Ivip9 Live Casino Rishikoni - Withdrawals

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve është po aq argëtuese sa të luash lojëra kazino. Për këtë arsye, IVIP9 Casino e ka bërë këtë proces të shpejtë dhe shumë të drejtpërdrejtë. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen në llogarinë e tyre dhe të klikojnë në Arkëtar. Zgjidhni seksionin Tërheqje, zgjidhni mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe vendosni shumën që dëshirojnë të tërheqin.

Mënyrat e pagesës që ofron IVIP9 Casino mund të duken paksa kufizuese, por ato u zgjodhën me kujdes për t'iu përshtatur lojtarëve nga Azia Juglindore. Eezie Pay, Help2Pay dhe BSN janë disa nga metodat lokale të pagesave të njohura që shumica e lojtarëve i konsiderojnë të përshtatshme për t'u përdorur. Ajo që anëtarët duhet t'i kushtojnë vëmendje këtu është se ata duhet të përdorin të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që përdorën për të bërë një depozitë. Tërheqja minimale dhe maksimale e fitimeve varet nga mënyra e përdorur e pagesës. Gjëja më e mirë që lojtarët mund të bëjnë këtu është të drejtohen te arkëtari dhe pranë secilës mënyrë pagese ata mund të gjejnë informacion për shumën minimale dhe maksimale të lejuar. Koha e përpunimit të tërheqjeve është më pak se 24 orë dhe nuk ka asnjë tarifë kur bëni një tërheqje.

Total score7.5
Përfitimet
+ Depozitë dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
+ Promocione të reja mujore për lojtarët
+ Shërbimi ndaj klientit 24/7 me mbështetje të shumë gjuhëve

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Bonus të mirëpriturBonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje WeChat
LojëraLojëra (30)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CrapsDragon TigerDream Catcher
Futboll
Futboll Amerikan
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Kriketi
Lotaria
Motorsport
PokerPoker me tre letra
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
ATM
Bank transferCredit CardsDebit Card
Eezie Pay
MasterCard
Online Bank Transfer
PayTrust88
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
ShtetetShtetet (4)
Indonezia
Kamboxhia
Singapor
Tajlandë
SoftwareSoftware (10)