Lajme

July 4, 2023

Luaj tani dhe merr 5% kthim parash në kazino të drejtpërdrejtë javore në Ditobet

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Ditobet është një kazino relativisht e re live e krijuar në vitin 2021 nga Dito Capital NV. Kazinoja ka një licencë Curacao dhe një limit super të lartë tërheqjeje që arrin në 30,000 €. Dhe për të rritur shanset tuaja për të fituar një pagesë, Ditobet ofron shumë bonuse dhe promovime.

Luaj tani dhe merr 5% kthim parash në kazino të drejtpërdrejtë javore në Ditobet

Këtë javë, ne do të fokusohemi në promovimin 5% të kthimit të parave në Kazino Live për t'ju mbrojtur kundër humbjeve javore. Vazhdoni të lexoni për të zbuluar çdo detaj.

Cili është 5% bonusi javor i kthimit të parave të kazinosë live në Ditobet?

Edhe nëse fati i kazinosë live nuk është në anën tuaj, Ditobet është! Kazinoja e drejtpërdrejtë e rregulluar ju fton të luani ndonjë prej tyre lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë çdo javë dhe kërkoni bonusin javor të kthimit të parave prej 5%. Kazinoja do të rimbursojë 5% të totalit të humbjeve tuaja neto gjatë periudhës së referencës.

Duke folur për periudhën e referencës, kjo bonus i kthimit të parave ka një periudhë të hapur prej 7 ditësh. Bonusi llogaritet nga e hëna 10:00 GMT+4 deri të hënën e ardhshme 09:59 GMT+4. 

Termat dhe Kushtet e Bonusit

Këshillat më të mira nga LiveCasinoRank në lidhje me bonuset dhe promovimet e kazinosë është të lexoni gjithmonë termat dhe kushtet e bonusit përpara se të kërkoni ndonjë gjë. Dështimi për ta bërë këtë mund t'ju çojë në një situatë me baltë ku nuk mund të bëni një kërkesë për tërheqje për shkak të kërkesave të larta të basteve.

Thënë kështu, Kazino Ditobet nuk përmend ndonjë kërkesë për bast në këtë bonus javor. Edhe më mirë, nuk keni nevojë të vendosni bast bonusin e kthimit të parave përpara se të arkëtoni fitimet tuaja, sepse kthimi i parave kreditohet në para reale. Kjo do të thotë që ju mund të tërhiqni 5% cashback pa asnjë kufizim.

Një tjetër gjë emocionuese në lidhje me këtë bonus të kthimit të parave është kufiri maksimal i bonusit. Ashtu si kërkesat e basteve, faqe e rregulluar e kazinosë live ju lejon të kërkoni çdo shumë nga promovimi. 

Kushtet e tjera të bonusit përfshijnë:

  • Bonusi minimal i kthimit të parave është €/$1.
  • Bastet me para të vërteta në Baccarat nuk kualifikohen për promovim.
  • Oferta vazhdon derisa kazinoja live të deklarojë ndryshe.

Ky është një nga bonuset më të mira të kthimit të parave të kazinosë live që mund të gjeni. Ndryshe nga bonuset e tjera ku mund t'ju duhet të vendosni bast shpërblimin përpara se të arkëtoni, Ditobet ju lejon të arkëtoni vetë bonusin pa kufizime. Gjithashtu, bonusi nuk ka një kufi maksimal fitimi.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme