Kazinoja më e madhe në internet fiton ndonjëherë

Lajme

2021-01-11

Gjatë 10 viteve të fundit, lojërat e fatit në internet janë rritur në një mënyrë shumë të shpejtë. Edhe pse kjo dikur ishte e paligjshme dhe e pabesueshme, në ditët e sotme është plotësisht e ligjshme dhe është diçka që shumë njerëz e bëjnë për t'u argëtuar. Dhe shumë njerëz po bëhen mjaft të pasur vetëm sepse janë duke luajtur kumar në internet.

Kazinoja më e madhe në internet fiton ndonjëherë

Kazinotë online dhe kazinove të drejtpërdrejta janë shumë të ndryshme nga kazinotë fizike. Megjithatë, ata kanë paguar shuma të pabesueshme parash në vitet e fundit. E thënë thjesht, ata kanë bërë shumë milionerë për shkak të fitimeve në kazino. Dhe kjo sepse njerëzve thjesht u pëlqen të rrezikojnë.

Ne do të flasim në këtë artikull për disa nga fitimet më të mëdha në kazinotë online. Dhe, kush e di, kjo mund t'ju japë pak shpresë që edhe ju të luani.

7.4 milionë USD fitoi z. Rawiri Pou në Mega Moolah

Slot-et janë tepër të njohura në çdo kazino online, por nuk janë ato që ju japin çmimin më të mirë ose shanset më të mira. Megjithatë, zoti Rawiri Pou mund të thotë të kundërtën.

Ai po kërkonte vetëm pak argëtim kur hyri në atë ditë, ndërsa bëhej gati për pjesën tjetër të ditës. Ai luajti në Casino Land, kazinonë e tij të preferuar, dhe luajti slotin Mega Moolah.

Nuk kaloi shumë kohë derisa ai goditi numrin që garantonte se jeta e tij nuk do të ishte më e njëjta. Vendi ishte padyshim në favor të tij dhe ai u largua me mbi 7 milionë dollarë. Kjo është me siguri e mahnitshme për një slot. Ai deklaroi se nuk do t'i përdorte paratë për shtëpi, makina apo ndonjë luks tjetër. Ai tha se donte vetëm para për të përmirësuar cilësinë e jetës së familjes së tij.

Fati i fillestarit

Jon Heywood ishte vetëm 25 vjeç kur e goditi atë. Ai ishte një ushtar britanik i cili kohët e fundit u kthye nga shërbimi në Afganistan. Në atë kohë ai punonte vetëm me pagën minimale që mezi i mbulonte faturat dhe shpenzimet e tjera që kishte.

Ai tha se mendoi të provonte fatin duke parë TV dhe krijoi një llogari në kazinonë Betway. Ai sapo depozitoi rreth 40 dollarë. Disa rrotullime më vonë, Jon po shikonte mbi 17 milionë dollarë. Kur u pyet se çfarë donte të blinte me ato para, ai u përgjigj sinqerisht dhe tha se donte një Bentley dhe donte të bënte një lundrim me familjen e tij.

Kampioni finlandez

Një burrë finlandez u logua për të luajtur Mega Fortune me shpresën për të kthyer një shumë të vogël parash në para të mjaftueshme në mënyrë që të mund të blinte diçka të lirë, si drekë ose diçka tjetër. Megjithatë, ai fitoi shumë më tepër se sa priste.

Basti i tij ishte vetëm 0,25 dollarë. Ai ka një shumë të çmendur fati me të dhe, për këtë arsye, ai mundi të fitonte 24 milionë dollarë.

Endrrat behen Realitet

Kur nuk mund të flini, atëherë përpiqeni t'i realizoni ëndrrat tuaja në jetën reale. Kështu ndodhi me një student norvegjez. Kur ishte i stresuar dhe nuk mund të flinte për shkak të shkollës, ai vendosi të identifikohej në betson.com për të provuar fatin e tij me lojëra elektronike progresive.

Ai luajti të gjitha paratë që kishte depozituar në kazino, por për shkak të një bonusi në internet, ai kishte ende disa rrotullime falas. I vuri në përdorim dhe rezulton se për shkak të tyre ka fituar 13 milionë dollarë.

Fat skocez

Kjo histori mund t'ju shqetësojë pak, veçanërisht nëse nuk keni fituar kurrë asgjë. Ajo zhvillohet në vitin 2017, me Neil nga Skocia. Ai bëri një depozitë në Casumo dhe gjërat ndodhën shpejt nga atje. Ai depozitoi rreth 50 dollarë dhe më pas filloi të vendoste baste të vogla në slot Hall of Gods.

Ai vuri bast rreth 5 dollarë në një rrotullim përpara se të arrinte xhekpotin. Ky çmim i parë ishte shuma më e lartë që Casumo i ka paguar ndonjëherë dikujt. Fati i fillestarit të tij doli të ishte një shumë e pabesueshme 8 milionë dollarë.

Kur u pyet se çfarë do të bënte me paratë, ai u përgjigj se do të blinte bileta sezoni ose ndoshta ulëse në klub. Për më tepër, ai planifikoi një udhëtim familjar në Disney World dhe për të vizituar motrën e tij në Australi.

Donnalyn K. fitoi në Stampede Fury

Shumë nga fituesit në këtë listë janë fillestarë. Megjithatë, Donnalyn K., iu deshën disa vite para se ajo të fitonte medaljen e artë. Pas më shumë se 3 vitesh lojë në kazino Chumba, një bast që ishte vetëm 0,50 dollarë rezulton në një pagesë që ishte një milion dollarë. Loja ishte Stampede Furty, e cila është një çmim i parë progresiv.

Të rejat e fundit

Pragmatike Play Delights Live Kazino Lojtarët me Snakes & Ladders Live
2023-05-25

Pragmatike Play Delights Live Kazino Lojtarët me Snakes & Ladders Live

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 €
Luaj tani
Betwinner
Betwinner:390 € Me kod bonus CASINORANK
22BET
22BET:Deri në 300 €