Bonuset më të mira të mirëseardhjes së kriptomonedhave për lojtarët e kazinove të drejtpërdrejta në maj 2023

Lajme

2023-05-17

Benard Maumo

Kumari i kriptomonedhave është kthyer në një fenomen këto ditë. Lojtarët mund të përdorin monedha të njohura si BTC, mBTC dhe USDT për të kryer transaksione të shpejta, anonime dhe të sigurta në kazino, duke i bërë ato alternativa të shkëlqyera ndaj opsioneve konvencionale të pagesave. Dhe për ta bërë të gjithë idenë edhe më të mirë, kazinotë e drejtpërdrejta të kriptomonedhave ofrojnë disa nga promovimet më të mëdha të mirëseardhjes. Në këtë artikull, do të zbuloni dy bonuse të mirëseardhjes për të kërkuar në një kazino kripto. 

Bonuset më të mira të mirëseardhjes së kriptomonedhave për lojtarët e kazinove të drejtpërdrejta në maj 2023

Kërkoni deri në 1.5 BTC në depozitën tuaj të parë në 7Bit Kazino

Nëse dëshironi luani lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë duke përdorur Bitcoin (BTC), Kazino 7 Bit është destinacioni perfekt. Kjo kazino mbështet shumë kriptovaluta, duke përfshirë Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Tether, etj. Lojtarët mund të përdorin gjithashtu opsione konvencionale pagese si Visa, Mastercard, Skrill, Neteller dhe MuchBetter. 

Pasi të regjistroheni me sukses, kazino do t'ju shpërblejë me një bonus ndeshjeje deri në 1,5 BTC plus 100 rrotullime falas. Thjesht bëni një depozitë minimale prej 0.001 BTC për t'u kualifikuar për promovim. Basti maksimal që mund të bëni duke përdorur bonus i depozitës së ndeshjes është 0.000047 BTC, dhe ju duhet të bastni bonusin 40x përpara se të tërhiqni ndonjë fitim. Lojtarët kanë deri në 14 ditë për të përmbushur kërkesat.

Në mënyrë emocionuese, kazino ofron një bonus ringarkimi deri në depozitën tuaj të katërt. Ato janë si më poshtë:

  • Depozita e dytë: 50% deri në 1.25 BTC
  • Depozita e tretë: 50% deri në 1.25 BTC
  • Depozita e katërt: 100 deri në 1 BTC

RocketPot Casino mirëpret lojtarë të rinj me deri në 350 mBTC

Popullariteti i Bitcoin është i pamohueshëm. Megjithatë, vlera e tij e lartë mund ta bëjë atë të paarritshëm për lojtarët e rastësishëm në faqet e rregulluara të kazinove të drejtpërdrejta. Nëse jeni një nga këta lojtarë, merrni parasysh të kërkoni bonusin 100% deri në 350 mBTC në Kazino RocketPot

Është një nga bonuset më emocionuese të mirëseardhjes, duke pasur parasysh se shuma është 10,000 dollarë kur konvertohet në USD në kazino. Përdorimi i bonusit do t'ju japë pikë përvojë dhe do të fitoni shpërblime në faqen e lojërave të fatit. Sidoqoftë, kërkesa për bast 100x mund të jetë frikësuese për lojtarët për herë të parë. Por kjo është e pritshme, duke shkuar për nga madhështia e bonusit. 

Tani ju e dini se ku të kërkoni tuajën bonus i mirëseardhjes në kazino live për depozitat në kriptomonedhë në maj 2023. Mos harroni se do t'ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të tërhiqni ndonjë fitim. Për këtë arsye, është më mirë të përdorni bonuset për t'u argëtuar në vend që të synoni për një pagesë.

Të rejat e fundit

REEVO vazhdon Run mbresëlënëse 2023 pas nënshkrimit të marrëveshjes me TVBET
2023-09-18

REEVO vazhdon Run mbresëlënëse 2023 pas nënshkrimit të marrëveshjes me TVBET

Lajme