Lista e lojërave argëtuese në Facebook për t'u luajtur në 2021

Lajme

2021-04-22

Eddy Cheung

Nëse jeni ende duke kërkuar për lojërat më të mira në Facebook për të luajtur këtë sezon të Pashkëve, kjo listë ka gjithçka që ju nevojitet. Lista ka karakteristika lojëra për të luajtur duke përdorur çipa falas ose para të vërteta. Pra, nëse jeni një video slot tifoz apo ju pëlqen të luani në makina pokie, këtu janë opsionet tuaja.

Lista e lojërave argëtuese në Facebook për t'u luajtur në 2021

Slotomania

Slotomania është një nga lojërat më të mira të lojërave të fatit në Facebook që mund të gjeni ndonjëherë. Kjo video slot mahnitëse e sjell jetën në Las Vegas për më shumë se 40 milionë përdorues të iPhone, iPad dhe Android. Ai pret deri në 102 tituj të stilit të lojërave elektronike me dhjetëra jackpot-e të çmimeve kryesore. Në aspektin social të gjërave, aplikacioni tregon se cilët nga miqtë tuaj në Facebook janë regjistruar tashmë me sugjerime të rregullta për t'i dërguar dhurata dhe për të kontaktuar. Pra, a mund ta pastroni të gjithë bibliotekën me 102 tituj?

Slots 3D

Kjo është një tjetër lojë sociale që aktualisht po argëton miliona përdorues të Facebook në mbarë botën. Slotet në internet në këtë lojë shfaqin grafikë yjore me shumë animacione dhe raunde bonus, po aq sa u pëlqen lojtarëve të lojërave elektronike. Lojtarët mund të luajnë tituj të njohur si Under the Bed, After Night Falls, The Slotfather dhe Rooks Revenge. Është interesante se mund të klikoni butonin "Luaj për Real" poshtë faqes dhe do të ridrejtoheni në një të besueshëm kazino online duke ofruar lojëra elektronike 3D me para reale.

Slots Zynga

Nuk është faji i askujt që shumica e lojërave në këtë listë janë lojëra elektronike. Por kjo është e pritshme, duke pasur parasysh se lojërat elektronike janë lojërat më të njohura të kazinosë në internet aktualisht. Përveç kësaj, Zynga Slots mburret me numrin më të madh të përdoruesve aktivë mujorë dhe ditorë. Është i disponueshëm në celular përmes iPhone, iPad dhe Android. Pas rrotullimit të rrotullave të Zynga Slots, do të teleportoni në botë të shumta emocionuese dhe magjike dhe do të fitoni monedha. Ju madje mund të ftoni miqtë të marrin pjesë në një jackpot të nxehtë.

Aplikacioni WSOP Poker

Larg lojërave elektronike në internet, është koha për të diskutuar diçka interesante poker Tifozët. Seria Botërore e Pokerit (WSOP) i lejon adhuruesit e pokerit të luftojnë me të dhe të fitojnë një byzylyk WSOP, i cili ndodh të jetë i veçantë. Dhe nëse jeni duke kërkuar për ndonjë veprim me ritëm të shpejtë, lundroni te titujt e parave falas të faqes dhe kënaquni duke luajtur Omaha ose Texas Hold'em. Loja gjithashtu vjen me Multipliers speciale, Active Effects dhe Momentum për ta bërë atë një nga lojërat më të mira në Facebook të mbushura me aksion.

Zynga Poker

Siç u tha më herët, Zynga renditet ndër zhvilluesit më inovativë të softuerit për lojëra sociale. Këtë herë, lojtarët shijojnë Zynga Hold'em dhe testojnë aftësitë e tyre në poker deri në kufi. Lojtarët gjithashtu mund të relaksohen dhe të shijojnë pjesën e tyre të drejtë të veprimit të pokerit dhe të fitojnë një numër të mirë të çipave. Dhe po, lojtarët mund të kryejnë kërkime, të rezervojnë një tryezë High Roller dhe të testojnë veten kundër lojtarëve të tjerë të Facebook.

Shtëpia e Argëtimit

Së fundi, kthehu te lojëra elektronike. Këtu, lojtarët mund të shijojnë këtë hit masiv nga Playtika në pajisjet celulare dhe Facebook duke përdorur një laptop ose desktop. Ai përmban shumë makina slot me dizajne unike që nuk do t'i gjeni askund tjetër. Ashtu si shumica e lojërave elektronike në internet, ka shumë kërkime për të përfunduar, secila prej tyre rrit bankrollin tuaj. Si zakonisht, lojtarët mund t'u kërkojnë miqve të tyre në Facebook që t'i bashkohen aksionit dhe të konkurrojnë për të arritur një moment historik më shpejt.

konkluzioni

Ndërsa lista nuk i përmban të gjitha lojërat e Facebook-ut nën diell, ajo ka disa nga titujt më të mirë të Facebook që mund të luani këtë vit. Mos harroni, është e mundur të kënaqeni duke luajtur këto lojëra vetëm në shtëpi ose me miqtë tuaj në Facebook. Thjesht lidhni kompjuterin ose telefonin tuaj celular me një burim të besueshëm interneti dhe shijoni aventurën e re larg mjedisit tipik të kazinosë.

Lajmi i fundit

Si të dështoni në kazinotë live në internet: Shmangni këto gabime në menaxhimin e parave!
2023-01-31

Si të dështoni në kazinotë live në internet: Shmangni këto gabime në menaxhimin e parave!

Lajme