa ndërkombëtare.