Lajme

August 8, 2023

DuxCasino dërgon ftesë speciale për të fituar 1000 € në Garën e Kazinosë Live

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

DuxCasino është një kazino live me bazë në Maltë e operuar nga kompania e njohur N1 Interactive Limited. Në këtë faqe të lojërave të fatit, lojtarët shijojnë një sërë lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë të ofruara nga kompani lider si Playtech, Scientific Games, Evolution, Pragmatic Play dhe më shumë. Kjo kazino gjithashtu krenohet disa bonuse dhe promovime, duke përfshirë turneun Live Casino Race.

DuxCasino dërgon ftesë speciale për të fituar 1000 € në Garën e Kazinosë Live

Pra, çfarë saktësisht është turneu Live Casino Race për të garantuar vëmendje të veçantë nga CasinoRank? Ju lutemi vazhdoni të lexoni për të zbuluar detajet. 

Si funksionon Promovimi i Garës së Kazinosë Live në DuxCasino?

Live Casino Race është një promovim i turneut në DuxCasino ku lojtarët luftojnë rrugën e tyre drejt çmimit më të madh në tabelën e drejtuesve. Është një turne 7-ditor që rivendoset çdo javë, me lojtarët që luftojnë për pjesën e luanit të shpërblimit prej 1000 €.

Turneu shpërblen dhjetë lojtarët e parë si më poshtë:

  • Pozicioni 1: 300 €
  • Pozicioni 2: 200 €
  • Pozicioni 3: 150 €
  • Pozicioni 4: 100 €
  • Pozicioni 5-6: 50 €
  • Pozicioni 7-10: 30 €

Për t'u kualifikuar për promovim, lojtarët duhet të kenë bërë të paktën një depozitë në faqe e rregulluar e kazinosë live. Për çdo bast 1 € të vendosur, lojtarët marrin një pikë turneu. Ideja është të mblidhen sa më shumë pikë të turneut që të jetë e mundur për të kryesuar tabelën e liderëve dhe për të marrë çmimin më të lartë të mundshëm. 

Termat dhe Kushtet e turneut

Sipas DuxCasino, turneu zgjat shtatë ditë çdo javë, nga ora 00:01 deri në 23:59 UTC. Kjo do të thotë se tabela e liderëve do të rivendoset pas periudhës së referencës me 1000 € të tjera për kapje. Pra, ka gjithmonë një shans për të fituar herën tjetër nëse fati nuk është në anën tuaj.

Fitimet e turneut vijnë si para bonus që nuk mund të tërhiqen. Kjo nuk mund të ishte shumë qetësuese për ata që prisnin të tërhiqnin fitimet menjëherë. Fatmirësisht, DuxCasino shtoi një kërkesë miqësore të basteve prej 7x. Për shembull, nëse fitoni 50 €, duhet të vendosni bast 350 € për të tërhequr paratë e bonusit dhe çdo fitim.

Kushtet e tjera përfshijnë:

  • Lojtarët marrin çmimet në monedhën në të cilën kanë bërë shumicën e basteve.
  • Të gjitha lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë kualifikohuni për këtë bonus javor përveç Baccarat Live.
  • Bastet me rrezik të ulët si bastet e njëkohshme kuqe/zi nuk lejohen në promovim.
  • Të gjitha shpërblimet nga turnet e kazinove të drejtpërdrejta u paguhen lojtarëve menjëherë pas përfundimit të ngjarjes.
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme