Betsoft Gaming Inks Distribution Marrëveshje me 888casino

Lajme

2021-06-13

Eddy Cheung

Betsoft Gaming është një nga ofruesit e softuerit të kremës në industrinë e kazinove në internet. Pra, për të qëndruar në krye, kompania së fundmi nënshkroi një marrëveshje emocionuese me 888casino për të shpërndarë titujt e saj shumë argëtues të lojërave. Siç mund ta dini tashmë, Betsoft aktualisht krenohet me më shumë se 200 tituj lojërash, kështu që partneriteti padyshim do të jetë i dobishëm për të dy anët.

Betsoft Gaming Inks Distribution Marrëveshje me 888casino

Vështrime Ekzekutive

Pas marrëveshjes, automatet e fituara me çmime të Betsoft Gaming tani do të jenë të aksesueshme për 888 lojtarë të kazinosë. Marrëveshja e shpërndarjes mbulon publikimet e fundit argëtuese si Take The Bank dhe Primal Hunt. Kjo është përveç titujve të shumëpritur në 2021, si Stacked dhe Take Olympus. Integrimi i lojës do të bëhet përmes platformës inovative Fusion të Pariplay.

Siç pritej, marrëveshja u prit me shumë optimizëm nga të dy partnerët. Sipas Anna Mackney, Shefja e Menaxhimit të Llogarisë së Betsoft Gaming, marrëveshja është një konfirmim i mëtejshëm që produktet e Betsoft janë në kërkesë të lartë nga operatorë të nivelit të lartë si 888casino. Ajo shtoi se kompania është e emocionuar për partneritetin për shkak të përvojës së kazinove online dhe angazhimit për të ofruar argëtim cilësor.

Ndërkohë, Talya Benyamini, kazino VP B2C e 888, tha se shtimi i përmbajtjes dinamike të Betsoft në portofolin e saj do ta ndihmojë kazinonë të ofrojë një përvojë udhëheqëse në treg për lojtarët globalë. Ajo vazhdoi se kompania mezi pret të shohë titujt e Betsoft të dalin drejtpërdrejt në platformën e saj.

Përmbajtje novatore dhe me kërkesë të lartë

Betsoft Gaming aktualisht ka qindra tituj slot nën brezin e saj dhe e ka selinë në Maltë. Pas marrëveshjes, 888 kazino lojtarët në mbi 15 tregje të rregulluara të lojërave të fatit do të kenë akses në titujt e njohur të zhvilluesit si vazhdimi Red Dragon, Quest to the West, Mystic Hive dhe Back to Venus.

Sikur të mos mjaftonte kjo, disa tituj blockbuster janë planifikuar të publikohen këtë vit nga zhvilluesi. Njëra është sloti Take Olympus, i cili u publikua më 18 shkurt. Është një slot video me 5 rrotulla që mund t'i shumëzojë fitimet tuaja me 2328x, duke ju dhënë 93,120 dollarë me bast maksimal. Kjo lojë me 50 linja pagese gjithashtu mund t'u japë lojtarëve dhjetë rrotullime bonus pasi të kenë vendosur të katër simbolet e perëndisë në bobina. Ka edhe të egra dhe shumëzues për t'ju dhënë sa më shumë fitore.

Betsoft lëshoi gjithashtu Stacked më 18 mars. Ky 4-rrotullues ka deri në 20 linja pagese dhe u ofron lojtarëve një shumëzues maksimal prej 664.3x. Shumëzojeni atë me bastin maksimal dhe do të merrni një çmim prej 99,645 dollarësh. Dhe si shumica e lojërave elektronike në internet nga Betsoft, kjo lojë mbështetet nga HTML5, që do të thotë se është e përputhshme me telefonat celularë dhe desktopët.

Më 27 maj, ky ofrues i njohur i lojërave njoftoi lëshimin e slotit të videos Hat Trick Hero. Loja është e mbushur me veçori të mbushura me aksion dhe grafikë mahnitëse. Është një slot video me 5 rrotulla, me 25 linja pagese që fton lojtarët të xhirojnë "Power Shot"-in fitues dhe të marrin pagesa të menjëhershme duke plotësuar Matësit e rezultateve. Pra, a jeni gati të jeni hero i hat-trick?

Bashkohuni në Hunt dhe Fitoni Rrotullime Falas

888 lojtarë mund të bëjnë turne edhe në savanën afrikane nëpërmjet Safari Sam 2 5x3, me 50 linja pagese. Ky vend i caktuar në internet përmban grafikë të jashtëzakonshme dhe mekanikë të njohur kaskadë për të ndihmuar lojtarët të plotësojnë kombinimet.

Përveç kësaj, lojtarët mund të bëjnë fitore shtesë nga veçoritë e lojës si rrotullime falas dhe stacked wilds për të aktivizuar shumëzuesin 505x. Për shembull, zbarkimi i pesë Pemëve Acacia ju jep 20 rrotullime bonus dhe një shumëzues 50x. Mos harroni, çdo raund rrotullimi falas garanton Call of the Wild, i cili ka 505x potencial fitimi. Në përgjithësi, pagesa nuk është shumë, por loja e kompenson atë me një përzierje unike të veçorive.

Cfare tjeter?

Natyrisht, gjërat do të ndryshojnë për mirë për lojtarët e 888casino. Me shtimin e 200+ titujve RNG, lojtarët janë të sigurt për argëtim të pakrahasueshëm në vazhdim. Është padyshim një hap i rëndësishëm përpara për të gjitha palët e përfshira.

Lajmi i fundit

A duhet që lojtarët e kazinosë t'i japin këshilla shitësit të drejtpërdrejtë?
2023-02-07

A duhet që lojtarët e kazinosë t'i japin këshilla shitësit të drejtpërdrejtë?

Lajme