Jackpot City Live Casino Rishikoni - Software

Age Limit
Jackpot City
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
Total score6.0
Përfitimet
+ Shumë monedhë
+ Miratuar nga eCogra
+ Të gjitha pajisjet mund të luhen

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (27)
Angleze
Arabe
Armene
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Maqedonase
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Serbe
Spanjolle
Suedeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority
The Alcohol and Gaming Commission of Ontario
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (16)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (8)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Peruja
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)

Software

Ofruesi zyrtar i softuerit të Jackpot City është Microgaming, kështu që lojtarët mund të presin të gjejnë disa nga lojërat më të njohura këtu si Mega Moolah dhe Thunderstruck. Microgaming është një pionier kur bëhet fjalë për ofrimin e kazinove me lojëra online, dhe ata kanë arritur të qëndrojnë në krye të lojës dhe duket se do të jetë e njëjta në vitet në vijim.

Microgaming u themelua në vitin 1994, dhe që atëherë ata po përpiqen të ndjekin trendin dhe të dalin me lojëra të reja dhe inovative për të tërhequr lojtarë të rinj. Lojërat e tyre i kanë qëndruar provës së kohës dhe lojtarët ende shijojnë shumicën e lojërave të tyre klasike, edhe pse sot ka shumë lojëra më komplekse dhe grafikisht të këndshme.

Microgaming krijoi slotin e parë progresiv të jackpot-it 'Clash Splash' i cili është ende i popullarizuar edhe sot.

Lojtarët mund të gjejnë gjithashtu lojëra nga ofrues të tjerë softuerësh këtu si NetEnt dhe Playtech. Të dy këta ofrues softuerësh ofrojnë lojëra që bien në sy në turmë.

NetEnt u themelua në vitin 1996 dhe është një nga ofruesit më të mëdhenj të programeve kompjuterike të kazinosë. Lojërat e tyre njihen për grafikën, animacionin dhe zërin. Kompania përpiqet të bëjë më të mirën për të ofruar argëtimin më të mirë për lojtarët e saj dhe një normë e shkëlqyer e kthimit te lojtarët është midis 95 dhe 98%.

Playtech është një tjetër emër që është shumë i popullarizuar në mesin e lojtarëve dhe ata kanë prodhuar disa nga lojërat slot më të dashura. Lojërat e tyre njihen për të qenë unike, duke ofruar grafikë moderne dhe duke pasur një histori të mirë.