Jackpot Island Live Casino Rishikoni

Age Limit
Jackpot Island
Jackpot Island is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Kazino e sigurt dhe e besueshme
+ Pagesa dhe tërheqje të shpejta dhe të sigurta
+ Shumëllojshmëri lojërash klasike dhe të reja

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (6)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Gjermane austriake
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (6)
Baccarat
Bileta gërvishtëse
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (5)
MonedhatMonedhat (5)
Euro
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Austria
Brazili
Finlanda
Irlanda
Kili
Peruja

Jackpot Island

Futja e kazinove online në lojëra ka ndikuar në mënyrë dramatike përvojën moderne të lojërave të fatit. Të apasionuarit pas kazinove mund të shijojnë lojërat e tyre të preferuara të kazinosë, jashtë linje ose online, nga komoditeti i shtëpive të tyre. Shumica e kazinove online i kuptojnë kërkesat e jetës moderne dhe vazhdojnë të përmirësojnë portofolin e tyre për të përmbushur të gjitha nevojat e lojtarëve.

Jackpot Island Casino është një destinacion ëndërr për të apasionuarit pas kazinove. Platforma ofron opsione emocionuese bonusesh dhe lojëra të shumta kazino ku mund të vendosni këto promovime. Furnizuesit kryesorë të softuerëve organizojnë lojëra dhe ngjarje lojrash që u garantojnë lojtarëve një përvojë magjepsëse të lojërave të fatit.

Lexoni këtë përmbledhje të drejtpërdrejtë të kazinosë për të mësuar më shumë rreth hollit të kazinosë live në Jackpot Island.

Pse të luani kazino live në Jackpot Island Casino

Jackpot Island Casino është një kazino me reputacion në internet me karakteristika të shumta emocionuese. Platforma ka një faqe interneti me pamje të hijshme me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Ai është i mbushur me një koleksion të gjerë lojërash kazino me një seksion të dedikuar të kazinosë live të mundësuar nga Evolution Live.

Jackpot Island Casino është i kujdesshëm për mirëqenien e lojtarëve të tij. Ai ka një segment të përgjegjshëm të lojërave të fatit ku lojtarët mund të kërkojnë ndihmë për çdo çështje që lidhet me varësinë nga kumari. Kjo kazino mbështet shumë gjuhë dhe opsione pagese për t'i ndihmuar lojtarët të shijojnë një përvojë të pandërprerë lojërash. Sidoqoftë, kazinoja në internet është e kufizuar në një opsion monedhe, megjithëse është një monedhë universale. Kazinoja në internet ka gjithashtu një ekip të besueshëm mbështetës që mund t'i ndihmojë shpejt lojtarët me sfidat e tyre në platformë. Një proces i detajuar regjistrimi është ideal pasi përfundimisht ndihmon në personalizimin e përvojës më të mirë të lojërave të fatit për lojtarët.

About

Jackpot Island Casino u lançua në vitin 2021. Është në pronësi dhe operuar nga Playanak Limited. Është një ent i licencuar me një certifikatë iGaming të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Fatit të Maltës (MGA). Kazinoja në internet gjithashtu punon me Fondacionin e Lojërave të Përgjegjshme për të ofruar zgjidhje për lojtarët me varësi të lidhura me lojërat e fatit.

Games

Jackpot Island krenohet me një lobi solid të kazinosë live. Ky seksion ka të gjithë lëngun që do të preferonin entuziastët e kazinosë për çështjet e përvojës së kazinosë në kohë reale. Lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë mundësohet nga studio lojërash Evolution, e cila ofron tituj të klasit të lartë të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Përvoja karakterizohet nga aksesueshmëria HD në lojërat e dhëna dhe ndërveprimi me krupierët e jetës reale.

Blackjack live

Blackjack është një lojë e lashtë kazinoje e njohur në mesin e personaliteteve më të mira në Evropë. E ka origjinën në Francë dhe fillimisht u quajt Vingt-Un (21). Me kalimin e viteve u futën rregulla të ndryshme, të cilat lindën variante të ndryshme. Lojërat Blackjack janë emocionuese dhe mund të zgjasin orë të tëra. Disa nga opsionet e blackjack live në Jackpot Island Casino përfshijnë:

 • Blackjack VIP
 • Blackjack Diamond VIP
 • Blackjack me shpejtësi
 • Salon Prive Blackjack
 • Blackjack Fortune VIP

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta njihet edhe si "Loja e Djallit". Loja ka një origjinë franceze dhe ka evoluar me kalimin e viteve duke pasur variacione të ndryshme. Të gjitha lojërat e ruletit ndajnë të njëjtën rrotë pavarësisht nga varianti që luhet. Disa nga opsionet e ruletit live në Jackpot Island Casino përfshijnë:

 • Ruleta e kazinosë së madhe
 • ImmersiveRoulette
 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë Amerikane
 • Salloni Prive Ruletë

Baccarat live

Punto Banco është emri aktual për Baccarat, pasi ky i fundit ishte një emër i gjeneruar nga Amerika. Loja filloi në Itali dhe filloi të fitonte popullaritet në rajone të ndryshme. Loja ka rregulla të thjeshta dhe mekanizma të shënimit. Është relativisht e thjeshtë për të hakuar rrugën tuaj rreth lojës. Disa nga opsionet e baccarat live në Jackpot Casino përfshijnë:

 • Salon Prive Baccarat
 • Shtrydhja e kontrollit të Baccarat
 • Baccarat me shpejtësi
 • Fan Tan

Poker Live

Pokeri është ndër lojërat më të vjetra të kazinosë. Ajo u luajt për herë të parë në New Orleans në 1829 dhe u përhap në Itali dhe Francë në vitet 1830. Loja ka variacione dhe rregulla të ndryshme. Pokeri kërkon një kombinim të fatit dhe aftësisë për të marrë fitime të qëndrueshme. Disa nga opsionet e pokerit live në Jackpot Island Casino përfshijnë:

 • 2 Hand Casino Hold'em
 • Poker me 3 letra
 • Pokeri i Karaibeve
 • Bonus Texas Hold'Em
 • Ultimate Texas Hold'Em

Bonuses

Ndër faktorët kryesorë dallues në industrinë e iGaming është lloji i bonuseve të ofruara nga kazinotë online. Jackpot Island Casino krenohet me bonuset e mahnitshme që lojtarët mund t'i gëzojnë që nga momenti kur regjistrohen për anëtarësim. Ai ofron një bonus të mirëseardhjes, kthim javor parash dhe bonuse javore të rimbushjes. Bonuset kanë kërkesa për baste 35 herë. Lojtarët duhet të plotësojnë këtë kërkesë përpara se të nisin tërheqjen për çdo fitim bonus. Shpërblimet gjithashtu kanë një afat kohor të vlefshmërisë pas aktivizimit.

Shënim:

Në Jackpot Island, vetëm lojërat elektronike kontribuojnë 100%, ndërsa shfaqjet e lojërave kontribuojnë 50%. Në të kundërt, ruleta, blackjack, Baccarat, pokeri dhe katrahurat kontribuojnë 10% në kërkesat e basteve.

Payments

Sa më shumë kazino online ofron mundësi pagese, aq më shumë lojtarë tërheq. Metodat e pagesës i ndihmojnë lojtarët të lehtësojnë transaksionet në platformë, qoftë në bërjen e depozitave apo tërheqjet. Pasja e opsioneve të shumta u lejon atyre të zgjedhin se cila është ideale për ta dhe rrit shanset për t'i mbajtur ato. Disa nga mënyrat e pagesës të disponueshme në Jackpot Island Casino përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Skrill
 • Neteller
 • Paysafe: Paguani më vonë

Monedhat

Lojtarët e kazinosë preferojnë opsione të shumta të monedhës për të ndihmuar në lehtësimin e transaksioneve në platformë. Jackpot Island Casino nuk e kishte parasysh këtë gjatë zhvillimit për t'u ofruar anëtarëve të saj atë luksin e zgjedhur. Opsioni i vetëm i monedhës në dispozicion në Jackpot Island Casino është EUR. Megjithatë, ne presim që platforma të përfshijë më shumë monedha me kalimin e kohës.

Languages

Sa më shumë gjuhë të ketë një kazino online, aq më e aksesueshme bëhet për audienca të ndryshme. Kjo është kryesisht një konsideratë e rëndësishme për kazinotë online të aksesueshme globalisht pasi gjuhët kryesore të zakonshme duhet të jenë të pranishme për të mirëpritur sa më shumë lojtarë në platformë. Jackpot Island Casino është në dispozicion në gjuhët e mëposhtme:

 • anglisht
 • Spanjisht
 • gjermanisht
 • portugeze
 • finlandez

Software

Jackpot Island Casino ka një holl të drejtpërdrejtë të kazinosë për fanatikët e kazinove që kërkojnë të shijojnë një përvojë të vërtetë kazinoje. Seksioni ka disa alternativa lojërash, megjithëse kjo është e qartë sepse vetëm një studio lojërash punon me kazinonë online. Megjithatë, kjo nuk komprometon përvojën tuaj me opsionet e lojës live.

Evolution Gaming është ofruesi i vetëm i softuerit në hollin e kazinosë live. Sidoqoftë, studio e njohur e lojërave ka një bibliotekë mbresëlënëse të drejtpërdrejtë të kazinosë që ofron alternativa të shkëlqyera lojërash. Pritet që kazinoja të inkorporojë ofrues të tjerë softuerësh për të rritur numrin e lojërave në hollin e kazinosë live. Opsionet e lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë janë zhvilluar me teknologjinë kryesore për të ofruar transmetim HD dhe ndërveprim me krupierët e jetës reale.

Support

Jackpot Island Casino ka një departament të dedikuar për shërbimin ndaj klientit që synon të gjitha pyetjet e bëra nga lojtarët. Aksesueshmëria e tyre 24/7 garanton që të gjitha shqetësimet e ngritura të trajtohen mjaft herët dhe të ofrohen zgjidhje edhe me njoftime të menjëhershme. Ju mund të kontaktoni ekipin e Jackpot Island Casino përmes emailit, bisedës live dhe telefonatës.

Pse ia vlen të luash me tregtarët e drejtpërdrejtë të kazinosë Jackpot Island?

Jackpot Island Casino është një kazino unike në internet e lançuar në vitin 2021 dhe e operuar nga Playanak Limited. Ka një sajt të pastër dhe intuitiv të siguruar me SSL dhe në përputhje me PCI. Jackpot Island ka një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që i ndihmon lojtarët të kenë navigim pa probleme. Lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë është i pasur me një përzgjedhje të shkëlqyer të titujve të tregtarëve të drejtpërdrejtë nga Evolution Live, një ofrues i njohur softuerësh në industrinë e lojrave.

Jackpot Island Casino ofron gjithashtu mënyra të shumta pagese për transaksionet në platformë. Megjithatë, ajo kufizon vetëm depozitat dhe tërheqjet në një monedhë. Ekziston një ekip solid mbështetës për të adresuar të gjitha problemet e lojtarëve në platformë dhe ndihmon në zgjidhjen e të gjitha problemeve që dalin. Jackpot Island Casino është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë të ndryshme.