Jackpot City Live Casino Rishikoni - Mobile

Age Limit
Jackpot City
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
Total score6.0
Përfitimet
+ Shumë monedhë
+ Miratuar nga eCogra
+ Të gjitha pajisjet mund të luhen

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (27)
Angleze
Arabe
Armene
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Maqedonase
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Serbe
Spanjolle
Suedeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (16)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (8)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Peruja
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)

Mobile

Nuk është befasi që lojtarët preferojnë lojërat celulare pasi ata mund të hyjnë në llogaritë e tyre kurdo që të duan. Telefonat celularë kryejnë të njëjtat funksione si pajisjet desktop, të cilat i lejuan kazinove të hapin faqet e tyre në telefonat inteligjentë. Lojtarët tani mund të luajnë lojërat e tyre të preferuara pavarësisht se ku janë, për sa kohë që kanë pajisjen e tyre portative dhe një lidhje të qëndrueshme interneti.

Dy mënyra janë të mundshme për të nisur një kazino celulare, nëpërmjet një aplikacioni ose nëpërmjet shfletuesit. Lojërat e preferuara të lojtarëve me tregtarë të drejtpërdrejtë ose çdo lojë kazino do të jenë në duart e tyre sa herë që duan të luajnë.

Kazinotë celulare ofrojnë të njëjtat bonuse si ato që ofrojnë në versionin e tyre të desktopit. Lojtarët këshillohen gjithmonë të kalojnë në faqen e tyre të Promovimeve për të kontrolluar nëse ka diçka të re që i pret.

Bixhozi në telefonat inteligjentë ka disa veçori që lojtarët i vlerësojnë:

  • Platforma celulare ruan plotësisht ndërfaqen dhe funksionalitetin, kështu që lojtarët mund të kënaqen duke luajtur edhe lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë pa asnjë ndërhyrje.
  • Lojtarët mund të hyjnë në Jackpot City Casino në çdo kohë të ditës, pavarësisht se ku janë.
  • Platforma celulare funksionon shpejt, kështu që përvoja e lojës do të funksionojë pa probleme.
  • Varet plotësisht nga lojtari nëse dëshiron të shkarkojë një aplikacion ose do të përdorë një shfletues pasi që të dy funksionojnë në mënyrë perfekte.

Përfitimet e Kazinove Online Mobile

Ka shumë përparësi kur përdorni versionin celular të faqes. Ata do të kenë akses në lojëra dhe do të luajnë lojëra elektronike të preferuara, ruletë dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, vetëm për të përmendur disa.

Platforma celulare është projektuar në atë mënyrë që të përshtatet automatikisht me çdo pajisje, dhe lajmi i mirë është se lojërat do të ngarkohen shumë shpejt.

Disavantazhi i vetëm kur bëhet fjalë për lojërat celulare është se ndonjëherë jo të gjitha lojërat janë të disponueshme.

Avantazhet dhe disavantazhet e aplikacioneve celulare

Nuk është për t'u habitur që të luash lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë në një pajisje celulare është edhe më e përshtatshme sesa të luash në një kompjuter. Falë konkurrencës së operatorëve online, ata gjithmonë përpiqen të përmirësojnë produktet e tyre dhe më e fundit është shpikja e aplikacioneve celulare. Lojtarët do të duhet të shkarkojnë vetëm aplikacionin dhe të fillojnë të luajnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë ose ndonjë lojë që dëshirojnë.

Ka shumë përparësi të shkarkimit të aplikacionit të kazinosë dhe ne do të shqyrtojmë më të zakonshmet këtu:

  • Qasje më e lehtë në lojëra – një nga avantazhet e para të shkarkimit të një aplikacioni celular është se lojtarët tani mund të hyjnë në sajt dhe të përdorin shërbimet e tij nga çdo vend në çdo kohë. Lojtarët mund të hyjnë në llogarinë e tyre vetëm me një klikim dhe të fillojnë të luajnë lojën e tyre të preferuar.
  • Lojëra fitimprurëse – për të tërhequr më shumë lojtarë për të shkarkuar aplikacionet e tyre, kazinotë ofrojnë shumë bonuse të ndryshme, përfitime VIP dhe turne promovues.
  • Lojëra më të sigurta – Jackpot City Casino ofron një mjedis të sigurt dhe të sigurt për lojtarët e saj, pavarësisht se si ata hyjnë në llogaritë e tyre. Aplikacionet celulare përdorin gjithashtu teknologjinë e kriptimit dhe procedurat e verifikimit për të siguruar që të gjitha informacionet janë të mbrojtura.
  • Lojëra e përshtatshme – është shumë e lehtë të luash lojëra dhe të bësh transaksione në internet duke përdorur një aplikacion celular pasi të gjitha veçoritë janë vetëm një klikim larg.

Ka edhe disa disavantazhe të kumarit duke përdorur një aplikacion celular, dhe ne do të përmendim disa nga më të zakonshmet:

  • Varësia nga kumari – lojërat celulare do të rrisin në mënyrë drastike rrezikun e varësisë pasi në këtë mënyrë lojtarët mund të kenë gjithmonë akses në llogaritë e tyre. Ata duhet të kujtojnë se ata mund të luajnë vetëm me paratë që mund të përballojnë për të humbur dhe nëse përdorin disa nga karakteristikat e shumta që kazinoja ka për të ofruar si një kufi depozite, ata do të kenë më shumë kontroll mbi zakonin e tyre të lojërave të fatit.

Ngarkesa e madhe në një pajisje celulare – disa aplikacione të lojërave të fatit përdorin shumë memorie në një pajisje dhe si rezultat mund të ngadalësojnë aplikacionet e tjera. Për më tepër, lojtarët do të duhet t'i përditësojnë ato më shpesh për të qëndruar të përditësuar. Lojtarët këshillohen të kërkojnë mbështetjen e klientit në lidhje me specifikimet teknike të aplikacionit, në mënyrë që të marrin një vendim më të informuar nëse duan ta instalojnë aplikacionin apo jo. Edhe nëse vendosin të mos e shkarkojnë aplikacionin, ata përsëri mund të hyjnë në kazino duke përdorur një shfletues.