Jackpot City Live Casino Rishikoni - Games

Age Limit
Jackpot City
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
Total score6.0
Përfitimet
+ Shumë monedhë
+ Miratuar nga eCogra
+ Të gjitha pajisjet mund të luhen

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (27)
Angleze
Arabe
Armene
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Maqedonase
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Serbe
Spanjolle
Suedeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (16)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (8)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Peruja
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)

Games

Kazinotë në internet janë kaq argëtuese dhe lojtarët nuk do t'u mbarojnë kurrë gjërat për të bërë. Duhet të pranojmë se nuk ka mungesë lojërash në Jackpot City Casino, dhe në krye të kësaj lojëra të reja po dalin gjatë gjithë kohës.

Lojtarët me përvojë do të thoshin se ka dy lloje lojërash në çdo kazino online, lojërat e fatit dhe lojërat e aftësive. Për shembull, lojërat me video slot konsiderohen si lojëra fati ku lojtarët nuk kanë nevojë për njohuri të gjera për të luajtur. Ata mund të fitojnë shuma të mëdha në një rrotullim të vetëm nëse fati është në anën e tyre. Nga ana tjetër, disa lojëra kërkojnë që lojtarët të njohin rregullat dhe të zhvillojnë një aftësi për të përmirësuar shanset e tyre për të fituar, si ruleta, blackjack ose poker. Mënyra më e mirë është praktikimi i këtyre lojërave dhe lajmi i mirë është se Jackpot City Casino i lejon lojtarët të luajnë lojërat e tyre në modalitetin demo. Kazinoja do t'i shpërblejë lojtarët me para virtuale që mund t'i përdorin për të luajtur çdo lojë që duan për aq kohë sa ata dëshirojnë. Të vetmet lojëra që nuk janë të disponueshme në modalitetin argëtues janë lojërat Live Dealer.

Bakarat

Baccarat është një lojë e lehtë për t'u mësuar falë rregullave të thjeshta që ofron. Ideja bazë e lojës është të marrësh një dorë që arrin 8 ose 9, që është një fitore e natyrshme dhe nuk do të tërhiqen letra shtesë. Kartat kanë ndryshuar pak vlera për dorën, kështu që nuk ka asnjë mënyrë për të shkuar mbi 9 në asnjë rast. Ka tre baste, një bast për lojtarin, një bast për bankierin dhe një bast për një barazim. Basti i barazimit ofron pagesën më të lartë, por shanset për të fituar këtë bast janë shumë të vogla. Basti i bankierit do të fitojë më shpesh se çdo bast tjetër, pavarësisht se cilin variant zgjedh lojtari, kështu që për këtë arsye, ky bast vjen me një komision prej 5%. Loja fillon me një lojtar që vendos bastin e tij dhe ai do të marrë fillimisht dy letra. Në disa raste, një kartë e tretë mund të tërhiqet. Këtu duhet të ndiqen disa rregulla dhe lajmi i mirë është se lojtari nuk duhet të dijë të gjitha specifikat në lidhje me rregullin e kartës së tretë për të pasur një lojë të suksesshme. Gjithsesi, është gjithmonë një ide e mirë të dini se çfarë po ndodh para tyre, kështu që lojtarët mund të gjejnë të gjitha rregullat dhe strategjitë që përfshijnë këtë lojë në lidhjen e mëposhtme.

Blackjack

Blackjack është një tjetër lojë shumë e njohur që mund të gjendet në Jackpot City Casino. Ka shumë variante të ndryshme të lojës, por rregullat themelore të lojës janë pothuajse të njëjta. Lojtarët duhet të marrin një dorë që është në total më e lartë se dora e tregtarit pa kaluar mbi 21. Edhe në këtë lojë letrat kanë pak vlera të ndryshuara, letrat nga 2 deri në 9 kanë vlerën e tyre reale, letrat e fytyrës kanë vlerën 10, dhe aset vlerësohen me 1 ose 11. Pasi lojtari të vendosë bastin e tij, tregtari do t'i shpërndajë 2 letra. Pasi të shohin dorën e tyre, ata kanë mundësinë të përmirësojnë dorën e tyre duke marrë më shumë letra ose duke qëndruar me dorën që kanë tashmë. Ka opsione të tjera në dispozicion që lojtarët mund t'i përdorin me shpresën për të shënuar një fitore. Ata mund të ndajnë dorën, të blejnë sigurime ose të dyfishojnë. Të gjitha rregullat se si të luash Blackjack dhe të gjitha strategjitë që rrotullohen rreth kësaj loje mund t'i gjeni në linkun e mëposhtëm.

Slots

Lojërat e lojërave elektronike në internet ofrojnë një larmi të tillë që nuk mund të gjendet me asnjë lojë tjetër në një kazino. Ideja bazë e lojës është të vendosësh të paktën tre simbole që përputhen në një linjë aktive pagese për të marrë një pagesë. Lajmi i mirë kur bëhet fjalë për këto lojëra është se nuk ka rregulla tepër të ndërlikuara për t'u zotëruar, dhe madje edhe fillestarët do të jenë të qetë duke i luajtur ato. Një nga arsyet kryesore pse lojërat me video slot janë kaq të njohura është fakti se ato u ofrojnë lojtarëve një mundësi për të fituar shuma që ndryshojnë jetën në vetëm një rrotullim. Duke ditur se kjo është një mundësi tërheq shumë lojtarë që duan të provojnë fatin e tyre. Gjithsesi, lojtarët këshillohen të kalojnë rregullat e çdo loje që duan të luajnë, veçanërisht kur duan të luajnë për para të vërteta. Të gjitha rregullat se si të luani lojëra me video slot mund t'i gjeni në lidhjen e mëposhtme.

Ruletë

Ruleta është një lojë shumë intriguese që mund të gjendet në Jackpot City Casino. Kjo është një lojë tjetër që ofron një larmi të tillë, por këtë herë në formën e basteve që lojtarët mund të vendosin. Të gjitha bastet në ruletë mund të grupohen në dy kategori kryesore, bastet e brendshme dhe të jashtme. Disa baste ofrojnë shanse më të mira për të fituar me pagesa më të vogla, ndërsa baste të tjera ofrojnë shanse më të vogla për të fituar me pagesa më të mëdha. Lojtarët duhet të kushtojnë pak kohë për të mësuar rregullat se si të luajnë ruletë dhe të praktikojnë të njëjtën gjë. Lajmi i mirë është se loja është e disponueshme në modalitetin argëtues, kështu që lojtarët mund të kalojnë pak kohë duke luajtur pa pasur nevojë të investojnë paratë e tyre. Të gjitha rregullat se si të luani ruletë dhe strategjitë që përfshihen në këtë lojë mund t'i gjeni në linkun e mëposhtëm.

Poker

Pokeri është një lojë që kërkon njohuri dhe strategji për një raund të suksesshëm. Gjëja më e mirë për të bërë është të mësoni bazat dhe të shkoni që andej. Edhe pse pokeri vjen në shumë forma të ndryshme, shumica e tyre ndajnë të njëjtat rregulla bazë. Varianti më i popullarizuar i pokerit është Texas Hold'em dhe shumica e lojërave të pokerit përdorin sistemin standard të renditjes së dorës së pokerit. Dhe, nuk mund të thuhet se ata duhet të mësojnë renditjen e dorës, sepse nuk duan të heqin gabimisht një kartë të mirë. Një tjetër gjë shumë e rëndësishme është të mësoni se si funksionojnë raundet e basteve. Të gjitha rregullat se si të luani poker dhe strategjitë që përfshijnë këtë lojë mund t'i gjeni në linkun e mëposhtëm.