Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Jackpot City - About

Jackpot CityResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus 1600 dollarë
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
Jackpot City is not available in your country. Please try:
About

About

Jackpot City Casino ka kohë që është në dispozicion në treg. E themeluar në vitin 1998, kazino u ofron lojtarëve të saj një shumëllojshmëri lojërash kazino në internet dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, të disponueshme për t'u luajtur në disa pajisje të ndryshme. Jackpot City Casino ka një licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe është certifikuar nga një agjenci e pavarur testimi, eCOGRA. Lojtarët mund të regjistrohen për një llogari dhe të shijojnë një përvojë të sigurtë dhe të sigurt lojrash.

Qëllimi kryesor i Jackpot City Casino është të sjellë shkëlqimin dhe glamin e Vegasit në shtëpitë e lojtarëve të tyre. Dhe, duhet të pranojmë se ata kanë bërë pikërisht këtë. Ka mijëra lojëra të ndryshme të disponueshme në faqen e tyre me shumë promovime dhe opsione të sigurta bankare. Lojtarët tani mund të shijojnë argëtim 24/7 nga komoditeti i shtëpive të tyre.

Gjatë viteve të fundit, Jackpot City ka kaluar nëpër disa ndryshime për të vazhduar me tendencat më të fundit.

Pronari dhe CEO

Jackpot City Casino është nën krahët e Belle Rock Entertainment. Kompania u krijua në 2004, markat kryesore të Belle Rock janë River Belle, The Gaming Club, Jackpot City, King Neptunes Casino dhe Lucky Nugget.

Numri i Licencës

Bayton Ltd (C41970), është një kompani e regjistruar malteze e regjistruar në 9 Empire Stadium Street, GZIRA, GZR 1300, Malta. Bayton Ltd është e licencuar nën Autoritetin e Lojërave të Maltës, numri i licencës: MGA/B2C/145/2007 (lëshuar më 1 gusht 2018).

Ku është i bazuar Jackpot Casino City?

Jackpot Casino City ka selinë e tij në adresën e mëposhtme, 9 Empire Stadium Street, GZIRA, GZR 1300, Malta.