Lajme

August 15, 2019

NetEnt shton një prekje futbolli në lojërat e tyre

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

NetEnt ka shtuar një prekje futbolli në lojërat e tyre me tregtarë të drejtpërdrejtë në lidhje me Kupën e Botës. Kompania ka prodhuar diçka që i ngjan tabelave nga transmetimi i ndeshjeve të mëdha dhe e ka nxjerrë në të njëjtën kohë me Kupën e Botës. Hidhini një sy se si duken lojërat e reja të tregtarëve të drejtpërdrejtë në secilën prej faqeve të tyre.

NetEnt shton një prekje futbolli në lojërat e tyre

Tregtari i drejtpërdrejtë nuk ndryshon

Koncepti i tregtarit të drejtpërdrejtë nuk ka ndryshuar sepse lojtarët do të shohin letrat e shpërndara dhe do të zbulojnë se loja luhet saktësisht siç do të ndodhte ndryshe. Megjithatë, lojtarët marrin informacion shtesë nga loja në formën e statistikave dhe tabelave që postohen gjatë lojërave.

Statistikat e drejtpërdrejta

Statistikat e drejtpërdrejta të lojës janë postuar në një format të kompjuterizuar në ekran dhe lojtarët mund të shohin se si kanë performuar gjatë gjithë lojës. Ata mund të shohin statistika të përgjithshme për të gjithë në tryezë dhe mund të mësojnë për tendencat në lojë duke parë këto tabela. Kjo është njësoj si të shikoni një ndeshje të madhe futbolli dhe është shumë e rëndësishme që të gjithë lojtarët në sajt të marrin parasysh sepse statistikat mund t'u tregojnë se si të luajnë lojërat e tyre të drejtpërdrejta në të ardhmen.

Strategjia e lojës live

Grafikat në ekran do të flasin për lojën live, strategjinë dhe tregtari do t'i sjellë të gjitha këto gjëra në vëmendjen e lojtarëve. Ideja është që lojtarët të përdorin më shumë informacion për të bërë zgjedhje më të mira. Grafikat në ekran do të flasin për lojën live, strategjinë dhe tregtari do t'i sjellë të gjitha këto gjëra në vëmendjen e lojtarëve. Ideja është që lojtarët të përdorin më shumë informacion për të bërë zgjedhje më të mira.

Sfondi

Sfondi i lojës live ka ndryshuar në diçka që duket si një studio televizive. Ky vështrim i lejon lojtarit të ndihet sikur po shikon një shfaqje televizive për lojën dhe madje mund të marrë këshilla nga tregtari ndërsa loja po vazhdon. Kushdo që ka investuar në këto lojëra gjatë shumë viteve do të vërejë ndryshimin në sfond që ka çuar në këtë stil të ri të shfaqjes televizive.

Lojtarët fitojnë më shumë para

Lojtarët fitojnë shumë më tepër para kur përdorin statistikat që kanë parë në ekran. Ata mund të fitojnë më shumë para vazhdimisht sepse po përdorin këto shifra për të arritur në një përfundim që do t'i bëjë ata më të mirë në lojë. Ka shumë lojtarë që kanë nevojë për të gjithë informacionin që mund të marrin, sepse nuk i dinë të gjitha statistikat në krye të kokës. Këta lojtarë duhet të lexojnë statistikat në mënyrë që të përmirësojnë shanset e tyre.

Loja bëhet më emocionuese

Loja bëhet më emocionuese sepse i ndihmon lojtarët të mësojnë se çfarë po bëjnë vetëm duke u treguar numrat. Këta lojtarë mund të marrin vendime të shpejta vetë për mënyrën e përdorimit të këtij informacioni dhe mund të mësojnë për pjesët e ndryshme të lojës që mund të mos i kishin marrë parasysh.

konkluzioni

Pjesa më e mirë e lojërave të reja live NetEnt është që lojtarët të kenë një përvojë më të kënaqshme. Ata mund të fitojnë shumë para dhe mund të përdorin statistikat në ekran për t'u përmirësuar në lojërat që i pëlqejnë. Kushdo që dëshiron të provojë një lojë live duhet të shikojë statistikat e stilit të futbollit nga ekipi NetEnt.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme