Lajme

October 19, 2023

Ezugi nxjerr Studio Baccarat të përmirësuar dhe ndërfaqen e rinovuar të përdoruesit

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Ezugi, një furnizues i lojërave të kazinove live në pronësi të Evolution, ka zbuluar se studioja e tij moderne Baccarat tani është funksionale. Sipas kompanisë, kjo studio ofron një përzgjedhje të lojërave Baccarat me tregtarë të klasit të lartë për lojtarët online në shumë vende. Lojërat e përmirësuara të Baccarat tani me transmetim të drejtpërdrejtë nga studio e Ezugi janë të parat që shfaqin ndërfaqen e re të përdoruesit të kompanisë.

Ezugi nxjerr Studio Baccarat të përmirësuar dhe ndërfaqen e rinovuar të përdoruesit

Ezugi thotë se kjo studio e re e lojrave është ndërtuar nga toka për t'u ofruar lojtarëve përvojën më realiste dhe tërheqëse të lojërave gjatë gjithë kohës. Ai krenohet me një dizajn elegant në studio dhe një atmosferë të pasur të përshtatur për të Bakarat Tifozët. Zhvilluesi i softuerit arrin në përfundimin se ndërfaqja e re e përdoruesit ka disa përmirësime të rëndësishme që do të përmirësojnë përvojën e përgjithshme të lojtarit kazinove të drejtpërdrejta.

Kjo nisje është padyshim një shtesë e mirëpritur nga zhvilluesi aziatik i magjepsjes lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Njoftimi i fundit nga Ezugi ishte në maj të këtij viti gjatë lansimit Tregtari EZ Roleta Brasileira. Në fillim të vitit, kompania mahniti sektorin e lojërave të drejtpërdrejta Video Blackjack, një lojë zhytëse live Blackjack me një përvojë të përbashkët video.

Duke komentuar studion e re Baccarat, Fredrik Bjurle, Shefi i Produkteve në Ezugi, vuri në dukje: 

"Çdo detaj i studios së re dhe ndërfaqja e re e përdoruesit bashkohen pa probleme për të krijuar një nga përvojat më emocionuese dhe autentike të lojës në botën e Baccarat në internet. Lojtarët aktualisht mund të zgjedhin nga Baccarat, Baccarat pa komision, Speed ​​Baccarat, Speed ​​Cricket Baccarat, Knockout Baccarat, dhe gjithashtu Dragon Tiger, një lojë e thjeshtë me dy letra shumë e dashur nga entuziastët e Baccarat."

Bjurle shtoi se çdo detaj është krijuar për të ofruar një përvojë të jashtëzakonshme për lojtarët e përkushtuar të kompanisë Baccarat dhe ata që sapo kanë filluar.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme