Jackpot City Live Casino Rishikoni - Payments

Age Limit
Jackpot City
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
Total score6.0
Përfitimet
+ Shumë monedhë
+ Miratuar nga eCogra
+ Të gjitha pajisjet mund të luhen

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (27)
Angleze
Arabe
Armene
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Maqedonase
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Serbe
Spanjolle
Suedeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (16)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (8)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Peruja
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)

Payments

Jackpot City Casino krenohet me lojëra të ndryshme dhe mënyra të shumta pagese të integruara për të përmbushur preferencat e klientëve të tyre. Lojtarët mund të zgjedhin një nga mënyrat e shumta për të depozituar fonde dhe më vonë për të tërhequr fitimet e tyre.

Një nga mënyrat më të përdorura të pagesës kur bëhet fjalë për depozitimin dhe tërheqjen e fondeve është një portofol elektronik. Ka shumë avantazhe të mëdha dhe më e madhja është se e-Wallets ofrojnë një transferim të menjëhershëm të fondeve.

Lojtarët mund të krijojnë lehtësisht një llogari, dhe gjithçka që u nevojitet është një adresë emaili dhe ata janë të gatshëm të shkojnë.

Kartat e kreditit dhe të debitit janë gjithashtu metoda shumë të njohura pagese të disponueshme në shumë kazino online. Kjo është një metodë e besueshme pagese që është gjerësisht e disponueshme dhe lojtarët tashmë janë njohur me të.

Transfertat bankare janë gjithashtu të disponueshme në shumicën e kazinove në internet dhe disa lojtarë i përdorin ato sepse i shohin si një alternativë të sigurt. Gjithsesi, transferimi i fondeve zakonisht zgjat disa ditë pune, të cilat disa lojtarë mendojnë se janë duke i nxjerrë.