LAIMZ Live Casino Rishikoni

Age Limit
LAIMZ
LAIMZ is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Total score8.0
Përfitimet
+ Zgjedhje e madhe e lojrave
+ Bonusi më i madh në vend për lojtarët e rinj
+ Kazino e re në Letoni

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high rollerBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Letonisht
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (16)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (7)
Bank transfer
Citadel Internet Bank
MasterCard
Revolut
SEB Bank
Swedbank
Visa
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (1)
Letonia
SoftwareSoftware (29)
4ThePlayer
BTG
Blueprint Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Fantasma Games
Gamevy
Gamomat
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
MicrogamingNetEnt
Novomatic
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
ReelPlay
Relax Gaming
Revolver Gaming
Slingo
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Wazdan
iSoftBet

LAIMZ

Laimz Casino është një hyrje e re në tregun e kazinove Letoneze. Ai fokusohet kryesisht te lojtarët letonezë dhe mbështet vetëm gjuhët ruse dhe letre. Si një kazino e re në internet, ne presim që Laimz Casino të ofrojë bonuse të mira dhe një përvojë emocionuese lojërash. Është një platformë e bazuar në ueb dhe lojtarët kanë nevojë vetëm për qasje në një shfletues modern. Ka një proces të thjeshtë regjistrimi që kërkon vetëm disa minuta për t'u verifikuar.

Laimz Casino është në pronësi dhe operuar nga SIA Laimz, një kompani e licencuar nga Inspektimi Mbikëqyrës i Lotarive dhe Lojërave të Fatit të Republikës së Letonisë. SIA Laimz i përket Grupit Enlabs. Ky përmbledhje pse thekson veçoritë e disponueshme në kategorinë e kazinosë live Laimz.

Pse të luani në Kazino Laimz

Duke qenë një kazino live e nivelit të lartë në Letoni, Laimz Casino ofron karakteristika emocionuese për lojtarët e saj të kazinosë live. Lojtarët gëzojnë një proces të thjeshtë dhe të parë regjistrimi. Pasi të verifikohen detajet e lojtarit, ata mund të përdorin mënyrat e ndryshme të disponueshme të pagesës për të financuar llogarinë e tyre. Depozitat dhe tërheqjet përpunohen më shpejt dhe tërheqin tarifa zero ose të ulëta.

Laimz Casino ofron një koleksion unik të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Evolution Gaming, Pragmatic Play, Ezugi dhe Authentic Gaming janë ofruesit kryesorë të softuerit në këtë kazino. Faqja e internetit është e siguruar me enkriptim modern SSL dhe muret më të fundit të zjarrit. Mirëqenia e lojtarëve arrihet përmes programeve të ndryshme të terapisë së lojërave të fatit.

About

Laimz Casino është një kazino e re e krijuar në vitin 2020. Ajo u shërben lojtarëve letonezë dhe operohet nga SIA Laimz. Laimz Casino operon sipas një licence master të lëshuar për kompaninë mëmë nga Inspektimi i Mbikëqyrjes së Lotarive dhe Lojërave të Fatit të Republikës së Letonisë. Ai ofron një koleksion të gjerë të lojërave të kazinove dhe tregtarëve të drejtpërdrejtë të mundësuar nga ofrues të njohur softuerësh.

Games

Laimz Casino ofron një përzgjedhje të mirë të lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë nga Authentic Gaming, Evolution Gaming, Ezugi dhe Pragmatic Play. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë variojnë nga ruleta, blackjack, baccarat, poker dhe shfaqje lojërash. Të gjithë lojërat priten nga krupierë të jetës reale dhe transmetohen në kohë reale. Disa lojëra kanë një lojë të thjeshtë, ndërsa të tjera kërkojnë përvojë dhe strategji paraprake për të nxjerrë fitime të konsiderueshme. 

Blackjack live

Blackjack live është një lojë e njohur e kazinosë live mes lojtarëve veteranë. Kazino Laimz ofron variante të shumta të tavolinave të blackjack live, duke përfshirë zgjedhje me rrotulla të larta. Lojtarët mund të zgjedhin një tabelë që ofron kufij fleksibël të basteve. Disa nga variantet më të mira të blackjack live përfshijnë:

 • Një Blackjack
 • Blackjack Azure
 • Bast Blackjack falas
 • Blackjack White
 • Blackjack i personit të parë

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta e drejtpërdrejtë ofron lojë të thjeshtë dhe është shumë i popullarizuar në mesin e fillestarëve. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të vënë një bast dhe të parashikojnë se ku do të vendoset topi i ruletës pas një rrotullimi. Ka shumë opsione bastesh në dispozicion. Disa nga zgjedhjet kryesore midis lojtarëve të Kazinosë Laimz përfshijnë:

 • Ruletë e shpejtësisë
 • Mega Roulette
 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë autentike

Baccarat live

Live baccarat është një lojë e thjeshtë me tregtarë të drejtpërdrejtë që kërkon pak strategji. Ka 3 baste kryesore; Bastet e bankierit, lojtarit dhe barazimit. Gjithçka që i nevojitet një lojtari është një dorë më e fortë se tregtari për të vënë në xhep shumën e bastit. Variantet e disponueshme përfshijnë:

 • Baccarat me shpejtësi
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Andar Bahar
 • Bast në Baccarat
 • Baccarat Live

Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

Laimz Casino ka një përzgjedhje të larmishme të lojërave të kazinosë live. Lojtarët nuk janë të kufizuar në blackjack, ruletë dhe baccarat. Lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë përditësohet rregullisht me publikime të reja. Lojëra të tjera të kazinosë live përfshijnë video poker, lojëra speciale dhe shfaqje lojërash. Zgjedhjet e njohura përfshijnë:

 • Kazino Hold'Em
 • Duel me zare
 • Rrota e fatit
 • Mega Sic Bo
 • MegaBola

Bonuses

Ofertat e Laimz Casino bonuse dhe promovime bujare për lojtarët e saj. Lojtarët mund të shikojnë bonuset dhe promovimet e disponueshme në faqen "Oferta". Lojtarët e rinj kanë të drejtë për bonuse të mirëseardhjes, ndërsa lojtarët ekzistues mund të gëzojnë bonuse të tjera. Fatkeqësisht, nuk ka bonuse të disponueshme për lojtarët e kazinosë live në kohën e shkrimit.

Languages

Laimz Casino është një platformë dygjuhëshe që mbështet gjuhët që fliten kryesisht në Letoni. Leshishtja dhe rusishtja janë të vetmet gjuhë të mbështetura për momentin. Lojtarët mund të kalojnë lehtësisht midis 2 gjuhëve duke klikuar ikonën e flamurit në këndin e poshtëm të majtë. Tregtarët e drejtpërdrejtë përdorin këto gjuhë kur organizojnë lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. 

Monedhat

Laimz Casino ofron mbështetje 24/7 për klientët falë një ekipi individësh miqësorë dhe profesionistë që punojnë pa u lodhur për të ofruar mbështetje në kohë për lojtarët. Lojtarët mund të kontaktojnë ekipin në një objekt të bisedës live për përgjigje të shpejta. Përndryshe, ata mund të kontaktojnë ekipin mbështetës përmes emailit (support@laimz.lv), telefonata ose formulari i ankesës.

Countries

Aktualisht, Laimz Casino mbështet vetëm një monedhë të vetme për të gjitha transaksionet. Euro është kurs ligjor në Letoni; prandaj është e vetmja monedhë e përbashkët midis lojtarëve. Nëse Laimz Casino planifikon të zgjerojë pjesën e saj të tregut, do t'i duhet të shtojë më shumë monedha dhe të mbështesë kriptomat e njohura.

Live Casino

Laimz Casino është një kazino e re që synon lojtarët letonezë. Ajo u lançua në vitin 2020 dhe është në pronësi të plotë të SIA Laimz, një kompani që i përket Enlabs Group. Laimz Casino është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Republikës së Letonisë. Ai krenohet me një përzgjedhje të shkëlqyer të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë të mundësuar nga ofrues softuerësh me reputacion. Kjo plotësohet me bonuse bujare të drejtpërdrejta të kazinosë të ofruara rregullisht në faqen e promovimeve. 

Laimz Casino mbështet mënyra të shumta pagese të disponueshme zakonisht në Letoni. Meqenëse i shërben vetëm tregut letonez, ai mbështet vetëm euron, monedhën zyrtare. Përveç faqes tërheqëse të Laimz Casino, lojtarët gëzojnë një sërë mjetesh vetëpërjashtimi që i ndihmojnë ata të luftojnë varësinë nga kumari.

Software

Laimz Casino ka tejkaluar pritshmëritë e lojtarëve dhe është bashkuar me studio të ndryshme lojërash për të krijuar një lobi mbresëlënës të drejtpërdrejtë të kazinosë. Edhe pse kazino fokusohet në tregun letonez, tituj të shumtë të njohur janë në dispozicion në holl. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë organizohen nga tregtarë profesionistë dhe simpatikë të drejtpërdrejtë. Lojërat transmetohen në kohë reale dhe studiot e lojërave janë të pajisura me ndriçim dhe kamera moderne.

Me tendencat e teknologjisë, ofruesit e programeve kompjuterike po avancojnë studiot e tyre për të ofruar përvojën përfundimtare të lojës. Ne presim që Laimz Casino të bashkëpunojë me më shumë studio lojërash për të zgjeruar hollin e tyre të drejtpërdrejtë të kazinosë. Aktualisht, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë mundësohen nga:

 • Lojëra autentike
 • Evolution Gaming
 • Lojë pragmatike
 • Ezugi

Deposits

Pasi një lojtar është regjistruar dhe verifikuar detajet e llogarisë së tij, ata transferojnë fonde duke përdorur shumë menyra pagese. Aktualisht, pranon pagesa me kartë, transferta bankare dhe kuleta elektronike. Depozita minimale është 5 €. Lojtarët gëzojnë arkëtime të shpejta nëpërmjet opsioneve të tyre të preferuara të pagesës. Kufiri minimal i tërheqjes është 10 €. Disa nga mënyrat e pagesës së mbështetjes përfshijnë: 

 • Swedbank
 • Citadele
 • Luminor
 • Revolut
 • Visa/MasterCard