Jackpot City Live Casino Rishikoni - Security

Age Limit
Jackpot City
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
Total score6.0
Përfitimet
+ Shumë monedhë
+ Miratuar nga eCogra
+ Të gjitha pajisjet mund të luhen

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (27)
Angleze
Arabe
Armene
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Maqedonase
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Serbe
Spanjolle
Suedeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (16)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (8)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Peruja
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)

Security

Jackpot City Casino vendos sigurinë e lojtarëve si përparësinë e tyre kryesore. Ata përdorin teknologjinë më të fundit të kriptimit për t'u siguruar që lojtarët të mbrohen në çdo kohë. Të gjithë ata që duan të luajnë lojëra për para të vërteta mund të shijojnë një mjedis të sigurt dhe të sigurt lojrash.

Është e qartë se industria e lojërave të fatit po zgjeron çdo ditë shërbimet e saj dhe gjithnjë e më shumë të rritur marrin pjesë në të paktën një aktivitet kazino.

Qëllimi kryesor i Jackpot City Casino është të sigurojë një mjedis të sigurt për përdoruesit e tij. Nga njëra anë kazinotë janë të detyruara ligjërisht të ndjekin disa rregulla dhe në të njëjtën kohë të qenit të ligjshme funksionojnë në favor të kazinosë. Në këtë mënyrë ata do të tërheqin lojtarë të rinj për t'u regjistruar për një llogari në faqen e tyre të internetit.

Kushdo që dëshiron të bashkohet me një kazino të re duhet t'u kushtojë vëmendje gjërave të mëposhtme:

  • Lojtarët duhet të gjejnë një kazino që ka licenca të vlefshme të lëshuara nga organe rregullatore me reputacion.
  • Kazinoja duhet të përdorë certifikatat Secure Socket Layer dhe Transport Layer Security.
  • Kazinoja duhet të ndalojë të miturit që të bashkohen me vendin e tyre.
  • Kazinoja duhet të bashkëpunojë me ofrues të mirënjohur softuerësh.
  • Kazinoja duhet të ofrojë mënyra pagese që sigurojnë transaksione të besueshme të depozitave dhe tërheqjeve.

Për të kontrolluar nëse kazinoja ka një licencë, lojtarët mund të lëvizin poshtë në fund të faqes. Një mënyrë tjetër është të shkoni te faqja Rreth nesh dhe aty do të gjejnë të gjithë informacionin e nevojshëm.