Greqisht

Kazinotë e drejtpërdrejta zakonisht kanë tregtarë ose krupierë që flasin në një gjuhë amtare që audienca e tyre e synuar mund ta kuptojë. Kjo është thelbësore, pasi tregtarët duhet të angazhohen vazhdimisht me lojtarët gjatë lojës dhe të sigurohen që ata të ndjekin veprimin ndërsa shpaloset. Si rezultat, shumë kazino të drejtpërdrejta specifike për gjuhët janë shfaqur kohët e fundit.

Shitësit e programeve kompjuterike ofrojnë gjithashtu tabela të lokalizuara të tregtarëve të drejtpërdrejtë për lojërat më të njohura, që do të thotë se shkrimet janë gjithashtu në gjuhë të lokalizuara. Greqishtja është një gjuhë e tillë, e cila duket se tërheq shumë lojtarë. Kjo gjuhë flitet nga më shumë se 13 milionë njerëz, gjë që shpjegon popullaritetin e gjuhës në kazinotë live.

Flag

No matches found, please try:

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Në pronësi të Techin Fusion Limited, 1XBet është një kazino live online që filloi në vitin 2007, si një bastevënës rruge në Rusi. Sot, është ndër emrat më të mëdhenj në industrinë e lojërave të fatit në internet. Kompania ofron:

Bonus390 € Me kod bonus CASINORANK
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Në pronësi dhe operim nga Prevailer BV, Betwinner është një platformë moderne dhe tërheqëse e lojërave të fatit e krijuar në vitin 2018. Shtëpia e basteve vjen me një sfond të Evropës Lindore dhe operon me një licencë Curacao. Kazino ofron tregje bastesh sportive, lojëra kazino, e-sport, kazino live, financa, forex, lojëra, llotari dhe sporte virtuale.

BonusDeri në 300 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet Casino filloi funksionimin e saj në vitin 2018. Është një kazino relativisht e re live online, por ata kanë bërë hapa të mëdhenj drejt majës së industrisë së kazinosë live. Në këtë rishikim të kazinosë 22bet Kjo pjesërisht i detyrohet faktit se 22Bet Casino është pjesë e markës së mirënjohur 22Bet, e cila është e famshme për shanset e saj të basteve sportive. Statistikat tregojnë se marka sportive ishte shumë e suksesshme, ndaj u siguruan të zgjeronin biznesin e tyre.

Folësit me tregtarë të drejtpërdrejtë në greqisht

Folësit me tregtarë të drejtpërdrejtë në greqisht

Gjetja e tregtarëve të kazinove që flasin greqisht është relativisht e lehtë. Gjuajtësit duhet vetëm të bëjnë një kërkim të shpejtë në internet ose të kontrollojnë komentet dhe rekomandimet nga kazino live me reputacion faqet e renditjes. Disa kazino live ofrojnë një larmi gjuhësh. Pra, lojtarët duhet të gjejnë tabelat specifike që kanë tregtarët greqishtfolës.

Falë përparimeve teknologjike, disa kazino të drejtpërdrejta mund të ofrojnë përkthime të drejtpërdrejta të gjuhëve të ndryshme. Megjithatë, lojtarët duhet të jenë të kujdesshëm me përkthimet e gënjeshtrës pasi disa ndonjëherë mund të jenë të pasakta dhe të rezultojnë në humbje që ata mund t'i kishin shmangur. Ekspertët rekomandojnë zgjedhjen e tabelave në të cilat tregtari flet gjuhën e dëshiruar.

Folësit me tregtarë të drejtpërdrejtë në greqisht
Pse puntorët duhet të gjejnë tregtarë që flasin gjuhët e tyre amtare

Pse puntorët duhet të gjejnë tregtarë që flasin gjuhët e tyre amtare

Ka shumë arsye pse lojtarët preferojnë të punojnë me tregtarë që flasin në gjuhën e tyre amtare kur luajnë tituj të drejtpërdrejtë të kazinosë. Si fillim, siguron që ata të komunikojnë lehtësisht dhe më mirë me tregtarin dhe lojtarët e tjerë, duke minimizuar kështu shanset e gabimeve që fajësohen për barrierat gjuhësore.

Lojtarët gëzojnë gjithashtu besim të shtuar kur luajnë, pasi nuk duhet t'i hamendësojnë thirrjet e tyre bazuar në nëse kanë përdorur termat e duhura. Kjo është veçanërisht e dobishme për lojtarët e rinj, të cilët ende nuk i kanë zotëruar të gjitha termat e përdorura për të bërë thirrje në veçanti lojëra të drejtpërdrejta.

Pse puntorët duhet të gjejnë tregtarë që flasin gjuhët e tyre amtare
Si të gjeni një kazino vendase të tregtarit të drejtpërdrejtë

Si të gjeni një kazino vendase të tregtarit të drejtpërdrejtë

Një mënyrë e thjeshtë për të gjetur një tregtar vendas është duke marrë parasysh vlerësimet dhe renditjet nga faqet e renditjes së kazinove. LiveCasinoRank është një faqe e renditjes së nivelit të lartë që u ofron lojtarëve opsione të shumta për t'u marrë në konsideratë, të kompletuara me komente që mund të ndihmojnë në vendimmarrje. Lojtarët duhet vetëm të zgjedhin gjuhën e tyre amtare dhe LiveCasinoRank do të sigurojë një listë të kuruar të kazinove më të mira me tregtarët që flasin gjuhën e preferuar. Numri i opsioneve të disponueshme varet kryesisht nga gjuha e zgjedhur. Aktualisht, shumica e kazinove live ofrojnë vetëm gjuhët kryesore ndërkombëtare.

Këtu janë disa kazino të drejtpërdrejta në mbarë botën me tregtarë të drejtpërdrejtë vendas:

Si të gjeni një kazino vendase të tregtarit të drejtpërdrejtë
Karakteristika unike me tregtarët e drejtpërdrejtë në greqisht

Karakteristika unike me tregtarët e drejtpërdrejtë në greqisht

Të luash në kazino të drejtpërdrejta me krupierë vendas u ofron lojtarëve disa veçori unike. Karakteristikat mund të ndryshojnë në kazino të ndryshme live në varësi të asaj që operatori ofron, duke përfshirë llojet e lojërave.

 • Përmbajtje e lokalizuar

Shumica e kazinove me tregtarë të drejtpërdrejtë që kanë tregtarë që flasin gjuhën amtare kanë tendencë të ofrojnë përmbajtje të lokalizuar. Kjo përfshin lojëra dhe shfaqje lojërash që janë të njohura në nivel lokal.

 • Mënyrat lokale të pagesës

Kazinotë e drejtpërdrejta me krupierë vendas priren të përfshijnë opsione pagesash lokale të njohura në rajonet e veçanta në të cilat flitet gjuha. Ai përbëhet nga opsionet lokale të pagesës celulare.

Karakteristika unike me tregtarët e drejtpërdrejtë në greqisht
Lojëra të njohura në kazinotë e tregtarëve të drejtpërdrejtë grekë

Lojëra të njohura në kazinotë e tregtarëve të drejtpërdrejtë grekë

 • Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruletë e drejtpërdrejtë është një tjetër titull i njohur i kazinosë me tregtarë që flasin greqisht. Është e ngjashme me ruletën e rregullt që luhet në kazinotë tokësore, por lojtarët mund ta përjetojnë atë në internet. Ata vendosin bastet e tyre dhe më pas tregtar i gjallë rrotullon rrotën e ruletës për të përcaktuar fituesit, të gjitha gjatë komunikimit në greqisht.

 • Blackjack live

Blackjack live është gjithashtu një lojë e njohur në mesin e lojtarëve të kazinove në internet. Loja përfshin një kuvertë të rregullt me letra. Tregtari i shpërndan dy letra një lojtari dhe dy bankierit. Objektivi kryesor i lojtarit është të marrë letra që mbledhin një numër më afër 21 dhe jo më shumë se 21. Kjo shpjegon pse loja nganjëherë quhet 21.

 • Baccarat live

Bakarat live është një tjetër lojë me letra që është relativisht e lehtë për t'u kuptuar dhe e thjeshtë për t'u luajtur. Tregtari shpërndan karta te një lojtar dhe një bankier. Më pas, lojtarët mund të bastojnë nëse bankieri ose lojtari ka dorën më të mirë të kartës.

 • Poker Live

Poker live është mjaft popullor në kazinotë e tregtarëve të drejtpërdrejtë, veçanërisht në mesin e lojtarëve me përvojë. Shumica e lojtarëve të kazinosë e preferojnë atë sepse nuk mbështetet plotësisht te fati. Aftësitë dhe strategjitë e duhura ndihmojnë shumë në rritjen e shanset e një lojtari për të fituar. Në kazinotë live, lojtarët mund të luajnë me çdo lojtar në tavolinë.

Lojëra të njohura në kazinotë e tregtarëve të drejtpërdrejtë grekë