Krikya Live Casino Rishikoni

Age Limit
Krikya
Krikya is not available in your country. Please try:
Trusted by
Malta Gaming AuthorityCuracao
Total score7.0
Përfitimet
+ Bangladeshi Nr. 1 Krijoi Shkëmbimin e Kriketit
+ Transaksioni më i shpejtë, më i sigurt dhe i sigurt
+ Programi i pakufizuar i referimit 2% gjatë gjithë jetës KRIKYA

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (14)
Baste falas
Bonus cashbackBonus referimi
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (1)
Angleze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (26)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
ATM
Bank transfer
E-wallets
FundSend
Instant Banking
Internet Banking
Money Transfer
Online Bank Transfer
MonedhatMonedhat (1)
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (1)
Bangladeshi
SoftwareSoftware (6)
AE Casino
Evolution GamingNetEnt
Red Tiger Gaming
Sexy Baccarat
Spadegaming

Krikya

Krikya Casino është një platformë e thjeshtë në internet që funksionon pa probleme dhe ofron një gamë të gjerë kënaqësie në lojëra. Këtu janë të disponueshme lojëra elektronike të shkëlqyera, lojëra fantastike tavoline dhe kazino të drejtpërdrejta. Kjo firmë e njohur filloi punën në vitin 2022 për atletët nga Bangladeshi. Në një periudhë kaq të shkurtër kohore, Krikya ka treguar të jetë një furnizues i respektuar dhe i besueshëm i lojërave.

Platforma ofron një ndërfaqe shumë miqësore dhe moderne, me thekse të bardha dhe jeshile dhe pikat kryesore portokalli. Krijuesit kanë përmirësuar navigimin në mënyrë që lojtarët të mund të zbulojnë zonat përkatëse, titujt e lojërave ose ofruesit në kutinë e duhur të kërkimit.

Pse të luani në Kazino Krikya Live

KRIKYA ofron një mjedis të sigurt lojrash, duke i lejuar lojtarët të bastojnë për para reale me besim. Vlen të përmendet se operatori drejtohet nga Curacao eGaming. Faqja e internetit është certifikuar gjithashtu nga iTech Labs, një nga organizatat kryesore përgjegjëse për vlerësimin e lojërave të kazinosë për drejtësi, integritet dhe ndershmëri. Për më tepër, operatori siguron që informacioni i tij personal nuk do të ndahet kurrë me një palë të tretë.

About

KRIKYA Live Casino, e cila u themelua në vitin 2022, është një platformë lojërash në internet më e vlerësuara që lejon lojtarët nga Bangladeshi dhe Azia Jugore. Aftësia e tij për të funksionuar si një kazino në internet dhe një libër sportiv e bën atë një zgjedhje të shkëlqyer. Për para të vërteta, mund të luani një sërë lojërash kazino, duke përfshirë lojëra elektronike në internet, lojëra tavoline dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Platforma ka tërhequr një numër të madh lojtarësh që janë entuziastë për dizajnin e faqes dhe zgjedhjet e lojës.

Games

Nëse përdoruesit preferojnë të luajnë lojëra kazino kundër tregtarëve aktualë dhe lojtarëve të vërtetë, drejtohuni te seksioni i kazinosë live KRIKYA. Bukuria e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë është se ato ofrojnë një përvojë të vërtetë të lojërave të kazinosë, pavarësisht se ku janë lojtarët. Ndërsa aktiviteti transmetohet drejtpërdrejt nga një studio e vërtetë lojrash, përdoruesit mund të ndërveprojnë me tregtarë të mrekullueshëm. Evolution Gaming, Ezugi, Pragmatic Play dhe AE Casino ofrojnë lojëra në hollin e drejtpërdrejtë të kazinosë.

Ndër të tjera, mund të luani lojërat e mëposhtme të tregtarëve të drejtpërdrejtë:

 • Jeto Andar Bahar
 • Monopoly Live
 • Ruletë Rrufeja
 • Blackjack VIP
 • Pokeri i Karaibeve
 • Texas Holdem Bonus Poker

Bonuses

KRIKYA është një groove me stimuj dhe promovime për lojtarët e kazinove dhe bastet sportive. Oferta e parë që lojtarët do të kenë është një bonus i ri i mirëseardhjes së lojtarit. Bonuset e tjera janë të disponueshme për lojëra elektronike në internet, baste sportive, lojëra kazino live, lojëra tavoline dhe llotari. Meqenëse shqetësimi ynë është një kazino live, bonuset e ofruara për kazinonë live janë:

 • 20% Bonusi javor i rifreskimit të kazinosë live deri në 25,000 £

Payments

KRIKYA u mundëson përdoruesve të lojërave të kazinosë dhe basteve sportive të depozitojnë fonde, të bastojnë për para të vërteta dhe të tërheqin fitime. Kjo është e realizueshme vetëm pasi opsionet e pagesave të sigurta dhe të besueshme janë të disponueshme për lojtarët në Bangladesh dhe Azinë Jugore. Pas nënshkrimit, përdoruesit mund të merren me të vërtetë në Bangladesh Taka (BDT). Dikush mund të përdorë një nga metodat e mëposhtme bankare:

 • BKash
 • Transferte bankare
 • Raketë
 • NAGAD (portofol elektronik)

Shuma maksimale e tërheqjes për transaksion është 800$. Për më tepër, lojtarët lejohen të tërheqin vetëm 30,000 £ çdo ditë.

Monedhat

Lojtarët ndërkombëtarë mund të bëjnë depozita në monedha të ndryshme në KRIKYA Live Casino. Është e rëndësishme të mbështetet Taka e Bangladeshit. Më shumë alternativa monetare do ta bënin të lehtë për përdoruesit nga e gjithë bota që të vizitojnë këtë kazino fantastike. Sidoqoftë, kjo kazino live dështon në këtë drejtim. Monedha e vetme e mbështetur është:

 • Taka nga Bangladeshi (BDT)

Languages

Krikya Live Casino shërben një numër gjuhësh të folura gjerësisht në të gjithë botën. Në çdo moment, lojtarët mund të kalojnë midis këtyre gjuhëve. Në çdo moment, lojtarët mund të kalojnë pa mundim midis gjuhëve të ndryshme. Fatkeqësisht, Krikya aktualisht mbështet vetëm dy gjuhë. Këto dy gjuhë janë:

 • anglisht
 • Bengalisht

Software

KRIKYA është unike në atë që operatori është bashkuar me furnizuesit më të mëdhenj të softuerit. Po flasim për zhvilluesit e lojërave që kanë një reputacion për prodhimin e lojërave të kazinosë live me cilësi të lartë me veçori të fundit. Më poshtë janë furnizuesit kryesorë të lojërave që ushqejnë kazinonë live KRIKYA:

 • Lojëra evolucionare
 • Lojë pragmatike
 • Ezugi
 • Playtech
 • Kazino AE

Support

Nëse lojtarët duan ndihmë, kujdesi i jashtëzakonshëm ndaj klientit është i aksesueshëm 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. KRIKYA ka një staf profesionistësh të aftë të kujdesit ndaj klientit që mund t'i ndihmojnë ata me çdo problem që mund të kenë. 

Për shkak se është i shpejtë, mjeti i bisedës live është alternativa më e përshtatshme. Nëse ata preferojnë email, dikush mund t'i parashtrojë pyetjet CS@krikya.com. Përveç kësaj, ekziston një seksion FAQ që ofron zgjidhje për problemet më të përhapura.

Pse ia vlen të luhet në Krikya Live Casino

Kazinoja live KRIKYA është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët e Azisë Jugore. I mungon disponueshmëria e kazinove në më shumë gjuhë, por seksioni i lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë është emocionues. Pritet që ato të përfshijnë më shumë opsione gjuhësore dhe valutore më vonë. 

Kjo është gjithçka që ka për të! Nëse lojtarët duan të luajnë lojëra kazino ose të bastojnë në sporte në Bangladesh, KRIKYA është një opsion i shkëlqyeshëm. Bashkohuni sot për të përfituar nga një ofertë emocionuese e mirëseardhjes dhe provoni fatin tuaj. Më në fund, për përvojën më të mirë të lojës, mos harroni të luani me përgjegjësi.