Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Jackpot City - Software

Jackpot CityResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus 1600 dollarë
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Software

Software

Ofruesi zyrtar i softuerit të Jackpot City është Microgaming, kështu që lojtarët mund të presin të gjejnë disa nga lojërat më të njohura këtu si Mega Moolah dhe Thunderstruck. Microgaming është një pionier kur bëhet fjalë për ofrimin e kazinove me lojëra online, dhe ata kanë arritur të qëndrojnë në krye të lojës dhe duket se do të jetë e njëjta në vitet në vijim.

Microgaming u themelua në vitin 1994, dhe që atëherë ata po përpiqen të ndjekin trendin dhe të dalin me lojëra të reja dhe inovative për të tërhequr lojtarë të rinj. Lojërat e tyre i kanë qëndruar provës së kohës dhe lojtarët ende shijojnë shumicën e lojërave të tyre klasike, edhe pse sot ka shumë lojëra më komplekse dhe grafikisht të këndshme.

Microgaming krijoi slotin e parë progresiv të jackpot-it 'Clash Splash' i cili është ende i popullarizuar edhe sot.

Lojtarët mund të gjejnë gjithashtu lojëra nga ofrues të tjerë softuerësh këtu si NetEnt dhe Playtech. Të dy këta ofrues softuerësh ofrojnë lojëra që bien në sy në turmë.

NetEnt u themelua në vitin 1996 dhe është një nga ofruesit më të mëdhenj të programeve kompjuterike të kazinosë. Lojërat e tyre njihen për grafikën, animacionin dhe zërin. Kompania përpiqet të bëjë më të mirën për të ofruar argëtimin më të mirë për lojtarët e saj dhe një normë e shkëlqyer e kthimit te lojtarët është midis 95 dhe 98%.

Playtech është një tjetër emër që është shumë i popullarizuar në mesin e lojtarëve dhe ata kanë prodhuar disa nga lojërat slot më të dashura. Lojërat e tyre njihen për të qenë unike, duke ofruar grafikë moderne dhe duke pasur një histori të mirë.