Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Jackpot City - Account

Jackpot CityResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus 1600 dollarë
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Account

Account

Për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë në Jackpot City Casino, lojtarët duhet së pari të krijojnë një llogari. Ky është një proces shumë i thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha e tyre. Është shumë e rëndësishme të vendosni të dhënat e sakta pas regjistrimit sepse në këtë mënyrë një lojtar nuk do të ketë asnjë problem kur të verifikojë llogarinë e tij më vonë. Për t'u regjistruar, lojtarët thjesht duhet të shkojnë në faqen zyrtare të kazinosë dhe të klikojnë në butonin Bashkohu tani dhe të ndjekin udhëzimet e thjeshta.

Për fillestarët, mund të duket pak e vështirë të dinë se ku të fillojnë, veçanërisht pasi kazinotë e reja po lançohen vazhdimisht. Ka disa pika që ata duhet të marrin parasysh kur zgjedhin një kazino në internet.

Bonuset – siç e kemi thënë më parë, ka vazhdimisht kazino të reja që dalin në treg, kështu që lojtarët mund ta kenë pak të vështirë të dinë se ku të fillojnë. Një gjë që bën çdo kazino për të tërhequr lojtarë të rinj është se ato ofrojnë bonuse të shumta të ndryshme që vijnë në forma të ndryshme. Jackpot City Casino është një kazino për t'u marrë parasysh kur bëhet fjalë për bonuse dhe promovime, sepse ato ofrojnë promovime speciale shpesh si në lojërat e tyre me tregtarë të drejtpërdrejtë ashtu edhe në lojërat e kazinosë.

Shumëllojshmëria e lojërave – lojtarët duhet të marrin parasysh se cilat janë preferencat e tyre kur bëhet fjalë për të luajtur lojëra. Duhet të pranojmë se Jackpot City Casino krenohet me lojëra të ndryshme si në kazino ashtu edhe me lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, kështu që të gjithë mund të gjejnë diçka që funksionon për ta.

Siguria – është shumë e rëndësishme të gjesh një kazino në internet që ofron një përvojë të sigurt dhe të sigurt. Jackpot City Casino është legal dhe ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar. Ata gjithashtu kanë mbështetje për klientët që është në dispozicion 24/7 për lehtësinë e lojtarëve.

Opsionet e pagesës – lojtarët duhet të gjejnë një kazino ku mund të bëjnë depozita dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta duke përdorur mënyrën e pagesës me të cilën janë më të kënaqur. Jackpot City Casino ofron mënyra të ndryshme pagese si karta krediti dhe debiti, kuleta elektronike dhe transferta bankare.

Lojëra falas – lojtarët kanë nevojë për mundësinë për të eksploruar kazinonë dhe për të parë se si funksionojnë lojërat e tyre pa pasur nevojë të depozitojnë fonde. Për këtë arsye, Jackpot City Casino ofron lojëra falas që lojtarët mund t'i provojnë pa rrezikuar paratë e tyre. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të mësuar se si funksionon loja dhe cilat veçori ofron. Të vetmet lojëra që nuk janë të disponueshme në modalitetin argëtues janë lojërat Live Dealer dhe për t'i luajtur ato, lojtarët do të duhet të bëjnë një depozitë në fillim.

Si të regjistroheni për një llogari

Është shumë e lehtë të regjistrohesh për një llogari në Jackpot City Casino. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen në faqen zyrtare të kazinosë dhe të futin disa detaje personale. Hapi i parë do të përfshijë informacione si emri, kodi postar, adresa, data e lindjes dhe mënyra e preferuar e depozitimit.

Në hapin tjetër, lojtarët do të duhet të krijojnë një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik që do të duhet të përdorin sa herë që duan të hyjnë në llogaritë e tyre.

Lojtarët do të duhet të verifikojnë adresën e tyre të emailit duke klikuar në lidhjen në një email që kazinoja do t'u dërgojë.

Pasi llogaria të jetë e mirë dhe gati, ata do të duhet të depozitojnë fonde për të luajtur lojërat e tyre të preferuara me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Verifikimi i identitetit

Jackpot City Casino dëshiron t'i mbajë të gjithë lojtarët e saj të sigurt dhe t'u ofrojë atyre një mjedis të sigurt lojërash fati. Mënyra e vetme për ta bërë këtë, kazinoja do të duhet të njohë çdo klient që krijon një llogari.

Fatkeqësisht, kazinotë ofrojnë një mundësi të shkëlqyeshme për kriminelët që të pastrojnë para ku avantazhi i shtëpisë është vetëm disa përqind, gjë që duket një çmim i vogël për t'i kthyer paratë e pista në para të pastra.

Rreziku që një i varur nga kumari të vjedhë ose të kryejë mashtrim për të financuar një llogari është gjithashtu i lartë. Për këtë arsye, kazinotë përdorin kontrolle identiteti për t'u siguruar që vendi i tyre të mos përdoret për veprimtari kriminale. Ata gjithashtu rezervojnë të drejtën të pyesin klientët e tyre për burimin e të ardhurave të tyre në rast se vërejnë se depozitat e mëdha po bëhen brenda një periudhe të shkurtër.

Kur përpiqen të verifikojnë një llogari, lojtarët do të duhet të dërgojnë dokumente që vërtetojnë emrin, moshën, adresën dhe pronësinë e mënyrës së pagesës të përdorur për të financuar llogarinë e tyre. Këto janë format më të përdorura të dokumenteve:

Dëshmia e moshës – për të vërtetuar moshën e dikujt, lojtarët do të duhet të dërgojnë një kopje të pasaportës, patentës së shoferit ose ID kombëtare.

Dëshmia e adresës – për të dërguar vërtetimin e adresës së tyre, lojtarët duhet të dërgojnë një kopje të faturës së tyre të shërbimeve, faturës së telefonit ose deklaratës bankare.

Dëshmia e pronësisë së metodës së pagesës – për të vërtetuar se ata zotërojnë fondet që përdorin për lojërat e fatit, lojtarët mund të dërgojnë një kopje të pjesës së përparme dhe të pasme të kartës së përdorur për financimin e llogarisë së tyre ose një kopje të pasqyrës së tyre bankare.

Të gjitha dokumentet mund të dërgohen me email ose përmes faqes së llogarisë. Koha e verifikimit të llogarisë mund të ndryshojë, por zakonisht nuk do të zgjasë më shumë se 48 orë. Ne i këshillojmë lojtarët që të verifikojnë llogarinë e tyre sapo ta krijojnë atë, sepse në këtë mënyrë ata do të shmangin çdo vonesë kur bëhet fjalë për të bërë tërheqjen e tyre të parë.

Bonusi i llogarisë së re

Lojtarët që regjistrohen për një llogari në Jackpot City Casino kanë të drejtë për një ofertë bujare mirëseardhjeje që shkon deri në 1600 dollarë. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është të krijojnë një llogari dhe të bëjnë depozitën e tyre të parë. Për t'i bërë gjërat edhe më interesante, oferta e mirëseardhjes bartet në katër depozitat e para që lojtari bën.

  • Herën e parë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus ndeshjeje 100% deri në $400.
  • Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus ndeshjeje 100% deri në $400.
  • Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus ndeshjeje 100% deri në $400.
  • Herën e katërt që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus ndeshjeje 100% deri në $400.

Minimumi i depozitave që duhet të bëjnë lojtarët për t'u kualifikuar për ofertën është 10 dollarë dhe kërkesat për bast janë 70 herë. Lojtarët duhet të kërkojnë ofertën brenda 7 ditëve nga regjistrimi për një llogari të re.

Nëse ata nuk arrijnë të kërkojnë ofertën brenda 7 ditëve nga data e hapjes së llogarisë së tyre, bonusi i regjistrimit nuk do të jetë më i mundur për ta.

Pasi një lojtar të bëjë depozitën e kërkuar, shuma e bonusit do të transferohet automatikisht në llogarinë e tij.

Lojtarët nuk lejohen të hapin llogari të shumta për të përfituar nga bonusi i regjistrimit. Ky bonus është i disponueshëm vetëm një herë për lojtar dhe lojtarët që krijojnë llogari të shumta për të përfituar nga oferta e mirëseardhjes rrezikojnë t'u pezullohen të gjitha llogaritë e tyre.

Pasi një lojtar pretendon ofertën e regjistrimit, atij i kërkohet të përmbushë kërkesat e basteve të së njëjtës përpara se të jenë të disponueshëm për të kërkuar një tërheqje. Bonusi vjen me 70 herë kërkesat e basteve përpara se fondet të transferohen nga balanca e bonusit në bilancin e parave të gatshme. Të gjitha fondet e transferuara në bilancin e parave të gatshme mund të tërhiqen në çdo kohë.

Lojtarët mund të vënë bast bonusin në të gjitha lojërat përveç Sic Bo, Craps, Baccarat, Casino War dhe Red Dog. Këto janë të vetmet lojëra që nuk do të llogariten në përmbushjen e kërkesave të basteve. Gjithsesi, çdo lojë do të kontribuojë në përmbushjen e kërkesave të basteve në një përqindje të ndryshme.

  • Video lojërat e lojërave elektronike në internet do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve, me përjashtim të lojërave elektronike NetEnt dhe Jackpots Progresive.
  • Lojërat NetEnt do të kontribuojnë 50% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
  • Lojërat Keno dhe letra me gërvishtje do të kontribuojnë 10% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
  • Të gjithë pokerët e tavolinës, ruletat, video-pokerët, duke përjashtuar All Aces dhe Jacks ose Better video-poker, dhe të gjitha Blackjack-et me përjashtim të Blackjack Classic dhe Kazino War do të kontribuojnë 8% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
  • Blackjacks Classic, All Aces video-poker, dhe të gjitha Jacks or Better video poker do të kontribuojnë 2% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
  • Të gjitha Baccarat, të gjitha Craps, Red Dog, Sic Bo dhe Jackpot Progressive do të kontribuojnë 0% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Lojtarët, të cilët zgjedhin të bastojnë bonusin në lojërat e përjashtuara përpara se të plotësojnë kërkesat e bastit, në këtë rast, kazinoja ka të drejtën të anulojë çdo fitim të bërë nga këto lojëra.

Kërkesat e luajtjes mund të ndryshojnë në varësi të vendndodhjes së lojtarit, kështu që të gjithë këshillohen të kalojnë Termat dhe Kushtet e një bonusi specifik përpara se ta pranojnë atë.

Vlera maksimale e tërheqjes së bonusit të mirëseardhjes është 6 herë e depozitës së lojtarit.

Përpara se të përpunohet ndonjë tërheqje, loja e lojtarit do të rishikohet për çdo model të parregullt të lojës.

Basti maksimal që lojtarët mund të vendosin gjatë lojës me fondet e bonusit është i kufizuar në 8$ për raund dhe 50c për rresht. Kushdo që nuk i zbaton këto kushte do të humbasë fondet e bonusit dhe fitimet.