Partneri i ri i Tom Horn

Lajme

2020-10-22

Tom Horn ka pasur një rritje të madhe në 12 muajt e fundit, me shumë partneritete të reja të përmbajtjes që u vulosën në disa tregje të rregulluara. Marrëveshja më e fundit i bën lojërat elektronike të kësaj kompanie të disponueshme në kazinonë portugeze në internet të quajtur Solverde (solverde.pt). Marka Tom Horn po ndjek marrëveshje të tjera, pasi Solverde nuk është kazinoja e parë me të cilën kanë bërë një partneritet. Megjithatë, ky partneritet do të forcojë patjetër praninë e furnizuesit në këtë vend.

Partneri i ri i Tom Horn

Çfarë duhet të mendoni për këtë Partneritet

CEO në Tom Horn, Ondrej Lapides deklaroi se kazino Solverde është një nga markat më të forta në Portugali dhe se ky partneritet është mënyra më e mirë për të përmirësuar shtrirjen e tyre në vend. Gjatë vitit të kaluar Tom Horn është rritur shumë në disa tregje juridiksionale dhe gjithashtu të rregulluara. Tani është koha e duhur për të kapitalizuar në fakt shtrirjen e tyre dhe për të forcuar praninë e tyre me partneritete të besueshme. Solverde, natyrisht, duke qenë një prej tyre.

Drejtori i Solverde Group, Américo Loureiro, deklaroi se me lojërat e reja të lojërave elektronike nga Tom Horn ata e nxisin edhe më shumë kazinonë e tyre dhe i afrohen arritjes së 1000 lojërave. Ata që janë regjistruar në këtë kazino në internet padyshim e duan përmbajtjen e këtij ofruesi, veçanërisht Frutat e tyre të pabesueshme 243 Crystal ose versionet më të fundit si Joker Reelz dhe Diamond Hill që u japin lojtarëve një përvojë shumë të ndryshme, por të mahnitshme.

Américo thotë se Tom Horn është padyshim një ofrues thelbësor që çdo kazino duhet të ketë në portofolin e tyre, prandaj bashkimi me këtë markë ishte vetëm natyra dhe një hap përpara në strategjinë e tyre në mënyrë që të kenë sa më shumë diversitet kur bëhet fjalë për lojërat e tyre. oferta.

Pse një kazino portugeze?

Kazinotë portugeze po rriten dhe kjo është e gjitha sepse qytetarëve të këtij vendi u pëlqen të luajnë online, gjë që është një avantazh i madh nëse doni të përfitoni prej tij. Kjo është ajo që bëri Tom Horn. Ata panë një mundësi të shkëlqyer, me një nga kazinotë më të mira në internet në Portugali dhe e shfrytëzuan atë.

Situata e lojërave të fatit në këtë vend është e thjeshtë për t'u kuptuar: është e mundur të luash në kazino të rregulluara, por nuk është e mundur ta bësh këtë kur kazinoja nuk është e rregulluar, gjë që është e natyrshme. Ka disa kazino që janë shumë të njohura, por qytetarët portugez nuk kanë qasje në to.

Gjithnjë e më shumë njerëz po i bashkohen kazinove online, veçanërisht në ditët e sotme kur ka këtë pandemi. Pra, është e natyrshme që njerëzit të mos ndihen mirë jashtë shtëpisë së tyre, veçanërisht në një kazino fizike. Ky partneritet është padyshim shumë i favorshëm për të dyja palët dhe ju mund të prisni më të mirën prej tij.

Tani lojtarët e Solverde do të mund të përfitojnë nga lojëra elektronike të jashtëzakonshme nga ofruesi Tom Horn, që është padyshim diçka shumë e mirë. Tom Horn prodhon përmbajtje të reja gjatë gjithë kohës, kështu që kjo do të thotë që lojtarët e kësaj kazinoje do të kenë lojëra elektronike të reja për të luajtur herë pas here. Ata nuk do të mërziten kurrë.

Një partneritet i fuqishëm

Kur bëhet fjalë për këtë partneritet, atëherë është diçka që do të përfitojë nga portugezët, por edhe kazinoja dhe, natyrisht, zhvilluesi. Me lojëra elektronike nga Tom Horn dhe, veçanërisht, me pothuajse 1000 lojëra, njerëzit që duan të regjistrohen në një kazino atëherë patjetër do të zgjedhin Solverde.

Përveç kësaj, ka avantazhin e të pasurit lojëra me cilësi të lartë të disponueshme nga Tom Horn pasi ky prodhues padyshim e di se çfarë po bëjnë. Ka shumë të ngjarë që ata të kenë partneritete të tjera së shpejti pasi duan të rriten më shumë.

Lajmi i fundit

A ndihmon gjurmimi i rezultateve të lojërave të kazinosë live?
2023-02-06

A ndihmon gjurmimi i rezultateve të lojërave të kazinosë live?

Lajme