BetConstruct përgatit SPiCE Filipinet

Lajme

2022-11-08

Katrin Becker

BetConstruct po përgatitet për të marrë pjesë në ekspozitën SPiCE Philippines. Ndërsa disa mund të mos jenë të interesuar për këtë ngjarje, në fakt është një punë e madhe për të dy kumarxhinjtë që marrin pjesë në lojërat e fatit në internet dhe kazinotë në internet. 

BetConstruct përgatit SPiCE Filipinet

Megjithatë, një ton njerëzish mund të mos jenë të njohur me atë që është në të vërtetë kjo ngjarje, me arsyen kryesore se kjo është ngjarja e parë e SPiCE. Nëse jeni të interesuar të mësoni më shumë rreth ngjarjes, jeni në vendin e duhur. Këtu është gjithçka që duhet të dini për ngjarjen e ardhshme të SPiCE në Filipine dhe çfarë lidhje ka BetConstruct me të. 

Çfarë është Betconstruct?

Së pari, le të zhytemi në atë që është në të vërtetë BetConstruct. Nëse sapo keni filluar bastet ose lojërat e fatit në internet, ndoshta nuk keni dëgjuar kurrë për të. Megjithatë, BetConstruct është aktualisht një nga ofruesit kryesorë të programeve të basteve dhe lojërave të fatit në internet Zgjidhjet. BetConstruct gjithashtu ka fituar disa çmime për cilësinë e saj.

BetConstruct është një organizatë globale dhe ju mund të gjeni një qendër zhvillimi BetConstruct, qendër shërbimi dhe qendër shitjesh në të gjitha pjesët e botës. Nëse jeni duke përdorur një platformë të njohur bastesh në internet, ka të ngjarë të keni përvojë softuerësh të zhvilluar nga BetConstruct, i cili mund të përfshijë libra sportive dhe lojëra kumari si lojëra elektronike. 

BetConstruct punon në një gamë të tërë zgjidhjesh softuerike për platformat e lojërave të fatit në internet. Sidoqoftë, fusha e tyre kryesore e përvojës janë bastet sportive, kjo është arsyeja pse ata kryesisht ofrojnë zgjidhje softuerike për librat sportiv në internet. 

Platforma BetConstruct mbulon mbi 120 lloje sportive. Sportet e mbuluara nga BetConstruct përfshijnë gjithashtu Sporte Virtuale si Futbolli Virtual dhe Basketboll Virtual dhe Esports, si Rocket League dhe Counter-Strike: Global Offensive. 

Çfarë është SPICE?

Ekspozita SPiCE është Platforma Strategjike për Konferencën dhe Ekspozitën e iGaming, e cila synon të bëhet një nga ngjarjet më të mëdha për kazino live online, faqet e basteve dhe të gjithë aktorët e tjerë të industrisë së basteve në internet në Azinë Juglindore. Ekspozita SPiCE për vitin 2022 është edicioni i parë i ngjarjeve SPiCE. 

Qëllimi kryesor i ekspozitës SPiCE është të sigurojë një platformë gjithëpërfshirëse ku organizatat dhe individët nga industria e lojërave të fatit në internet mund të takohen, diskutojnë dhe potencialisht të gjejnë mundësi të reja biznesi. Ekspozita SPiCE synon të rrisë të gjithë ekosistemin e basteve dhe lojërave të fatit në internet duke lejuar ofruesit, zhvilluesit dhe platformat e lojërave të fatit në internet të shfaqin risitë e tyre të reja. 

E gjithë kjo do të thotë për disa nga ofruesit dhe platformat e lojërave të fatit në internet të sapohapura është se ata do të jenë në gjendje të promovojnë produktet dhe shërbimet e tyre përpara disa prej emrave më të shquar në industrinë e lojërave të fatit në internet. Kjo jo vetëm që do të lejojë disa mundësi të mëdha bashkëpunimi për të gjithë palët e interesuara, por do të lejojë që i gjithë ekosistemi i lojërave të fatit të rritet në internet. 

BetConstruct & SPiCE

Me ekspozitën SPiCE, organizata BetConstruct po planifikon të zgjerojë portofolin e saj të zgjidhjeve softuerike edhe më shumë. Për të zgjeruar spektrin e saj të platformave partnere, BetConstruct do të marrë pjesë në ekspozitën SPiCE, duke treguar se çfarë softueri Sportiv dhe zgjidhjet e të dhënave Feed kanë për të ofruar. 

Një tjetër gjë për të cilën duhet të jenë të vetëdijshëm të interesuarit është se BetConstruct do të ekspozojë mbi 10,000 lojëra nga mbi 40 ofrues të palëve të treta. Kjo listë e lojërave përfshin gjithashtu lojëra kazino si lojëra elektronike dhe lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë si ruletë live dhe blackjack live. Së bashku me këtë, BetConstruct gjithashtu planifikon të presë mbi 12,000 ngjarje të drejtpërdrejta në baza mujore. 

Kur dhe ku do të zhvillohet ngjarja?

Nëse jeni të interesuar për ngjarjen, mund të pyesni veten se kur dhe ku do të zhvillohet. Ekspozita e SPiCE do të mbahet në Cebu, Filipine. Cebu është një provincë në Filipine që përbëhet nga disa ishuj të vegjël në një rreze të caktuar. 

Ekspozita SPiCE do të jetë një ngjarje treditore, e zakonshme për ngjarje të kësaj shkalle. Ekspozita e SPiCE në Filipine fillon më 26 tetor 2022 dhe përfundon më 28 tetor 2022.

Pse është e rëndësishme ngjarja?

Në këtë pikë, mund të pyesni se çfarë lidhje ka kjo ngjarje me ju si një person që luan lojëra të fatit në internet dhe herë pas here merr pjesë në disa forma të tjera bastesh. 

Puna është se industria e lojërave të fatit nuk është e gjitha e mrekullueshme. Ka një ton platformash atje që kryejnë praktika të dyshimta, dhe disa platforma janë mashtrime të drejtpërdrejta. Një kërkim i thjeshtë në Google mund t'ju çojë në mijëra raporte të njerëzve që mashtrohen dhe humbasin paratë e tyre. 

Për shkak të ekspozitës SPiCE, industria e lojërave të fatit në internet do të rritet në tërësi dhe do të lejojë platformat e ligjshme të lojërave të fatit në internet të marrin mundësi të reja. Njerëzit do të kenë më shumë opsione legjitime për t'u përdorur për lojërat e fatit në internet. Gjithashtu, ekspozita do të mundësojë rregullimin dhe licencimin e duhur, nga të cilat do të përfitojnë konsumatori fundor.

Lajmi i fundit

Si të dështoni në kazinotë live në internet: Shmangni këto gabime në menaxhimin e parave!
2023-01-31

Si të dështoni në kazinotë live në internet: Shmangni këto gabime në menaxhimin e parave!

Lajme