Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Jackpot City - Bonuses

Jackpot CityResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus 1600 dollarë
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Ka shumë kazino të ndryshme në internet ku lojtarët mund të provojnë fatin e tyre duke luajtur lojëra kazino ose lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Meqenëse konkurrenca është e madhe, kazinotë në internet prezantojnë lloje të ndryshme bonusesh për të tërhequr lojtarë të rinj. Me kaq shumë opsione të ndryshme në dispozicion, lojtarët ndonjëherë nuk janë të sigurt se cilin të pretendojnë. Për këtë arsye, ne do të shqyrtojmë llojet më të zakonshme të bonuseve të kazinosë në dispozicion.

Bonuset e mirëseardhjes

Pothuajse çdo kazino në internet ofron një formë të një bonusi mirëseardhjeje, i cili zakonisht është një bonus ndeshjeje. Me fjalë të tjera, lojtarët do të dyfishojnë paratë që kanë depozituar pasi të jenë bashkuar në kazino.

Madje ka disa kazino që do të ofrojnë një bonus depozite prej 500%, por ato nuk janë shumë të zakonshme.

Lojtarët që regjistrohen për një llogari në Jackpot City Casino kanë të drejtë për një ofertë bujare mirëseardhjeje që shkon deri në 1600 dollarë. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është të krijojnë një llogari dhe të bëjnë depozitën e tyre të parë. Për t'i bërë gjërat edhe më interesante, oferta e mirëseardhjes bartet në katër depozitat e para që lojtari bën.

  • Herën e parë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus ndeshjeje 100% deri në $400.
  • Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus ndeshjeje 100% deri në $400.
  • Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus ndeshjeje 100% deri në $400.
  • Herën e katërt që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus ndeshjeje 100% deri në $400.

Minimumi i depozitave që duhet të bëjnë lojtarët për t'u kualifikuar për ofertën është 10 dollarë dhe kërkesat për bast janë 70 herë. Lojtarët duhet të kërkojnë ofertën brenda 7 ditëve nga regjistrimi për një llogari të re.

Nëse ata nuk arrijnë të kërkojnë ofertën brenda 7 ditëve nga data e hapjes së llogarisë së tyre, bonusi i regjistrimit nuk do të jetë më i mundur për ta.

Pasi një lojtar të bëjë depozitën e kërkuar, shuma e bonusit do të transferohet automatikisht në llogarinë e tij.

Bonus pa depozitë

Bonuset pa depozitë u japin lojtarëve një shans për të provuar disa lojëra në kazino pa pasur nevojë të bëjnë një depozitë. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të regjistrohen për një llogari dhe të kërkojnë ofertën. Në këtë pikë, Jackpot City Casino nuk ofron një bonus pa depozite si një ofertë të rregullt, por kur ta bëjnë, lojtarët do të njoftohen.

Ky bonus zakonisht është i kufizuar dhe lojtarët nuk do të jenë në gjendje të tërheqin më shumë se 100 dollarë.

Bonuset e rrotullimeve falas

Rrotullimet falas zakonisht u jepen lojtarëve si një promovim për automatët e sapohapur ose si pjesë e bonusit të mirëseardhjes. Ky lloj bonusi do t'u japë lojtarëve një numër të kufizuar rrotullimesh falas dhe ato zakonisht vijnë me kërkesa më të larta bastesh dhe para të kufizuara.

Shumëzuesit e shpërblimit

Për të promovuar lojëra elektronike të reja, disa kazino ofrojnë shumëzues shpërblimesh. Zakonisht ato janë të disponueshme brenda një periudhe të kufizuar, duke i lejuar lojtarët të marrin fitime më të larta. Për shembull, nëse një lojtar vë bast në një lojë video slot ndërsa shumëzuesi i shpërblimit është aktiv, fitimet e tij do të shumëzohen.

Shumica e shumëzuesve do të dyfishojnë ose trefishojnë shumën që fiton lojtari, por disa do të shumëzojnë fitimet e lojtarit deri në 100 herë.

Bonuset e besnikërisë

Bonuset e besnikërisë janë një mënyrë për të shpërblyer klientët besnikë. Shumica e kazinove në internet kanë një program besnikërie që shpërblen lojtarët pasi të arrijnë një moment historik të caktuar ndërsa luajnë lojërat e tyre të preferuara.

Shpërblimet janë kaq të ndryshme, dhe ato zakonisht përcaktohen nga veprimet e lojtarit, dhe në shumicën e rasteve, shpërblimet funksionojnë në mënyrën e mëposhtme:

  • Pikët e besnikërisë – në shumicën e rasteve, lojtarët do të marrin pikë dhe pasi të grumbullojnë pikë të mjaftueshme, ata mund t'i konvertojnë ato në para.
  • Sistemet e nivelit - lojtarët do të marrin bonuse kur të arrijnë një nivel të ri.
  • Misionet ose sfidat – kur lojtarët kanë sukses në një mision ose një sfidë, ata do të marrin shpërblime të tilla si monedha bonus ose rrotullime falas.
  • Bonuset e referimit – lojtarët që ia referojnë kazinonë miqve të tyre, do të marrin bonuse referimi. Ata do të marrin një lidhje për të tërhequr lojtarë të rinj dhe pasi të bëjnë një depozitë, kazinoja do t'i sigurojë lojtarit një shpërblim që zakonisht vjen në formën e parave të bonusit.
  • Bonuset me rul të lartë – lojtarët që bëjnë depozita masive mund të përfitojnë nga bonuset e larta me rul. Këta lojtarë kanë qasje në të gjitha llojet e përfitimeve dhe ngjarjeve. Në shumicën e kazinove, lojtarët që bëjnë një depozitë më të madhe se 500 dollarë, konsiderohen të lartë, por kjo mund të ndryshojë nga kazino në kazino.