Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Jackpot City - Affiliate Program

Jackpot CityResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus 1600 dollarë
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Një program filial është një mundësi e shkëlqyer për këdo që dëshiron të fitojë të ardhura shtesë duke promovuar markën e kazinosë. Partnerët do të duhet të krijojnë një llogari dhe pasi të miratohen, ata mund të promovojnë markën duke përdorur faqen e tyre të internetit ose mediat sociale.

Jackpot City Casino ofron një komision shumë konkurrues që shkon deri në 60%. Partnerët do të kenë akses në të gjitha materialet e marketingut që u nevojiten për të rritur praninë e tyre në internet. Sa më shumë trafik që ata arrijnë të dërgojnë në faqen e internetit të kazinosë, aq më shumë të ardhura do të fitojnë.

Si quhet programi i filialit të Jackpot City Casino?

Programi filial i Jackpot City Casino quhet Buffalo Partners.