Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Jackpot City - Payments

Jackpot CityResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus 1600 dollarë
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Jackpot City Casino krenohet me lojëra të ndryshme dhe mënyra të shumta pagese të integruara për të përmbushur preferencat e klientëve të tyre. Lojtarët mund të zgjedhin një nga mënyrat e shumta për të depozituar fonde dhe më vonë për të tërhequr fitimet e tyre.

Një nga mënyrat më të përdorura të pagesës kur bëhet fjalë për depozitimin dhe tërheqjen e fondeve është një portofol elektronik. Ka shumë avantazhe të mëdha dhe më e madhja është se e-Wallets ofrojnë një transferim të menjëhershëm të fondeve.

Lojtarët mund të krijojnë lehtësisht një llogari, dhe gjithçka që u nevojitet është një adresë emaili dhe ata janë të gatshëm të shkojnë.

Kartat e kreditit dhe të debitit janë gjithashtu metoda shumë të njohura pagese të disponueshme në shumë kazino online. Kjo është një metodë e besueshme pagese që është gjerësisht e disponueshme dhe lojtarët tashmë janë njohur me të.

Transfertat bankare janë gjithashtu të disponueshme në shumicën e kazinove në internet dhe disa lojtarë i përdorin ato sepse i shohin si një alternativë të sigurt. Gjithsesi, transferimi i fondeve zakonisht zgjat disa ditë pune, të cilat disa lojtarë mendojnë se janë duke i nxjerrë.