Fito të mëdha me aksionet e basteve të vogla

Lajme

2019-11-07

Kumari është një nga mënyrat më të lehta për të fituar para të mira. Ky artikull jep disa sekrete se si mund të fitoni baste pa humbur paratë e tyre

Fito të mëdha me aksionet e basteve të vogla

Vendosja e një basti fitues

Ashtu si çdo formë tjetër bastesh, kumari është një nga mënyrat më të lehta për të fituar para. Megjithatë, siç thotë populli, investimet me kthim të lartë kanë rreziqe të larta; kumari nuk është ndryshe. Disa lojtarë profesionistë bëjnë gjashtë shifra në vit, por disa prej tyre humbasin me të njëjtën madhësi nëse nuk janë të kujdesshëm.

Sido që të jetë, lojtarët mund të përmirësojnë shanset e tyre për të fituar në çdo lojë kumari. Disa nga mënyrat për ta bërë këtë janë duke zgjedhur baste me avantazh të ulët, ndërkohë që mund të nënkuptojë gjithashtu marrjen e vendimeve të sakta për të luajtur. Lojtarët mund të zvogëlojnë avantazhin për të përmirësuar shanset e tyre për të fituar duke përdorur këshillat e mëposhtme.

Bërja e basteve vetëm me aksione të vogla

Një nga gabimet që bëjnë lojtarët është rritja e aksioneve të tyre mbi atë që kërkojnë për të fituar një pagesë maksimale. Në shumicën e rasteve, kumarxhinjtë humbasin para më shpejt duke vënë baste në aksione të larta. Kumarxhinjtë duhet të shmangin shumat e basteve mbi shumën minimale nëse kanë një shans për të humbur në raundin tjetër.

Në shumicën e rasteve, faqet e lojërave të fatit paguajnë të njëjtat shanse, pavarësisht nga shuma që ka vënë bast një lojtar. Disa lojëra slot u japin lojtarëve përqindje dhe shanse të mira kthimi nëse rrisin bastet e tyre. Megjithatë, lojtarët duhet të supozojnë se kanë të njëjtin shans për të humbur ose fituar, pavarësisht nga shuma me të cilën kanë vënë bast.

Bixhoz me para bonus

Ka shumë konkurrencë në tregun e lojërave të fatit duke e bërë më të lehtë marrjen e bonuseve të mira. Ka shumë lloje të opsioneve të bonuseve të disponueshme në treg. Ka bonuse të bilancit të ulët 'pa depozitim' dhe bonuse që përputhen. Për të dy bonuset, lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e bastit për të zhbllokuar bonuset.

Nëse një lojtar i bixhozit bashkohet me një kazino në javë, për një vit, ai ka rreth pesëdhjetë bonuse depozitash për të paguar. Nëse ata janë seriozë për lojërat e fatit, ata do të jenë në gjendje të fitojnë para brenda pesëdhjetë javëve. Nëse ata luajnë me kujdes me bastet minimale, bastet e tyre të mirëseardhjes do të zgjasin më gjatë.

Bixhozi vetëm kur jeni të relaksuar dhe të freskët

Kazinotë përpiqen t'i bëjnë lojtarët të marrin më shumë aksione dhe të marrin vendime të këqija. Ata e bëjnë këtë duke ofruar pije alkoolike falas dhe dhurata të tjera. Ata gjithashtu luajnë tinguj stimulues për t'i bërë lojtarët të mendojnë se po fitojnë minutën tjetër dhe i bëjnë kazinotë shumë të shndritshme për t'i bërë kumarxhinjtë më të relaksuar dhe të rehatshëm.

Për të shmangur joshjet e kazinosë, lojtarët duhet të sigurohen që të jenë të relaksuar dhe të freskët kur vizitojnë kazinotë. Për të mbajtur gjurmët e kohës së tyre, ata duhet të kenë orën e tyre. Ata gjithashtu duhet të bëjnë një pushim pas çdo tridhjetë minutash lojë. Kjo mund të bëhet duke u ngritur, duke u shtrirë ose duke ecur përreth.

Të rejat e fundit

Kërkoni një bonus të rimbushjes së kazinosë deri në 200 € në 24Slots
2023-05-30

Kërkoni një bonus të rimbushjes së kazinosë deri në 200 € në 24Slots

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 €
Luaj tani
Betwinner
Betwinner:390 € Me kod bonus CASINORANK
22BET
22BET:Deri në 300 €