Leap Gaming si një veçori e re

Lajme

2020-10-25

EveryMatrix në ditët e sotme po bën shumë partneritete, gjë që është padyshim shumë e dobishme për këtë markë. Këtë herë është një marrëveshje e re me ofruesin e lojërave dhe sporteve Lojëra e kërcimit, e cila njihet gjerësisht. Duke grumbulluar portofolin e lojërave më të mira, CasinoEngine, e cila është një platformë integrimi iGaming, tani është në gjendje t'u ofrojë klientëve të saj akses në gamën e pabesueshme të produkteve të Leap Gaming.

Leap Gaming si një veçori e re

Sigurisht, kjo do të bëjë të mundur që të gjitha markat të rriten.

Leap Gaming është një ofrues fantastik i lojërave me cilësi të lartë për tregjet në internet, celular dhe me pakicë. Kjo përfshin 3D lojëra elektronike, numrat lojëra, Sporte virtuale dhe lojëra tavoline gjithashtu. Tani është e mundur të kontrolloni të gjithë portofolin e tyre nëpërmjet CasinoEngine. Pra, kjo në thelb do të thotë që lojtarët e kësaj kazinoje mund të luajnë lojëra Leap Gaming duke u argëtuar shumë. Regjistrohuni në këtë kazino fantastike për të bërë të njëjtën gjë, gjë që është tepër e lehtë.

CasinoEngine ka më shumë se 11,500 tituj nga mbi 175 ofrues dhe gjithashtu 450+ jackpot globale dhe lokale. Ky operator është gjithmonë duke u përpjekur të përmirësojë veten dhe, veçanërisht, të rrisë mbulimin për të përfituar klientët e tij. Prandaj, marka dëshiron të hyjë në tregje të reja të rregulluara, të ofrojë përmbajtje të re tek lojtarët ose të rinovojë koleksionin që tashmë ekziston.

Mendimet e industrisë

CasinoEngine COO në Çdo Matrix deklaroi se me këtë bashkëpunim të mahnitshëm me Leap Gaming, ekziston mundësia për të zgjeruar ofertën kur bëhet fjalë për sportet virtuale në CasinoEngine. Produktet që ofron Leap u japin lojtarëve një përvojë të shkëlqyer për lojtarët në çdo platformë fare, dhe lojërat e tyre janë padyshim një shtesë e shkëlqyeshme për përmbajtjen që ata tashmë kanë në dispozicion për lojtarët e tyre për të luajtur.

Është e qartë se lojërat që ka marrë CasinoEngine janë vetëm nga ofruesit më të mirë në botë dhe Leap Gaming është një nga ato. Me këtë partneritet është e mundur të shihet kjo, veçanërisht që CasinoEngine e konsideron Leap një nga liderët në industri.

Shefi i Suksesit të Klientit të Leap Gaming tha se marka është shumë e lumtur për këtë partneritet pasi do t'i lejojë ata të ofrojnë të gjithë portofolin e tyre të lojërave ekzistuese të kazinosë dhe gjithashtu të sporteve virtuale në CasinoEngine. Andreea deklaroi gjithashtu se EveryMatrix është një qendër e përmbajtjes së lojrave me reputacion të lartë dhe është e njohur sepse është një familje për shumë marka të lojërave.

Ata duan një partneritet afatgjatë dhe në rritje, që do të thotë se duan të rriten së bashku.

Pse është i favorshëm ky partneritet?

Natyrisht që këto janë marka të njohura në mbarë botën dhe të gjitha kanë cilësi të lartë. CasinoEngine është një nga liderët kur bëhet fjalë për operatorët dhe kjo nuk është vetëm për shkak të numrit të lartë të lojërave të disponueshme, por ka disa arsye si cilësia e lojërave të tyre, etj. Nëse dëshironi të luani në një kazino fantastike, ku mund të luani pa asnjë problem fare, atëherë zgjedhja e kësaj është zgjedhja më e mirë dhe më e zgjuar që mund të bëni.

Leap Gaming është padyshim një ofrues i nivelit të lartë dhe është një ofrues i mrekullueshëm që ka qenë në internet vitet e fundit. Kjo markë është e njohur gjerësisht dhe ka qenë në gjendje të bashkohet me disa prej markave më të mira në botë, fatmirësisht. Ata janë rritur shumë, që është një avantazh i madh. Leap Gaming është një kompani e zgjuar dhe, për rrjedhojë, prodhon jo vetëm lojëra kazino, por edhe sporte virtuale.

Në lidhje me EveryMatrix, atëherë ju mund ta njihni tashmë këtë markë. Ata janë në dispozicion për disa kohë dhe cilësia e tyre është e pabesueshme. Zgjidhjet e tyre janë jashtë kësaj bote dhe partneritetet e tyre janë parë vërtet me sy të mirë nga lojtarët.

Lajmi i fundit

A duhet që lojtarët e kazinosë t'i japin këshilla shitësit të drejtpërdrejtë?
2023-02-07

A duhet që lojtarët e kazinosë t'i japin këshilla shitësit të drejtpërdrejtë?

Lajme