Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Jackpot City - Deposits

Jackpot CityResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus 1600 dollarë
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Për të luajtur lojëra Live Dealer ose ndonjë lojë tjetër në Jackpot City Casino, lojtarët duhet së pari të depozitojnë fonde. Lojtarët duhet së pari të krijojnë një llogari, dhe pasi të bëhet kjo, ata mund të shkojnë lehtësisht te arkëtari dhe të klikojnë në seksionin Depozita. Nga atje, ata mund të shohin një listë të të gjitha mënyrave të pagesës në dispozicion për ta. Zgjidhni atë që u përshtatet më shumë dhe shkruani shumën që dëshirojnë të depozitojnë. Pasi transferimi të konfirmohet, fondet do të transferohen në llogarinë e tyre pothuajse menjëherë.

Të gjithë ata që kërkojnë të fillojnë me lojërat e fatit në internet dhe të luajnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë duhet të mësojnë se si të depozitojnë fonde në llogarinë e tyre. Për fillestarët, kjo mund të duket si një detyrë e frikshme, por është një proces shumë i thjeshtë.

Për këtë arsye, ne do të shqyrtojmë gjithçka që duhet të dijë një lojtar për depozitimin e parave në faqet e lojërave të fatit në internet, cilat metoda depozitimi janë të disponueshme dhe si të zgjedhë atë të duhurin.

Lojtarët duhet të kujtojnë se ata duhet të luajnë vetëm me paratë që ata mund të përballojnë për të shpenzuar në këtë lloj argëtimi. Në lojërat e fatit, është e mundur të fitoni shuma me kokë vetëm në një rrotullim, por edhe shanset për t'i humbur ato para janë shumë të larta, kështu që lojtarët duhet të përgatiten për të dy skenarët.

Nuk mund të themi se cila metodë pagese është më e mira pasi kjo do të varet nga preferenca e lojtarit dhe gjithashtu të gjitha mënyrat e pagesës të disponueshme në Jackpot City Casino janë të sigurta dhe të sigurta. Disa nga opsionet më të njohura të depozitave përfshijnë kreditin, debitin, kartat e parapaguara, kuletat elektronike, transfertat bankare dhe kriptovalutat.

Kartat e kreditit dhe debitit – një nga mënyrat më të njohura të pagesës konsiderohen të jenë kartat e kreditit dhe debitit. Kjo për shkak se lojtarët i kanë përdorur ato për një kohë të gjatë dhe fakti që ofrojnë transferime të shpejta dhe të lehta dhe nuk ka tarifa të përfshira. Një nga avantazhet më të mëdha të përdorimit të kartave të kreditit ose debitit është se ato pranohen në shumicën e kazinove në internet.

Transfertat bankare – një tjetër metodë shumë e popullarizuar e depozitimit është nëpërmjet transfertës bankare. Është relativisht i lehtë për t'u përdorur, ofron transferta të sigurta dhe të sigurta dhe nuk ka tarifa të përfshira. Lojtarët madje mund të krijojnë një llogari bankare të veçantë që është vetëm për lojëra fati dhe në këtë mënyrë ata do të kenë më shumë kontroll mbi buxhetin e tyre. Disavantazhi i vetëm i përdorimit të këtij opsioni pagese është se mund të duhen deri në 5 ditë pune për të kryer një transfertë.

kuletat elektronike – Kuletat elektronike janë opsione shumë të njohura pagese veçanërisht kur bëhet fjalë për lojërat e fatit në internet. Lojtarët i besojnë e-Wallets sepse ato janë të lehta për t'u konfiguruar dhe nuk do të kenë asnjë problem t'i përdorin ato. Ata ofrojnë transferta të shpejta dhe për më tepër lojtarët mund të tërheqin fitimet direkt në llogarinë e tyre bankare.

Kriptovaluta – ka disa mënyra të ndryshme për të përdorur Cryptocurrency për të financuar një llogari kazino dhe më e zakonshme është përmes një shkëmbimi. Një shkëmbim është një platformë që lejon lojtarët të blejnë, shesin ose tregtojnë kriptomonedha. Për këtë arsye, Cryptocurrency po bëhet një nga metodat më të njohura të depozitimit të kazinove. Ai ofron një mënyrë të sigurt për të transferuar para dhe ofron transaksione anonime.

Këtu janë të gjitha mënyrat e disponueshme të pagesës që lojtarët mund të gjejnë në Jackpot City Casino:

  • Viza
  • Visa Electron
  • Mastercard
  • Interac
  • iDebit
  • Me besim
  • Skrill
  • Neteller

Lojtarët do të duhet të respektojnë kufijtë që aplikon kazino. Kjo do të thotë se ka një shumë minimale dhe maksimale që ata mund të depozitojnë me një transaksion të vetëm. Shumat minimale dhe maksimale do të varen nga mënyra e pagesës që lojtari zgjedh të përdorë. Gjëja më e mirë për të bërë këtu është të shkoni te arkëtari dhe pranë secilës mënyrë pagese lojtarët do të gjejnë shumën minimale dhe maksimale të lejuar të depozitës.

Rrotulluesit e lartë këshillohen të përdorin Cryptocurrency sepse nuk kanë kufizime maksimale të depozitave.