Justbit Live Casino Rishikoni

Age Limit
Justbit
Justbit is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus nuk ka bastesh
Bonus parash pa pagesë
Bonusi VIP
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Franceze
Gjermane
Greke
Italiane
Japoneze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (45)
Live Bet on PokerAuto Live Roulette
Auto Live Roulette
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Golf
Hokej mbi akull
Jackpot RouletteKeno
League of Legends
Lightning DiceLightning RouletteLive Baccarat Lounge No CommissionLive Blackjack Early PayoutLive Blackjack Salon PriveLive Blackjack VIPLive Trivia Show PlaytechLojë shfaqjePoker
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Sportive
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Apple Pay
AstroPay
Bitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Dogecoin
Ethereum
Ezee Wallet
Google Pay
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
Ripple
Skrill
Sofort
TetherVisa
Volt
MonedhatMonedhat (14)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Kuna Kroate
Peso meksikane
Reali Brazilian
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Austria
Gjermania
Hungaria
Kanadaja
Republika Çeke
SoftwareSoftware (66)
1x2GamingAbsolute Live Gaming
Amatic Industries
Atmosfera
August Gaming
BGAMING
Belatra
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Casino Technology
EA Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Fazi Interactive
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Iron Dog Studios
Kiron
Leander Games
Leap Gaming
LuckyStreak
Mascot Gaming
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
NetGame
Nolimit City
Nucleus Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spearhead
Spinomenal
Swintt
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Rreth Justbit

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, Justbit shënon një 8 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2021 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 25/07/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në Justbit

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te Justbit . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino ​, dhe ato ofrojnë gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Lightning Dice, Live Blackjack Early Payout, Ruletë, Baccarat, Poker , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, Justbit ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në Justbit

Me popullaritetin e lojërave live në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ​?

Justbit ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Habanero, NetEnt, Atmosfera, Playtech, Edict (Merkur Gaming) , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Justbit

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Bitcoin, Tether, Neteller, Paysafe Card, MasterCard , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në Justbit ?

Justbit është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të saj përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

*[GamCare](https://www.gamcare.org.uk)

*[Kumar i vetëdijshëm](https://www.begambleaware.org/)

*[Kumarxhinj Anonimë](https://www.gamblersanonymous.org.uk)