Just Spin Live Casino Rishikoni

Age Limit
Just Spin
Just Spin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Just Spin

Betpoint Group Ltd zotëron dhe menaxhon Just Spin Casino, si dhe një numër faqesh të tjera kazino të vlerësuara më të mira, duke përfshirë Nitro Casino.

Just Spin gjithashtu nuk ka frikë t'u japë klientëve promovime dhe stimuj të mëdhenj. Në të vërtetë, dikush mund të fillojë t'i pretendojë ato sapo të regjistrohen. Me këtë rishikim të kazinosë, lojtarët mund të mësojnë më shumë rreth asaj që Just Spin Casino u ofron klientëve të saj.

Pse të luani në Just Spin Live Casino

Operatori i Just Spin Live Casino ka një licencë lojrash nga Autoriteti i Lojërave të Maltës; kjo është një licencë lojërash e nivelit të lartë që kërkon që operatori të sigurojë një shkallë të lartë sigurie për lojtarët. Për të garantuar sigurinë e përdoruesit dhe privatësinë e të dhënave, faqja e kazinosë përdor teknologjitë dhe metodat më të avancuara të sigurisë.

Ngarkimi i dollarëve në bilancin e llogarisë së një lojtari është i thjeshtë dhe shumëllojshmëria e opsioneve të pagesës ofron disa përfitime.

Nëse dikush ka ndonjë vështirësi, ai mund të kontaktojë stafin mbështetës, i cili është i aksesueshëm gjatë gjithë kohës. Kumarxhinjtë do të marrin një përgjigje sa më shpejt të jetë e mundur.

About

Just Spin Casino është një sajt lojrash që u zhvillua dhe u krijua nga profesionistë të industrisë, duke rezultuar në një nga faqet më tërheqëse të kazinosë vizualisht në biznes. Që nga fillimi i saj në 2019, kjo qendër lojrash ka grumbulluar një shumëllojshmëri të pabesueshme të lojërave më të mira të kazinosë në internet.

Çdo adhurues i lojërave do të jetë i kënaqur me shumëllojshmërinë, e cila përfshin lojëra elektronike më të larta RTP, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe gjithçka në mes.

Për shkak të menuve dhe kategorive miqësore për përdoruesit, faqja është krijuar për të dhënë një rrjedhë të qetë përdoruesi nga çdo faqe, kështu që mund të udhëtoni lehtësisht nëpër lojëra dhe promovime. Marka e ndritshme dhe shumëngjyrëshe gjithashtu kontribuon në një atmosferë argëtuese të lojës.

Games

Lobi i tregtarëve të drejtpërdrejtë është i mbushur plot me tavolina magjepsëse nga një sërë ofruesish lojërash. Lojtarët mund të gjejnë furnizuesit më të mëdhenj të lojërave live. Lojërat përfshijnë një gamë të gjerë argëtimi, duke përfshirë tavolina tradicionale të kazinosë, lojëra me një kthesë dhe shfaqje lojërash të drejtpërdrejta. Disa nga lojërat më të njohura të tregtarëve të drejtpërdrejtë janë:

 • Fuqia Blackjack
 • Ëndrra tërheqëse
 • Zare rrufeje
 • Ruletë e drejtpërdrejtë
 • Monopoly Live
 • Mega Rrota

 

Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta transmetohen në cilësi me definicion të lartë nga studiot e kazinove plotësisht të pajisura. Për më tepër, ekziston një tregtar i veshur mirë dhe profesionist i etur për të mirëpritur lojtarët në veprim.

Bonuses

Promovimet janë ato që tërheqin vëmendjen e lojtarëve kur zgjedhin një kazino interaktive ku ata mund të kalojnë disa kohë të rëndësishme. Të gjithë lojtarët e rinj me siguri janë të interesuar për bonuset e mirëseardhjes dhe përfitimet e tyre, si dhe nëse një kazino specifike i ofron ato apo jo. 

Fatkeqësisht, asnjë bonus ose promovim nuk ofrohet për lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë në Just Spin Live Casino. Megjithatë, besohet se ky opsion do të shtohet më vonë.

Payments

Just Spin siguron që të gjitha pagesat të jenë të sigurta. Navigoni te seksioni "Pagesat" të kësaj kazinoje online dhe zgjidhni mënyrën e preferuar të pagesës. Disa nga mënyrat më të njohura të pagesës janë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Skrill
 • Neteller

Shuma minimale e depozitës është tipike 10 euro, dhe shuma minimale e arkëtimit është 50 euro. Të gjitha transaksionet kryhen me nivelin më të lartë të sigurisë bankare, kështu që mund të jeni të sigurt se paratë tuaja janë të sigurta.

Monedhat

Lojtarët ndërkombëtarë mund të bëjnë depozita në monedha të ndryshme në Just Spin Live Casino. Më shumë alternativa monetare do ta bënin të lehtë për përdoruesit nga e gjithë bota që të vizitojnë këtë kazino fantastike. Nëse lojtari dëshiron të depozitojë duke përdorur kriptovaluta, Just Spin Casino nuk i pranon ato. Opsionet e mbështetura të monedhës për këtë kazino të drejtpërdrejtë janë:

 • dollarë amerikanë
 • Dollarë kanadezë
 • paund britanik
 • Krona Norvegjeze
 • Krona suedeze

Languages

Opsionet e shumë gjuhëve janë kritike për lojtarët ndërkombëtarë që nuk flasin rregullisht anglisht. Just Spin është një platformë shumëgjuhëshe që kujdeset për tregun global të lojërave. Thjesht klikoni mbi flamurin në krye të faqes për të shqyrtuar dhe ndryshuar opsionet e gjuhës. Gjuhët e mbështetura nga kjo kazino live janë:

 • anglisht
 • finlandez
 • norvegjeze
 • japoneze
 • gjermane dhe shumë të tjerë

Software

Just Spin Casino ka siguruar ndihmën e ofruesve kryesorë të softuerëve në industri. Të dy zhvilluesit konsiderohen për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë, ndërkohë që u ofrojnë lojtarëve të kazinosë live një përvojë të vërtetë lojrash. Këta ofrues softuerësh janë:

 • Evolucioni
 • Lojë pragmatike

Ekziston nevoja për të shtuar lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë nga më shumë ofrues softuerësh. Pritet që në të ardhmen ata të marrin në konsideratë këtë sugjerim.

Support

Mbështetja e lojtarëve është e disponueshme në faqen e internetit të këtij institucioni të lojërave të fatit në internet. Nëse dikush has ndonjë problem, kontakti me shërbimin ndaj klientit është gjithmonë një ide e mirë. E njëjta gjë është e vërtetë kur lojtarët nuk janë të sigurt për termat dhe kushtet e një fushate të caktuar bonusi.

Le të shohim tani mënyrat e ndryshme për të kontaktuar Just Spin:

Pse ia vlen të luhet në kazino Just Spin Live

Just Spins Casino është një faqe e besueshme lojërash me shumë pajisje që i ka kënaqur lojtarët e kazinove që nga viti 2019.

Zgjedhja fantastike e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë siguron që çdo entuziast i kazinosë do të ketë një sasi të pafund argëtimi. Faqja e internetit e këndshme dhe mikpritëse i bën gjërat të lehta. Ekziston nevoja për të ofruar bonuse dhe promovime për tregtarët e lojërave të drejtpërdrejta.

Për shkak se platforma e lojrave mbështetet nga një udhëheqës i industrisë, lojtarët mund të parashikojnë një shërbim me cilësi të lartë që përfshin mbështetje 24/7, zgjedhje të thjeshta pagese, kontroll të lojës dhe shumë më tepër. Shumë e rekomanduar.

Total score7.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Japoneze
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Debit CardEcoPayz
Interac
Klarna
MasterCardNetellerPaysafe Card
Revolut
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Japonia
Kanadaja
Norvegjia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (62)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
All41 Studios
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Crazy Tooth Studio
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
Gameplay Interactive
Gamevy
Gamomat
Genesis Gaming
Gold Coin Studios
Golden Hero
Golden Rock Studios
GreenTube
Hacksaw Gaming
Half Pixel Studio
Iron Dog Studios
Just For The Win
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
Max Win Gaming
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nyx Interactive
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Scientific Games
Sigma Games
Skillzzgaming
Spearhead
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil Gaming
iSoftBet