Lajme

August 13, 2023

Fituesit më të fundit të mëdhenj në BetTilt Casino

Nathan Williams
WriterNathan WilliamsWriter
ResearcherRajesh NairResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

BetTilt Casino është një sit me reputacion i lojërave të fatit i rregulluar nga Qeveria e Curacaos. Kjo kazino live online njihet për shumë gjëra, duke përfshirë një përzgjedhje të shkëlqyer të lojërave të kazinosë live, metoda të shumta bankare dhe një aplikacion kazino intuitiv.

Fituesit më të fundit të mëdhenj në BetTilt Casino

Një tjetër gjë që do t'ju pëlqejë në kazino është transparenca në shpalljen e fituesve ditorë. Kjo mund të shërbejë si një motivim për lojtarët që kërkojnë të fitojnë më shpesh bastet e tyre. Vazhdoni të lexoni për të zbuluar fituesit më të mëdhenj të 12-13 gushtit.

#1: Zeus vs Hades – Zotat e Luftës – 296,240 TRY

Zeus vs Hades - Zotat e Luftës është shtesa më e fundit në listën e gjatë të lojërave elektronike mitologjike të Pragmatic Play. Është një automat 5x5 me 15 linja bastesh dhe një pagesë të lartë prej 10,000x të shumës. Një lojtar në kazino kohët e fundit fitoi 296,250 TRY (10,950 dollarë). Tani kjo është një shumë e arsyeshme për të kompensuar disa fatura në shtëpi dhe për të luajtur për një periudhë të gjatë pa u zhytur në bankrollin tuaj.

#2: Piggy Bankers – 174,600 TRY

Duket si lojëra elektronike në internet nga Lojë pragmatike janë më shpërblyesit në Kazino BetTilt. Pavarësisht se u publikua së fundmi më 7 gusht 2023, loja tashmë po krijon fitues, siç dëshmohet nga një lojtar anonim që fitoi 174,600 TRY (6,454 dollarë) këtë fundjavë. Ashtu si Zeus vs Hades - Gods of War, ai ka paqëndrueshmëri të lartë me një pagesë maksimale prej 10,000x.

#3: Koha e çmendur – 12,004 TRY

Koha e Çmendur është një shfaqje e njohur e lojës live e lëshuar nga Lojëra evolucionare në vitin 2020. Që atëherë, kjo lojë është bërë më së shumti një element kryesor i pëlqyer faqet e drejtpërdrejta të kazinosë, duke ofruar lojë argëtuese në një rrotë çmimesh me shpërblime të shumta. Rrota është vendosur në një studio moderne dhe plot ngjyra me prezantues profesionistë. Një lojtar i BetTilt mori 12,004 TRY (443 dollarë) nga loja këtë fundjavë.

#4: Koha e çmendur – 1500,50 TRY

Kjo mund të mos jetë fitorja më monumentale në kazino. Por megjithatë, vlen të përmendet se të gjitha lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë luhen në internet duke përdorur baste aktuale me para. Me fjalë të tjera, lojtarët nuk mund ta përdorin bonuset dhe promovimet e kazinosë në këto lojëra, megjithëse ka disa përjashtime. Për këtë arsye, fitimi i një pagese të vogël prej 1500 TRY (55 dollarë) është një shtesë e shkëlqyer për bankrollin tuaj.

Këto fitore duhet t'ju motivojnë të luani dhe të fitoni në BetTilt Casino. Por CasinoRank dëshiron t'ju kujtojë se të gjitha lojërat e kazinosë bazohen kryesisht te fati. Pra, luani për argëtim dhe fitoret me siguri do të trokasin!

Të rejat e fundit

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta
2023-11-02

Optimizoni shëndetin tuaj me ushtrime të rregullta

Lajme