Luaj Lojërat e Kazinosë Live të Evolution në NetBet dhe fito kredite pa bast

Lajme

2023-08-01

Benard Maumo

NetBet është një kazino live dhe sit i basteve sportive me vlerësimin më të lartë të licencuar në Maltë. Kjo faqe interneti është e njohur për pranimin e lojtarëve nga shumë vende evropiane, duke përfshirë Rumaninë, Belgjikën dhe Holandën. Nëse i bashkoheni NetBet, do të kërkoni bonuse dhe promovime të shumta emocionuese, duke përfshirë 100 RON në lojërat Live Falas.

Luaj Lojërat e Kazinosë Live të Evolution në NetBet dhe fito kredite pa bast

Pra, çfarë është saktësisht ky promovim i drejtpërdrejtë i kazinosë dhe si funksionon? Vazhdoni të lexoni për të mësuar rreth lojërave minimale që duhet të luani, kufijve të basteve, kërkesave të basteve dhe më shumë.

Çfarë është Promovimi i Lojërave Live Falas në NetBet?

Kazino NetBet fton të gjithë anëtarët e regjistruar të luajnë ndonjë lojë kazinoje live nga Evolution Gaming për të fituar tokena falas të lojrave deri në 100 RON. Për t'u kualifikuar për këtë promovim emocionues, lojtarët duhet të vendosin të paktën 80 RON në para të vërteta në tituj si p.sh Ruletë Rrufeja, Monopoly Live, Monopoly Big Baller dhe më shumë.

Është interesante se faqe e rregulluar e kazinosë live thotë se ky promovim nuk ka një datë të caktuar përfundimi derisa të shpallet ndryshe. Megjithatë, kazinoja mund t'i japë fund promovimit në raste të jashtëzakonshme si arsye sigurie ose çështje abuzimi me bonuset.

Më poshtë janë hapat se si të kërkoni promovimin e Lojërave Live Falas në NetBet:

  • Hapni çdo lojë live të ofruar nga Evolution Gaming.
  • Hyni në lojë dhe shtypni butonin e çmimit (simboli i dhuratës).
  • Prano çmimin nga seksioni i shpërblimeve të dhomës së lojërave të drejtpërdrejta.
  • Luaj lojërat tuaja Falas nga përzgjedhja e disponueshme.

Çfarë duhet të dinë lojtarët e tjerë?

Si çdo tjetër bonus depozite, ky promovim përfshin terma dhe kushte për të siguruar që kazinoja të mos marrë një marrëveshje të papërpunuar. Së pari, bonusi i drejtpërdrejtë i kazinosë është i disponueshëm vetëm për lojtarët që kanë depozituar fonde nëpërmjet arkëtarit në 30+ ditët e fundit. Kjo automatikisht përjashton nënshkruesit e rinj në kazino.

Një gjendje tjetër jetike në çdo bonus kazino është kërkesat e basteve. Kjo normë përcakton shumën që përdorni për të luajtur përpara se të arkëtoni fitimet nga bonusi. Fatmirësisht, NetBet nuk përfshiu asnjë kërkesë për bast në promovimin e Lojërave Live Falas. Kjo do të thotë që kumarxhinjtë mund të tërheqin çdo fitim që marrin nga loja me bonus.

Kushtet e tjera përfshijnë:

  • Promocioni është i vlefshëm çdo ditë në Evolution Gaming's lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.
  • Bastet falas janë të vlefshme për dy ditë nga data e lëshimit të tyre
  • Pagesa maksimale e parave reale nga bonusi tregohet mbi çmimet specifike. Lojtarët do të humbasin të gjitha fitimet mbi këtë shumë.

Të rejat e fundit

REEVO vazhdon Run mbresëlënëse 2023 pas nënshkrimit të marrëveshjes me TVBET
2023-09-18

REEVO vazhdon Run mbresëlënëse 2023 pas nënshkrimit të marrëveshjes me TVBET

Lajme