Jackpot City Live Casino Rishikoni - FAQ

Age Limit
Jackpot City
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
Total score6.0
Përfitimet
+ Shumë monedhë
+ Miratuar nga eCogra
+ Të gjitha pajisjet mund të luhen

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (27)
Angleze
Arabe
Armene
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Maqedonase
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Serbe
Spanjolle
Suedeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (16)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (8)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Peruja
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)

FAQ

Në këtë seksion, ne kemi përpiluar disa nga pyetjet e bëra shpesh mbi Jackpot City.

Si të luani lojëra kazino live?

Për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë, lojtarët duhet së pari të krijojnë një llogari. Për ta bërë këtë, ata thjesht duhet të shkojnë në faqen zyrtare të Jackpot City Casino dhe të klikojnë në butonin Regjistrohu Tani. Lojtarët do të duhet të plotësojnë disa detaje personale për të krijuar një llogari. Ata duhet të fusin të dhënat e sakta sepse më vonë do të duhet të kalojnë procedurën e verifikimit ku duhet të dërgojnë kopje të dokumenteve ligjore për të vërtetuar identitetin, adresën dhe mënyrën e pagesës. Kazinoja zakonisht do të miratojë çdo llogari shumë shpejt, kështu që lojtarët mund të kënaqen duke luajtur lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë ose çdo lojë që dëshirojnë.

A ka rregulla të ndryshme për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë?

Rregullat bazë të lojërave janë të njëjta, kështu që lojtarët nuk duhet të shpenzojnë kohë shtesë për të mësuar rregullat e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Gjithsesi, është mirë që herë pas here të praktikohen rregullat dhe ndoshta të zhvillohet një strategji. Në këtë mënyrë, lojtarët do të përmirësojnë në mënyrë drastike shanset e tyre për të fituar.

A duhet të ndjekin lojtarët rregullat e mirësjelljes kur luajnë në një kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë?

Ekziston një etiketë që lojtarët duhet të ndjekin kur luajnë në një kazino me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kjo nuk adreson kodin e veshjes, sepse askush nuk mund ta shohë lojtarin. Në vend të kësaj, lojtarët këshillohen të vendosin bastet e tyre në kohën e duhur, të japin bakshish nga tregtari kur fitojnë dhe të përdorin funksionin e bisedës vetëm kur është e nevojshme.

A mund të vendos kufij për të mbrojtur veten nga shpenzimet e tepërta?

Po, lojtarët këshillohen të vendosin kufizime në llogaritë e tyre sapo të krijojnë një të tillë. Në këtë mënyrë ata do të kenë më shumë kontroll mbi lojërat e tyre të fatit dhe nuk do të shpenzojnë më shumë nga sa kishin menduar në radhë të parë.

A mund ta përdor bonusin tim në kazino live?

Jackpot City Casino do t'i shpërblejë lojtarët e saj me bonuse që ata mund t'i përdorin në lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ne këshillojmë çdo lojtar që të kontrollojë herë pas here faqen e tyre të Promovimeve, në mënyrë që të mos humbasë asgjë.

A mund të më shohin lojtarët e tjerë kur luaj lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë?

Mos u shqetësoni, askush nuk mund t'i shohë lojtarët që marrin pjesë në tavolinat e kazinove live. Përdoren shumë kamera, por ato janë të fokusuara te tavolina dhe tregtari i drejtpërdrejtë. Të gjithë lojtarët janë anonimë, dhe për më tepër, ata nuk duhet të përdorin emrat e tyre të vërtetë. Në vend të kësaj, ata mund të përdorin një pseudonim.

A mund të luaj lojëra kazino live falas?

Fatkeqësisht, lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk ofrohen në modalitetin argëtues. Lojtarët do të duhet të bëjnë një depozitë në fillim dhe më pas të luajnë një nga lojërat e shumta të tregtarëve të drejtpërdrejtë që janë të disponueshme në Jackpot City Casino.

A mund të komunikoj me tregtarin e drejtpërdrejtë?

Po, lojtarët mund të përdorin veçorinë e bisedës së drejtpërdrejtë për të biseduar me tregtarin e drejtpërdrejtë ose me lojtarët e tjerë.