Jupi Casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
Jupi Casino
Jupi Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Visa
Trusted by
Curacao
Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Portugeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (84)
2 Hand Casino Hold'em
All Bets BlackjackAndar BaharAuto Live Roulette
Auto Live Roulette
Azuree BlackjackBaccarat
Badminton
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bet on Teen Patti
Biatlon
Bingo
BlackjackBlackjack Party
Boks
Call of Duty
Caribbean StudClassic Roulette Live
Cockfighting
CrapsCrazy Time
Dota 2
Dragon TigerDream CatcherEuropean RouletteExclusive BlackjackFirst Person BaccaratFirst Person BlackjackFirst Person Dragon Tiger
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Galike Hurling
Golden Wealth Baccarat
Golf
Gonzo's Treasure Hunt
Hendboll
Hokej mbi akull
Infinite BlackjackKeno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lightning RouletteLive Mega BallLive Mega Wheel Live Power BlackjackLive Speed BaccaratLive Speed BlackjackLive Speed RouletteLive Super SixLive Ultimate Texas Hold'em
Live VIP Blackjack
Lucky 7
MMA
Mega Sic BoMonopoly Live
Motorsport
No Commission Baccarat
Overwatch
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportive
StarCraft 2
Teen Patti
Tenis tavoline
Tenisi
Unlimited Blackjack
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
American Express
AstroPay
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit Card
Ethereum
Euteller
Ezee Wallet
Flexepin
GiroPay
Interac
JCB
MiFinity
Money Transfer
MuchBetter
Neosurf
Revolut
Sofort
Visa
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Paund sterlina
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Australia
Finlanda
Gjermania
Italia
Letonia
Lituania
Norvegjia
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
AllWaySpin
Amatic Industries
Apollo Games
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
CT Gaming
Elk Studios
Espresso Games
Evoplay Entertainment
Fazi Interactive
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
HabaneroInbet Games
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leap Gaming
Mascot Gaming
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
NetGame
Nolimit City
Nucleus Gaming
OneTouch Games
Paltipus
Play'n GOPlayPearls
PlayStar
PlaysonPlaytechPragmatic Play
Quickspin
Red Rake Gaming
Ruby Play
SimplePlay
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spearhead
Spinmatic
Spinomenal
SuperlottoTV
Tom Horn Gaming
Triple Profits Games (TPG)
Vela Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming

Rreth Jupi Casino

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, Jupi Casino shënon një 8 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2021 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 28/06/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në Jupi Casino

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te Jupi Casino . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino ​, dhe ato ofrojnë gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Ruletë, Auto Live Roulette, All Bets Blackjack, Live Speed Roulette, Azuree Blackjack , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, Jupi Casino ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në Jupi Casino

Me popullaritetin e lojërave live në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ​?

Jupi Casino ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Microgaming, 1x2Gaming, Fazi Interactive, Inbet Games, Playson , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Jupi Casino

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Bitcoin, American Express, Visa, Debit Card, MuchBetter , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në Jupi Casino ?

Jupi Casino është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të saj përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

*[GamCare](https://www.gamcare.org.uk)

*[Kumar i vetëdijshëm](https://www.begambleaware.org/)

*[Kumarxhinj Anonimë](https://www.gamblersanonymous.org.uk)