Lajme

April 12, 2023

Ezugi debuton lojën e parë Live Show Ultimate Roulette

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Ezugi, një ofrues kryesor i zgjidhjeve të kazinove të drejtpërdrejta, së fundmi zbuloi shfaqjen e saj inauguruese të lojës live, Ultimate Roulette. Kjo Lojë Ruletë live shquhet për shumëzuesit e tij unikë dhe është vendosur në një atmosferë spektakolare të stilit cirku.

Ezugi debuton lojën e parë Live Show Ultimate Roulette

Lojtarët mund të përjetojnë Ultimate Roulette drejtpërdrejt nga studiot e avancuara të Ezugi, ku ajo prezantohet në një stil të shfaqjes argëtuese të lojës. Kjo do të thotë që lojtarët përshëndeten nga një mikpritës miqësor i shfaqjes së drejtpërdrejtë të lojës menjëherë pas nisjes së lojës. 

Siç pritej, Ultimate Roulette i përmbahet rregullave tradicionale të Ruletës Evropiane. Sidoqoftë, ai ka një veçori shtesë që mund t'u paraqesë lojtarëve rezultate të kënaqshme. Çdo raund loje lejon që deri në 11 numra bastesh Straight Up të goditen me një shumëzues të madh. Ezugi shumëzues të shtuar që mund të dyfishohen deri në 1000x dhe 2000x.

Ja çfarë ndodh kur luani këtë lojë në kazinotë më të mira live; pesë numra të zgjedhur rastësisht marrin shumëzues ndërmjet 50x dhe 1000x. Lojtarët mund të zgjedhin deri në tre numra shtesë me fat për raundin e lojës. Numrat me fat mund të shtrihen për të mbuluar tre numra fqinjë në rrjetin e basteve dhe këta numra të rinj do të marrin të njëjtin shumëzues si numri origjinal. Shumëzuesit e blerë mund të shumëzohen me 2x, gjë që mund të çojë në shpërblime të shumëzuesit deri në 2000x.

Deklarata Zyrtare

Sipas Fredrik Bjurle, shefi i produktit i Ezugi, Ultimate Roulette është një lojë novator, duke pasur parasysh se është shfaqja e parë e lojës live e kompanisë dhe cilësia e prodhimit është e nivelit të lartë. Ai shprehu besimin se lojtarët do të jenë të emocionuar nga atmosfera unike dhe potenciali për të fituar deri në 2000 herë bastet e tyre.

"Lojtarët do të mbajnë një sy në vendin ku shumëzuesit godasin, përhapen dhe potencialisht dyfishohen në vlerë gjithashtu, dhe një sy në vendin ku topi po pushon në timon. Për sa i përket angazhimit të lojtarëve dhe vlerës së argëtimit, është më i fundit në internet. Përvoja e drejtpërdrejtë e lojërave me ruletë, "shtoi zyrtari.

About the author
Nathan Williams
Nathan Williams

Nathan "KiwiKing" Williams sjell një prekje të stilit të Kivit në arenën globale të kazinosë live. Duke përzier mendjen e tij analitike me një pasion infektiv për lojën, ai krijon përmbajtje që udhëzon, informon dhe argëton.

Send email
More posts by Nathan Williams

Të rejat e fundit

6 gabime të zakonshme që duhen shmangur gjatë luajtjes së Blackjack live
2023-11-07

6 gabime të zakonshme që duhen shmangur gjatë luajtjes së Blackjack live

Lajme