Shijoni bonuset e depozitave me ofertën Zen Weekend në Banzai Slots

Lajme

2023-08-29

Benard Maumo

Banzai Slots është një kazino e drejtpërdrejtë që pranon lojtarë që nga viti 2019. Në këtë faqe kazino, lojtarët mund të përfitojnë nga disa promovime për të mbrojtur listën e tyre financiare dhe për të fituar një pagesë në një ditë me fat. Pra, në rishikimin e bonusit të LiveCasinoRank të kësaj jave, do të zbuloni më shumë rreth ofertës Zen Weekend dhe pse është një nga promovimet më të mira të besnikërisë së kazinosë.

Shijoni bonuset e depozitave me ofertën Zen Weekend në Banzai Slots

Çfarë është Promocioni Zen Weekend në Banzai Slots?

Mund ta imagjinoni të gjeni një bonus javor që i lejon lojtarët të marrin para të pakufizuar bonus? Do ta merrni pikërisht këtë me promovimin e fundjavës Zen. Kazinoja fton lojtarët të depozitojnë fonde çdo fundjavë për të kërkuar bonusin e ndeshjes prej 20% për çdo depozitë. Përqindja është edhe më e lartë në 25% për lojtarët VIP.

Është një promovim 34 orësh që fillon të shtunën në orën 14:01 dhe përfundon të dielën në orën 23:59. Gjatë kësaj periudhe referimi, të gjitha depozitat tuaja do të tërheqin një 20% ose 25% bonus depozite. Është interesante se nuk ka asnjë shumë maksimale të parave të bonusit që mund të fitoni nga promovimi. Pra, depozitoni sa më shumë që të jetë e mundur për të kërkuar shpërblimet.

Gjëra të tjera për të ditur rreth promovimit

Si shumica bonuse të drejtpërdrejta të kazinosë, promovimi i fundjavës Zen ka kushte dhe kushte të shumta që lojtarët duhet të përmbushin. Për fat të mirë, ky rishikim bonus nuk gjeti kërkesa për bast në bonusin e ndeshjes. Kështu që, Slots Banzai thotë se mund të vazhdoni dhe të tërhiqni fitimet e grumbulluara nga luajtja e bonusit. Për gjuetarët e bonusit, gjetja e një promovimi pa kërkesat e bezdisshme të rikthimit është një plus i rëndësishëm. 

Më poshtë janë kushtet e tjera për këtë bonus javor:

  • Bilanci i bonusit skadon në 20 ditë.
  • Basti maksimal kur përdorni bonusin është 5 €.
  • Lojtarët duhet të klikojnë kupon kur depozitojnë fonde për të kërkuar çmimin.
  • faqe live kazino do të rivendosë bilancin e bonusit pasi të bëjë një kërkesë për tërheqje.

Ky është me të vërtetë një nga promovimet më emocionuese të kazinosë live. Shuma e pakufizuar e bonusit dhe kërkesa për bast zero mund të jenë të vështira për t'u gjetur. Shijoni Orën Zen!

Të rejat e fundit

REEVO vazhdon Run mbresëlënëse 2023 pas nënshkrimit të marrëveshjes me TVBET
2023-09-18

REEVO vazhdon Run mbresëlënëse 2023 pas nënshkrimit të marrëveshjes me TVBET

Lajme