Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Jackpot City - Promotions & Offers

Jackpot CityResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus 1600 dollarë
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Lojtarët e Jackpot City janë të kënaqur kur bëhet fjalë për promovime dhe oferta. Ka shumë surpriza të ndryshme që ndryshojnë nga dita në ditë, kështu që ne i inkurajojmë lojtarët të hyjnë rregullisht në llogaritë e tyre në mënyrë që të mos humbasin asgjë. Marrëveshja e tyre ditore është një ofertë e garantuar ndeshjeje çdo ditë e cila bazohet në lojën e lojtarit dhe është unike për çdo lojtar.

Lojtarët që regjistrohen për një llogari në Jackpot City Casino kanë të drejtë për një ofertë bujare mirëseardhjeje që shkon deri në 1600 dollarë. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është të krijojnë një llogari dhe të bëjnë depozitën e tyre të parë. Për t'i bërë gjërat edhe më interesante, oferta e mirëseardhjes bartet në katër depozitat e para që lojtari bën.

  • Herën e parë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus ndeshjeje 100% deri në $400.
  • Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus ndeshjeje 100% deri në $400.
  • Herën e tretë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus ndeshjeje 100% deri në $400.
  • Herën e katërt që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një bonus ndeshjeje 100% deri në $400.

Minimumi i depozitave që duhet të bëjnë lojtarët për t'u kualifikuar për ofertën është 10 dollarë dhe kërkesat për bast janë 70 herë. Lojtarët duhet të kërkojnë ofertën brenda 7 ditëve nga regjistrimi për një llogari të re.

Nëse ata nuk arrijnë të kërkojnë ofertën brenda 7 ditëve nga data e hapjes së llogarisë së tyre, bonusi i regjistrimit nuk do të jetë më i mundur për ta.

Pasi një lojtar të bëjë depozitën e kërkuar, shuma e bonusit do të transferohet automatikisht në llogarinë e tij.

Lojtarët nuk lejohen të hapin llogari të shumta për të përfituar nga bonusi i regjistrimit. Ky bonus është i disponueshëm vetëm një herë për lojtar dhe lojtarët që krijojnë llogari të shumta për të përfituar nga oferta e mirëseardhjes rrezikojnë t'u pezullohen të gjitha llogaritë e tyre.

Pasi një lojtar pretendon ofertën e regjistrimit, atij i kërkohet të plotësojë kërkesat e basteve të së njëjtës përpara se të jetë i disponueshëm për të kërkuar një tërheqje. Bonusi vjen me 70 herë kërkesat e basteve përpara se fondet të transferohen nga balanca e bonusit në bilancin e parave të gatshme. Të gjitha fondet e transferuara në bilancin e parave të gatshme mund të tërhiqen në çdo kohë.

Lojtarët mund të vënë bast bonusin në të gjitha lojërat përveç Sic Bo, Craps, Baccarat, Casino War dhe Red Dog. Këto janë të vetmet lojëra që nuk do të llogariten në përmbushjen e kërkesave të basteve. Gjithsesi, çdo lojë do të kontribuojë në përmbushjen e kërkesave të basteve në një përqindje të ndryshme.

  • Video lojërat e lojërave elektronike në internet do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve, me përjashtim të lojërave elektronike NetEnt dhe Jackpots Progresive.
  • Lojërat NetEnt do të kontribuojnë 50% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
  • Lojërat Keno dhe letra me gërvishtje do të kontribuojnë 10% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
  • Të gjithë pokerët e tavolinës, ruletat, video-pokerët, duke përjashtuar All Aces dhe Jacks ose Better video pokers, dhe të gjitha Blackjacks me përjashtim të Blackjack Classic dhe Kazino War do të kontribuojnë 8% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
  • Blackjacks Classic, All Aces video-poker, dhe të gjitha Jacks or Better video poker do të kontribuojnë 2% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
  • Të gjitha Baccarat, të gjitha Craps, Red Dog, Sic Bo dhe Jackpot Progressive do të kontribuojnë 0% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Lojtarët që zgjedhin të bastojnë bonusin në lojërat e përjashtuara përpara se të plotësojnë kërkesat e bastit, në këtë rast, kazinoja ka të drejtën të anulojë çdo fitim të bërë nga këto lojëra.

Kërkesat e luajtjes mund të ndryshojnë në varësi të vendndodhjes së lojtarit, kështu që të gjithë këshillohen të kalojnë Termat dhe Kushtet e një bonusi specifik përpara se ta pranojnë atë.

Vlera maksimale e tërheqjes së bonusit të mirëseardhjes është 6 herë e depozitës së lojtarit.

Përpara se të përpunohet ndonjë tërheqje, loja e lojtarit do të rishikohet për çdo model të parregullt të lojës.

Basti maksimal që lojtarët mund të vendosin gjatë lojës me fondet e bonusit është i kufizuar në 8$ për raund dhe 50c për rresht. Kushdo që nuk i zbaton këto kushte do të humbasë fondet e bonusit dhe fitimet.