K9WIN

Age Limit
K9WIN
K9WIN is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCOR

About

K9Win është një nga kazinotë më të mira në internet në Azinë Juglindore. E themeluar në vitin 2016, kazino është në pronësi dhe drejtuar nga K9 Gaming NV K9Win operon nën një Korporatë Argëtimi dhe Lojërash Filipine (PAGCOR) liçensë. Ndërsa është më i njohur për përvojën emocionuese të kazinosë në internet, kazino ka gjithashtu një libralidhës.

K9WIN

Games

Siç u përmend më herët, K9Win është një kazino në internet me një libër sportiv. Seksioni i kazinosë ka shumë lojëra kazino softuerike, për shembull, lojëra elektronike, baccarat, blackjack, etj. Këto janë lojëra të përshtatura për lojtarë të rastësishëm. Sa për kumarxhinjtë me përvojë, K9Win ka një kazino të drejtpërdrejtë ku lojtarët mund të marrin lojërat më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë.

Withdrawals

Kazino K9Win gjithashtu ka disa mënyra tërheqjeje, si Banka Publike, Hong Leon Bank, Maybank, POSB Bank dhe OCBC Bank. Ndryshe nga shumica e kazinove të reja në internet, kjo është një markë e besuar që u paguan fituesve me fat të gjitha detyrimet e tyre. Cfare ka me shume? Tërheqjet janë të shpejta, ndryshe nga shumë kazino online.

Monedhat

Përveç një faqe interneti shumëgjuhëshe, K9Win Casino është multivaluta, kështu që çdo lojtar, pavarësisht nga vendi i tij, mund të përdorë një monedhë me të cilën është njohur. Monedha caktohet në varësi të vendndodhjes së lojtarit. Opsionet këtu janë juan kinez (renminbi), dollari i Singaporit, rupia indoneziane, Baht Thai, riel kamboxhiane dhe dong vietnamez.

Bonuses

Lojtarët e rinj në K9Win Casino mirëpriten me një bonus bujar mirëseardhjeje që u jep atyre një përputhje me shumën që depozitojnë për herë të parë. Për të mbajtur lojtarët ekzistues në kazino, K9Win ka bonuse të rregullta të ringarkimit, rrotullime falas, bonuse për fundjavë, kthim parash, dhurata dhe promovime të tjera. Ekziston edhe një program besnikërie.

Languages

K9Win Casino synon t'u shërbejë lojtarëve nga Azia Juglindore; Malajzia, Vietnami, Tajlanda, Kamboxhia, Singapori dhe Indonezia. Duke marrë parasysh se në këto vende fliten gjuhë të ndryshme, kazino ka një faqe interneti shumëgjuhëshe që lejon lojtarët të vendosin gjuhën e tyre të preferuar në çdo kohë. Kumarxhinjtë mund të luajnë duke përdorur anglisht, indo, tajlandez, malajisht, vietnamez, kmer (Kamboxhia) ose kineze.

Mobile

K9Win është një faqe interneti me një ndalesë të lojërave të fatit, më e përshtatshmja për lojtarët e basteve sportive, të cilët janë gjithashtu në lojërat e fatit të kazinove live. Platforma është e disponueshme si lojë e menjëhershme nga çdo shfletues, qoftë celular ose desktop. Ekziston një version i kazinosë celular i K9Win, i cili është i optimizuar për lojëra të qetë. Përveç kësaj, kazino ka aplikacione celulare për iOS dhe Android.

Promotions & Offers

Në seksionin e kazinosë live K9Win, lojtarët gjithashtu kanë disa promovime për të kërkuar. Ata mund të fillojnë me bonusin e mirëseardhjes që vjen me një depozitë përputhje në depozitën e parë. Përveç bonusit të depozitës së parë, i rregullt ringarkoni bonuset, dhe shpërblime të tjera janë të disponueshme që lojtarët e kazinosë live mund të pretendojnë të rrisin bankrollin e tyre.

Software

Lojtarët duan një kazino që ka shumë lojëra kazino dhe variante të ndryshme të së njëjtës. Për të siguruar që çdo lojtar të ketë diçka që kënaq shijen e tij, K9Win ka bashkëpunuar me zhvilluesit më të mirë të programeve kompjuterike të kazinosë, duke përfshirë Dream Gaming, Habanero, SA Gaming, Playtech Gaming, WorldMatch, Spadegaming, CQ9 Gaming, Pragmatic Play Ltd, dhe Evolution Gaming.

Support

K9Win Casino nuk ka një faqe interneti miqësore për përdoruesit, por kompania ofron mbështetje të qëndrueshme ndaj klientit nëpër kanale të ndryshme. Lojtarët mund t'i zgjidhin problemet e tyre nëpërmjet bisedës së drejtpërdrejtë, që zakonisht është kanali më i mirë sepse ofron një zgjidhje shumë më të shpejtë. Përveç bisedës live, ka mbështetje me email dhe një FAQ të thelluar.

Deposits

K9Win është një kazino në internet me para të vërteta, kështu që lojtarët duhet të depozitojnë fonde në llogaritë e tyre pas regjistrimit. Operatori i kazinosë ka bashkëpunuar me disa ofrues të njohur pagesash në Azinë Juglindore. Opsionet e disponueshme përfshijnë POSB Bank, Maybank, Hong Leong Bank, OCBC Bank, CIMB Bank dhe Public Bank, vetëm për të përmendur disa.

Total score8.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (4)
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Internet Banking
QR Code
MonedhatMonedhat (8)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Juani Kinez
Rieli Kamboxhian
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
India
Indonezia
Kamboxhia
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (11)