Joo Casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
Joo Casino
Joo Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.7
Përfitimet
+ Mbështetje 24/7 e disponueshme
+ Oferta bonus mirëseardhjeje
+ Programet VIP sezonale

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (8)
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (3)
Curacao
Panama Gaming Control Board
Segob
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
Apple Pay
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Google Pay
Litecoin
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
SkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (32)
Argjentina
Australia
Belize
Bolivia
Brazili
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Guajana
Guatemala
Haiti
Honduras
Japonia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Dominikane
Rusia
Surinami
Ukraina
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (5)
Amatic Industries
MicrogamingNetEnt
SoftSwiss
Yggdrasil Gaming

Joo Casino

Fakti që të gjitha lojërat e tavolinës RNG janë zëvendësuar nga lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë është tipari kryesor i shitjes së kazinosë Joo. Një ekip intrigues përbëhet nga një paketë e tërë Evolution plus një përzgjedhje tabelash nga burime të pavarura. Joo Casino ka një seksion të dedikuar të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë ku mund të luani lojëra kazino live dhe të përmirësoni aftësitë tuaja. Shkoni te skeda Live Casino dhe hidhini një sy përzgjedhjes së jashtëzakonshme për veten tuaj.

Pse të luani Live Casino në Joo Casino?

Joo Casino është një faqe e projektuar mirë me shumë për të ofruar jo vetëm lojtarë të rinj, por edhe të vjetër. Në Joo Casino, lojtarët mund të kenë një përvojë të vërtetë kazino duke luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Është një kazino në internet e mirë-projektuar që do t'ju çojë në një udhëtim emocionues kumari.

Faqja e internetit e Joo Casino ka vulat e iTech Labs dhe disa firmave të tjera të pavarura. Këto biznese kryejnë auditime të Joo Casino për të siguruar që të gjitha lojërat janë krijuar duke përdorur një gjenerues numrash të rastësishëm (RNG) (gjenerues numrash të rastësishëm). Kjo do të thotë që të gjitha lojërat janë të balancuara dhe të drejta për të gjithë lojtarët.

About

Joo kazino është një shërbim popullor lojrash në internet me një kazino dhe libër sportiv të lulëzuar. Marka është plotësisht e licencuar dhe funksionon në mënyrë etike. Joo Casino, e cila filloi në 2014, tashmë krenohet me një paketë të fuqishme bonusesh dhe një përzgjedhje të larmishme lojërash kazino për të përmbledhur përvojën tuaj të lojërave. Fakti që kjo kazino lejon kriptomonedhën si zgjedhje pagese e veçon atë nga konkurrenca.

Games

Kazinoja live e Joo Casino është një nga më të mirat dhe do të jeni të emocionuar t'i provoni të gjitha. Me rreth 400 lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, Joo Live Casino duhet të tërheqë një gamë të gjerë lojtarësh të kazinosë live. Lojtarët do të shijojnë lojërat e shkëlqyera të kazinosë sapo të bëjnë një depozitë. Ideja është që të ofrohet një diversitet i mjaftueshëm që edhe lojtari më i përpiktë të gjejë diçka për të dashur.

Klientët në Joo Casino mund të luajnë rregullisht Baccarat, Live Blackjack, Live Punto Banco dhe Live Roulette falë teknologjisë së fundit. Portofoli i lojërave të drejtpërdrejta përfshin mbi 25 variacione të lojërave të sipërpërmendura, duke siguruar që të gjitha profilet e lojtarëve të gjejnë diçka sipas dëshirës së tyre. Një staf krupierësh të mrekullueshëm dhe profesionistë do të merret me ju në kohë reale dhe ju do të jeni në gjendje të shikoni shitësin tuaj sikur ai ose ajo të ishte pikërisht aty përballë jush, falë teknologjisë më të fundit të kamerës së internetit HD! Joo Casino ju lejon gjithashtu të komunikoni me tregtarin tuaj ndërsa loja përparon.

Bonuses

Joo Casino ofron një shumëllojshmëri të promovimeve shtesë përveç paketës së mirëseardhjes. Këto stimuj mund të ndryshojnë shpesh me kërkesë të kazinosë, por ato janë gjithmonë të përshtatura për nevojat e lojtarëve. 

Kazino Joo Live ofron një bonus mirëseardhjeje deri në 1000 EUR me 100 rrotullime falas në SignUp për të luajtur lojëra kazino live. Në Joo Casino, disa lojëra të drejtpërdrejta kontribuojnë në bastet. 5% Bonus bast në lojërat e kazinosë Live.

Payments

Për shkak se jo të gjithë lojtarët kanë qasje në të njëjtat mënyra pagese ose thjesht kanë shije të ndryshme kur bëhet fjalë për mënyrën se si i trajtojnë paratë, është thelbësore që kazinotë në internet të ofrojnë një zgjedhje të opsioneve të pagesës. Ne ishim të kënaqur të zbuluam se Joo Casino ofron një gamë të gjerë alternativash bankare.

 • Viza
 • MasterCard
 • Skrill
 • Bitcoin
 • Neteller

Monedhat

Joo pranon monedhat e mëposhtme: USD, NOK, CAD, PLN, RUB, AUD, NZD, JPY, BTC, ETH, LTC, BCH, USDT dhe EUR. Gjëja më e bukur në lidhje me Joo Casino është se mbështet fiat dhe kriptomonedha si metoda pagese.

Languages

Përmbajtja e kazinosë Joo është e disponueshme në më shumë se pesë gjuhë. Këto janë: 

 • anglisht 
 • rusisht 
 • gjermanisht
 • polonisht 
 • Spanjisht

Software

Tregtarët e oo Live Casino janë jashtëzakonisht profesionistë, tërheqës dhe, natyrisht, të drejtë. Kjo për faktin se Joo Live Casino ofron vetëm lojëra nga ofruesit më të mirë të softuerit të kazinosë live. Platforma mundësohet nga emra të shquar në industrinë e iGaming që janë: 

 • Evolucioni
 • PlayTech
 • Ezugi 
 • Luckystreak, dhe të tjerët.

 

Këtu do të gjeni kazinotë më të mira të ruletit live, blackjack, baccarat, sic bo dhe poker live, si dhe lojëra më aktuale si shfaqje lojërash dhe pokies live.

Support

Shërbimi ndaj klientit në Joo Casino është i jashtëzakonshëm. Ndihma ofrohet përmes emailit dhe bisedës së drejtpërdrejtë, e cila është e disponueshme në pesë gjuhë dhe është e disponueshme 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Lojtarët udhëhiqen përmes pyetjeve më të zakonshme me ndihmën e një roboti. Dhe nëse keni nevojë për ndonjë informacion shtesë, një agjent është në dispozicion për t'ju mbështetur.

 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Email