Jackpot City Live Casino Rishikoni - About

Age Limit
Jackpot City
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
Total score6.0
Përfitimet
+ Shumë monedhë
+ Miratuar nga eCogra
+ Të gjitha pajisjet mund të luhen

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (27)
Angleze
Arabe
Armene
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Maqedonase
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Serbe
Spanjolle
Suedeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (16)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (8)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Peruja
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)

About

Jackpot City Casino ka kohë që është në dispozicion në treg. E themeluar në vitin 1998, kazino u ofron lojtarëve të saj një shumëllojshmëri lojërash kazino në internet dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, të disponueshme për t'u luajtur në disa pajisje të ndryshme. Jackpot City Casino ka një licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe është certifikuar nga një agjenci e pavarur testimi, eCOGRA. Lojtarët mund të regjistrohen për një llogari dhe të shijojnë një përvojë të sigurtë dhe të sigurt lojrash.

Qëllimi kryesor i Jackpot City Casino është të sjellë shkëlqimin dhe glamin e Vegasit në shtëpitë e lojtarëve të tyre. Dhe, duhet të pranojmë se ata kanë bërë pikërisht këtë. Ka mijëra lojëra të ndryshme të disponueshme në faqen e tyre me shumë promovime dhe opsione të sigurta bankare. Lojtarët tani mund të shijojnë argëtim 24/7 nga komoditeti i shtëpive të tyre.

Gjatë viteve të fundit, Jackpot City ka kaluar nëpër disa ndryshime për të vazhduar me tendencat më të fundit.

Pronari dhe CEO

Jackpot City Casino është nën krahët e Belle Rock Entertainment. Kompania u krijua në 2004, markat kryesore të Belle Rock janë River Belle, The Gaming Club, Jackpot City, King Neptunes Casino dhe Lucky Nugget.

Numri i Licencës

Bayton Ltd (C41970), është një kompani e regjistruar malteze e regjistruar në 9 Empire Stadium Street, GZIRA, GZR 1300, Malta. Bayton Ltd është e licencuar nën Autoritetin e Lojërave të Maltës, numri i licencës: MGA/B2C/145/2007 (lëshuar më 1 gusht 2018).

Ku është i bazuar Jackpot Casino City?

Jackpot Casino City ka selinë e tij në adresën e mëposhtme, 9 Empire Stadium Street, GZIRA, GZR 1300, Malta.