Lojëra të drejtpërdrejta

Lajme

2019-09-10

Lojtarët e zjarrtë të kazinosë do të kishin parë sesi zhvillimet në teknologji e kanë ndihmuar industrinë e lojërave të fatit të transformohet. Nga video dhe slot machines 3D, deri te aftësia për të luajtur një automat të preferuar nga komoditeti i shtëpisë ose në një pajisje celulare. Epo, ka një tjetër zhvillim të ri - lojëra live.

Lojëra të drejtpërdrejta

Lojërat live janë gjenerata e ardhshme në lojëra. Këto lojëra ju japin mundësinë për të luajtur njëzet e katër orë në ditë, pa marrë parasysh vendndodhjen tuaj, që do të thotë se ju jeni në gjendje të fitoni njëzet e katër orë në ditë. Këto lojëra në përgjithësi marrin formën e një shfaqje televizive të udhëhequr nga hosti dhe janë një shtesë emocionuese në botën e lojërave online.

I ftuari

Siç u përmend, këto lojëra kanë një host të ngjashëm me një shfaqje televizive. Pritësi është lidhja e lojtarit me lojën dhe ju këshillon se kur duhet të vendosni bastet tuaja dhe cili është rezultati i secilës lojë. Pritësi në thelb bëhet versioni online i një tregtari në një tavolinë në një kazino të zakonshme.

Pritësit ndërveprojnë me lojtarët, dhe në shumicën e lojërave, lojtarët janë në gjendje të ndërveprojnë me hostin nëpërmjet mesazheve të çastit, që pasqyrohen në ekran. Lojtarët gjithashtu ndërveprojnë me njëri-tjetrin në platformën e bisedës. Kjo veçori është pjesërisht ajo që i bën këto lojëra të drejtpërdrejta unike dhe diçka që normalisht nuk gjendet në lojërat e zakonshme të kazinosë në internet.

Formati i Lojërave Live

Formati i lojës do të varet nga vetë loja, por lojërat live zakonisht përfshijnë rrotullimin e rrotave, letrave ose zareve. Shumica e lojërave live do të kenë një veçori bonus për të dyfishuar ose trefishuar një fitore të lojtarëve. Lojtarët do të ngarkojnë kredit në portofolin elektronik të faqeve të internetit dhe pagesat do të ngarkojnë direkt në portofolin.

Lojtarët që duan lojërat me letra do të kënaqen duke luajtur kundër një tregtari të vërtetë, në krahasim me një kompjuter. Lojëra të tjera që përfshijnë rrota dhe zare ende përfshijnë një element strategjie pasi një lojtar duhet të shikojë precedentët për të parë nëse një model është shfaqur në mënyrë që ata të mund të mundin shanset dhe të fitojnë të mëdha.

Përparësitë e lojërave të drejtpërdrejta mbi lojërat tradicionale në internet

Lojërat drejtpërdrejt janë me ritme të shpejta. Një lojë e re fillon të paktën çdo dy minuta, kështu që një lojtar nuk do të humbasë kurrë. Lojtarët mund të gjurmojnë rezultatet, si në një tavolinë ruletë, por jo automatet konvencionale. Një lojtar mund të hartojë strategji, ose thjesht të shohë nëse fati i zonjës është në anën e tyre.

Vlera e argëtimit është gjithashtu një pikë kthese e madhe në lojërat online. Në vend që një lojtar të ulet vetëm në shtëpi duke luajtur online, ata mund të ndërveprojnë jo vetëm me hostin, por edhe me lojtarë të tjerë, duke krijuar një ndjenjë komuniteti dhe me lojë të rregullt, mund të zhvillojnë miqësi në internet. Kjo ka të ngjarë që do t'i mbajë lojtarët të kthehen në lojëra të drejtpërdrejta.

Revolucioni i ri i lojërave në internet: Lojëra të organizuara drejtpërdrejt

Zhvillimet e reja dhe emocionuese në lojërat po zhvillohen vazhdimisht. Lojërat e drejtpërdrejta janë suksesi i ri i lojërave, duke sjellë një rrotullim argëtues në lojërat në internet.

Të rejat e fundit

Kërkoni një bonus të rimbushjes së kazinosë deri në 200 € në 24Slots
2023-05-30

Kërkoni një bonus të rimbushjes së kazinosë deri në 200 € në 24Slots

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 €
Luaj tani
Betwinner
Betwinner:390 € Me kod bonus CASINORANK
22BET
22BET:Deri në 300 €