Lajme

August 18, 2023

BetConstruct për të përshpejtuar përfshirjen e FTN në industrinë e lojërave të fatit

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

BetConstruct, një novator i zgjidhjeve më të fundit në industrinë e kazinosë live, ka njoftuar një bashkëpunim me 360DevPro. Ky është një grup i njohur shërbimesh marketingu i specializuar në promovimin e kompanive iGaming.

BetConstruct për të përshpejtuar përfshirjen e FTN në industrinë e lojërave të fatit

Partneriteti do të rrisë disponueshmërinë e Bahamut dhe tokenit të tij vendas, FTN, midis lojtarëve që preferojnë komoditetin e transaksioneve kripto në faqet më të mira të kazinosë live. BetConstruct tha se qëllimi kryesor i këtij bashkëpunimi është të hapë disa të dizajnuara me kujdes bonuset dhe promovimet e kazinosë.

Në marrëveshjen krejt të re, 360DevPro do të sigurojë që ofertat e bonusit të ekzekutohen në mënyrë të përsosur në industrinë e iGaming. Kompania e marketingut do të jetë përgjegjëse për sa vijon:

  • Vlerësimi i rrezikut
  • Llogaritjet e kostos
  • Logjistika

Përveç kësaj, ekipi profesional nga 360DevPro do të adresojë me shpejtësi çdo shqetësim në lidhje me zbatimin e teknologjisë së re. BetConstruct thotë se kjo do të ofrojë një përvojë të qetë dhe të lezetshme për përdoruesit.

BetConstruct do të mbulojë bujarisht 50% të tarifave nxitëse të prezantuara nga 360DevPro. Duke bërë këtë investim, kompania po demonstron përkushtimin e saj të palëkundur për të promovuar përdorimin e gjerë të FTN, simboli vendas i Fastex Chain, si i preferuari Metoda e pagesës brenda sektorit të lojërave të fatit. 

Zëdhënësi i 360DevPro komentoi marrëveshjen duke thënë:

"Ky partneritet strategjik është një moment historik në udhëtimin tonë drejt revolucionarizimit të industrisë së lojërave të fatit duke promovuar përdorimin e FTN. Ne jemi të përkushtuar për të ofruar një përvojë të qetë dhe miqësore për përdoruesit për të gjithë lojtarët, dhe këto paketa bonusi të dizajnuara mirë janë një testament për angazhim”

Si një nga pionierët e teknologjive kripto në industrinë e iGaming, BetConstruct vazhdimisht zhvillon zgjidhje të reja për kompanitë që të përfitojnë nga mundësitë e reja. Përpara se të shpallte partneritetin 360DevPro, kompania lëshuar Multi-Wallet dhe Custom Token karakteristika të dizajnuara për të çimentuar praninë e pagesat me kriptomonedhë në industritë e iGaming.

Në korrik 2023, BetConstruct siguroi një licencë të basteve sportive të KSA për të nisur operacionet e saj të basteve në Holanda. Kjo licencë hap më shumë mundësi për kompaninë, duke ofruar avantazhe të rëndësishme për operatorët dhe bastorët holandezë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme