Partnerët e Evolution Gaming me QTech

Lajme

2021-01-25

Lojëra evolucionare definitivisht e ka rritur lojën e saj tani që ata janë partnerizuar me Qtech Games. Kjo do të thotë se gjurma e tyre në mbarë botën është rritur, gjë që është diçka shumë e mirë për këtë markë dhe ishte një nga synimet e tyre për vitin 2021. Kjo marrëveshje është një nga më të mirat që mund të kishin bërë dhe me siguri do t'u sjellë atyre shumë lumturi përgjatë vite, veçanërisht kur bëhet fjalë për t'i dhënë Evolution dhe gjithashtu Qtech shumë klientë.

Partnerët e Evolution Gaming me QTech

Aftësitë e përmirësuara të platformës së Qtech

Sipas kushteve të marrëveshjes së bërë midis QTech dhe Evolution Gaming, QTech ka përmirësuar më tej aftësitë e platformës së saj, me paketën e përmbajtjes nga Evolution që ata vënë në dispozicion për klientët e tyre dhe gjithashtu për lojtarët e tyre.

Ky partneritet do të shohë shpërndarjen, përmes platformës QTech, të lojërave klasike si blackjack, baccarat, ruletë madje edhe me 3 letra poker ndaj lojërave të preferuara rajonale si Andar Bahar i Indisë. Ky është sigurisht një avantazh i madh për ata që duan të luajnë këto lojëra dhe, padyshim, për ata që janë të interesuar të provojnë lojëra të reja. Përveç kësaj, ka shumë lojtarë që duan gjithmonë të provojnë lojëra të reja, kështu që është e përkryer që kjo platformë të ketë të gjitha llojet e lojërave të përfshira.

Portofoli i pabesueshëm i tregtarëve të drejtpërdrejtë

CCO në QTech Games, Ulf Norder deklaroi se ata janë shumë të lumtur që kanë një partneritet me Evolution Gaming. Është e qartë se portofoli i tyre mahnitës i tregtarëve të drejtpërdrejtë nuk ka nevojë për prezantim. Lojërat QTech janë të integruara me lojërat më të mëdha nga ofruesit kryesorë në botë - dhe Evolution tani është pjesë e atij grupi, fatmirësisht.

Është e qartë se ka një mundësi masive kur bëhet fjalë për të ardhurat për operatorët për shkak të faktit që kazinoja live mbetet një sektor emocionues më vete. Integrimi pa probleme pajis klientët QTech me lojërat live më të mira për përdoruesit e tyre të fundit.

Ekzistojnë gjithashtu opsione të pakrahasueshme të personalizimit, tavolina të dedikuara dhe tregtarë vendas që do të flasin gjuhë të tjera përveç anglishtes për ta bërë më të lehtë për njerëzit e tjerë të luajnë. Përveç kësaj, kjo është ajo që i duhet tregut. Padyshim që ka një rritje të madhe në lidhje me kazino vertikale, megjithëse pandemia po vazhdon në ditët e sotme, dhe QTech mezi pret të shohë se si këto lojëra do të performojnë në një sërë tregjesh të reja.

Platforma për çdo vend

Me celular aplikacione, raportim gjithëpërfshirës dhe gjithashtu mjete marketingu, plus mbështetje gjuhësore lokale 24/7, platforma e QTech është e lokalizuar për çdo vend. Kjo marrëveshje me siguri vlerësohet nga Evolution si ofertë duke qenë se është një nxitje për ambiciet e saj globale.

Një zëdhënës nga Evolution tha se kjo marrëveshje definitivisht zgjeron shtrirjen ndërkombëtare të Evolution, pasi zhbllokon tregje të pashfrytëzuara në Azi, Evropën Lindore dhe Amerikën Latine. Marka ka një angazhim për të ofruar përvoja tërheqëse të lojtarëve të drejtpërdrejtë për klientët, të cilët absolutisht i pëlqejnë këto lojëra, emocionin e të luajturit në një kazino të botës reale, ndërsa ekspertiza e pashoqe e lokalizuar e QTech është përshtatja e përsosur për Evolution.

QTech është një pionier në lidhje me shpërndarjen në të gjithë Azinë dhe rajone të tjera, kështu që është krejtësisht e natyrshme që Evolution të presë me padurim të shohë se si lojërat e tyre lidhen me grupe të ndryshme dhe të ndryshme të audiencës. Evolution është gjithmonë duke krijuar përmbajtje inovative dhe emocionuese për lojtarët e tyre në mënyrë që të ofrojnë përvojën më të mirë.

Lajmi i fundit

A duhet që lojtarët e kazinosë t'i japin këshilla shitësit të drejtpërdrejtë?
2023-02-07

A duhet që lojtarët e kazinosë t'i japin këshilla shitësit të drejtpërdrejtë?

Lajme